WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Sochaczew, 14.9.2019


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
3. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
5. Jarmuż Olga Power Duck Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
2. Olejnik Monika Power Duck Akademia Judo Poznań
3. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
4. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
2. Kwaśny Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
5. WENZEL Klaudia AZS UW Warszawa
5. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. Brachman Agnieszka TS Gwardia Opole
7. Ropińska Joanna KS Yawara Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szafran Agata Power Duck Akademia Judo Poznań
2. Sokołowska Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Hulin Karolina AZS AWF Katowice
3. Zarycka Julia UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
5. JEZIERSKA-SUWIŃSKA Adela AZS UW Warszawa
7. Brzezińska Zuzanna MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
2. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
3. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
4. Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa
5. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: -78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
2. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
3. Vicenza Amendola UKS "Orkan" Sochaczew
4. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
5. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: +78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
2. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: -55kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
2. Gabor Kacper UKS Judo Wolbrom
3. Filipchuk Mikita K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
3. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
5. Alwaqedi Omar MKS Truso Elbląg
5. Kalinchyk Yurii MUKS KOKORO Łódź
7. DAWID MICHAŁ TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: -60kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole
3. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
5. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
5. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
7. Shora Ismail Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław
2. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin
3. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
3. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
5. Przybylski Szymon LKS Szubinianka Szubin
7. Karolczyk Kacper UKS Judo Wolbrom
7. Wielgus Patryk WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: -73kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
2. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
3. Molchanov Pavlo Winnica Ukraina
3. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
5. Bednarek Leon WKS Gwardia Warszawa
5. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa
7. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
7. TYMIEC Maciej UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: -81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karkotka Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
3. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
5. KOS Kamil WKS Gwardia Warszawa
7. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
7. Ostafiński Jakub UKS Arashi Łódź

mężczyźni, waga: -90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
3. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
3. Zajączkowski Łukasz WKS Gwardia Warszawa
5. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
7. Gwiazda Jakub AZS AWF Warszawa
7. SERWATKA Jakub UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: -100kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
2. Kubiak Nikodem AZS-AWF Poznań
3. STROJEC SZYMON Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
2. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
3. Morman Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa
4. Bakhshaliven Ilkin Sport Club Atilla Baku Azerbaijan
5. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław300
2UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa200
3PKS GWARDIA Szczytno100
4TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
5UKS Tomita Elbląg100
6UKS Judo Wolbrom021
7Klub Judo AZS Opole011
8UKJ Yuko Józefów Józefów011
9AZS-AWF Poznań010
10UKJ Millenium Rzeszów010
11UKS "SPARTAKUS" Lublin010
12UKS Galeon Gdynia010
13WKS Gwardia Warszawa002
14Gwardia Wrocław001
15IKIZAMA Judo Klub Warszawa001
16K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź001
17KS "Gwardia" Łódź001
18MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
19TS Wisła Kraków001
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
21Winnica Ukraina001
22WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Power Duck Akademia Judo Poznań110
2UKS Olimp Nowa Sól110
3UKJ Yuko Józefów Józefów102
4AZS AWF Katowice101
5MUKS KOKORO Łódź100
6UKS 15 Krosno100
7UKS Narew Łapy100
8Klub Judo AZS Opole010
9Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec010
10UKJ ARCUS Warszawa010
11UKS "6" Piła010
12UKS "ASW-Judo" Jasło010
13MKS Juvenia Wrocław002
14UKS "Orkan" Sochaczew001
15UKS Arashi Łódź001
16UKS Judo Wolbrom001
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław302
2UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa200
3UKJ Yuko Józefów Józefów113
4Power Duck Akademia Judo Poznań110
5UKS Olimp Nowa Sól110
6AZS AWF Katowice101
7MUKS KOKORO Łódź100
8PKS GWARDIA Szczytno100
9TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
10UKS 15 Krosno100
11UKS Narew Łapy100
12UKS Tomita Elbląg100
13UKS Judo Wolbrom022
14Klub Judo AZS Opole021
15AZS-AWF Poznań010
16Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec010
17UKJ ARCUS Warszawa010
18UKJ Millenium Rzeszów010
19UKS "6" Piła010
20UKS "ASW-Judo" Jasło010
21UKS "SPARTAKUS" Lublin010
22UKS Galeon Gdynia010
23WKS Gwardia Warszawa002
24Gwardia Wrocław001
25IKIZAMA Judo Klub Warszawa001
26K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź001
27KS "Gwardia" Łódź001
28MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
29TS Wisła Kraków001
30UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
31UKS "Orkan" Sochaczew001
32UKS Arashi Łódź001
33UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
34Winnica Ukraina001
35WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław32.0
2UKS Judo Wolbrom21.0
3UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa18.0
4WKS Gwardia Warszawa15.5
5Klub Judo AZS Opole12.5
6UKJ Yuko Józefów Józefów12.5
7TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn9.0
8MKS Truso Elbląg7.0
9MUKS KOKORO Łódź7.0
10UKJ Millenium Rzeszów7.0
11UKS "SPARTAKUS" Lublin7.0
12WKS Śląsk Wrocław7.0
13PKS GWARDIA Szczytno6.0
14IKIZAMA Judo Klub Warszawa5.5
15K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź5.5
16KS "Gwardia" Łódź5.5
17MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź5.5
18TS Wisła Kraków5.5
19UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.5
20Winnica Ukraina5.5
21AZS AWF Warszawa5.0
22UKS "6" Piła4.5
23UKS Galeon Gdynia4.0
24UKS Tomita Elbląg4.0
25AZS UW Warszawa3.5
26LKS Szubinianka Szubin3.5
27TKS "Judo" Toruń3.5
28UKS Conrad Gdańsk3.5
29AZS-AWF Poznań2.0
30Sport Club Atilla Baku Azerbaijan 2.0
31Judo Legia Warszawa Warszawa1.5
32TS Gwardia Opole1.5
33UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
34UKS Arashi Łódź1.5
35Gwardia Wrocław1.0
36UKS Judo Tuliszków1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Power Duck Akademia Judo Poznań16.5
2AZS AWF Katowice15.0
3UKJ Yuko Józefów Józefów14.0
4MKS Juvenia Wrocław12.0
5UKS Narew Łapy11.0
6UKS Olimp Nowa Sól10.0
7MUKS KOKORO Łódź9.0
8AZS UW Warszawa7.0
9Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec7.0
10UKJ ARCUS Warszawa7.0
11UKS "ASW-Judo" Jasło7.0
12UKS 15 Krosno6.0
13UKS Arashi Łódź5.5
14UKS Judo Wolbrom5.5
15UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki4.5
16Klub Judo AZS Opole4.0
17MKS Truso Elbląg3.5
18UKS "Orkan" Sochaczew3.0
19UKJ 225 Warszawa2.0
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom2.0
21KS Yawara Warszawa1.5
22MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
23TS Gwardia Opole1.5
24IKIZAMA Judo Klub Warszawa1.0
25KS Budowlani Sosnowiec1.0
26UKS Galeon Gdynia1.0
27UKS "6" Piła0.0