WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Rybnik, 20-21.9.2019


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Limanówka Ewelina TS Wisła Kraków
5. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Wróblewska Klaudia KS Start Radom

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Skupień Patrycja AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
5. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
7. Siwek Julianna UKS Grot Krakòw Kraków
7. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
5. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
7. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
7. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba-Błach Agata KS AZS AWF Wrocław
2. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
5. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
7. Błach Dominika TS Gwardia Opole
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
3. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
3. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
5. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
7. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
7. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka
2. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
3. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
5. Lis Wiktoria AZS AWF Katowice
5. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian AZS AWF Katowice
2. Golomb Tomer UKJ 225 Warszawa
3. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
5. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole
5. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
7. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
7. Tylek Paweł TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
5. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
5. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
7. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
7. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
7. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
7. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 81kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław
3. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
5. MARCINKIEWICZ SEBASTIAN Gwardia Wrocław
5. Wesełowski Kyrylo AZS AWF Warszawa
7. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
7. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Kozłowski Rafał KS AZS AWF Wrocław
3. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
3. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
7. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
7. Partyka Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
3. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
5. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław
5. Wójcik Jakub WKS Śląsk Wrocław
7. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Sadło Kacper KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. CIEŚLAK PATRYK UKS Judo-Kano Płock

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice202
2AZS AWF Warszawa100
3AZS UW Warszawa100
4KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
5Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
6TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
7Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka100
8GKS Czarni Bytom033
9KS AZS AWF Wrocław012
10UKJ 225 Warszawa011
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
12UKJ Millenium Rzeszów010
13Klub Judo AZS Opole002
14SGKS Wybrzeże Gdańsk002
15UKS Leśnik Kaczory001
16WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom212
2SGKS Wybrzeże Gdańsk111
3KS AZS AWF Wrocław110
4Polonia Rybnik110
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
6AZS UW Warszawa011
7TS Wisła Kraków011
8WKS Śląsk Wrocław010
9Klub Sportowy Akademia Judo Poznań002
10AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
11MKS Juvenia Wrocław001
12MKS Olimpijczyk Włocławek001
13TKS "Judo" Toruń001
14UKJ Yuko Józefów Józefów001
15UKS Judo Wolbrom001
16WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom245
2AZS AWF Katowice202
3KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik200
4KS AZS AWF Wrocław122
5SGKS Wybrzeże Gdańsk113
6AZS UW Warszawa111
7Polonia Rybnik110
8AZS AWF Warszawa100
9Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
11Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka100
12TS Wisła Kraków011
13UKJ 225 Warszawa011
14WKS Śląsk Wrocław011
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
16UKJ Millenium Rzeszów010
17Klub Judo AZS Opole002
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań002
19AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
20MKS Juvenia Wrocław001
21MKS Olimpijczyk Włocławek001
22TKS "Judo" Toruń001
23UKJ Yuko Józefów Józefów001
24UKS Judo Wolbrom001
25UKS Leśnik Kaczory001
26WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom42.0
2AZS AWF Katowice30.5
3KS AZS AWF Wrocław24.5
4Klub Judo AZS Opole18.0
5AZS AWF Warszawa16.0
6TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn14.0
7UKJ 225 Warszawa14.0
8SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
9AZS UW Warszawa10.5
10Gwardia Wrocław10.5
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
12Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała9.0
13Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka9.0
14WKS Śląsk Wrocław9.0
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice8.5
16UKJ Millenium Rzeszów7.0
17UKS Leśnik Kaczory5.5
18KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
19LKS Szubinianka Szubin3.5
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
21UKJ Ryś Warszawa3.5
22TS Wisła Kraków1.5
23UKJ ARCUS Warszawa1.5
24UKS Judo-Kano Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom45.5
2SGKS Wybrzeże Gdańsk25.0
3Polonia Rybnik19.5
4KS AZS AWF Wrocław16.0
5AZS UW Warszawa12.5
6TS Wisła Kraków12.5
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań11.0
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
9UKS Judo Wolbrom9.0
10KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
11MKS Juvenia Wrocław7.0
12WKS Gwardia Warszawa7.0
13WKS Śląsk Wrocław7.0
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
15MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
16TKS "Judo" Toruń5.5
17UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
18WKS "Flota" Gdynia5.5
19TS Gwardia Opole5.0
20UKJ ARCUS Warszawa5.0
21AZS AWF Katowice3.5
22KS Start Radom3.5
23UKS 15 Krosno3.5
24UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
25UKS "6" Piła1.5
26UKS Grot Krakòw Kraków1.5
27UKS Olimp Nowa Sól1.5