WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Jastrzębie-Zdrój, 19-20.10.2019


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
2. Siedlecka Hanna GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. Walendzik Julia UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejek Lidia UKJ "Lemur" Warszawa
2. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
3. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
3. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
5. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
5. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
7. Rozenbaum Magdalena GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 48kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. Dryjańska Jadwiga UKJ "Lemur" Warszawa
3. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
3. Żmuda Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Rudy Wiktoria K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Stec Pola UKS Pohl Judo Przemęt
7. Skrzypczak Zuzanna UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Wałęsa Alicja UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
2. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
3. Gałek Martyna KS Start Radom
3. JANASZEK MARTYNA AKS Strzegom
5. OLEKSIUK ZUZANNA AKS Strzegom
5. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Jaguś Magdalena MKS Juvenia Wrocław
7. Podolak Natalia UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: 57kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
2. Szafrańska Oliwia PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Małacha Justyna LKS Szubinianka Szubin
3. Wiśniewska Julia Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Jarkowska Aleksandra UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Kulik Martyna UKS Tomita Elbląg
7. Bilińska Wiktoria MKS Juvenia Wrocław
7. Polewiak Amelia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 63kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
2. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
3. Nowak Renata UKS 15 Krosno
3. Poprawska Natalia UKS Judo Tuliszków
5. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Michalska Julia GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Romaniuk Marcelina Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Witkowska Wanessa KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sawczuk Monika KS "Akademia Sparta" Skoczów
2. Olbrich Krystyna Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Dul Natalia AZS AWF Gorzów Wlkp.
3. Janeczko Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
7. ŁOBIŃSKA IGA KS Judo REI Świdnik Świdnik
7. Olszak Paulina UKS Ronin-Team Warszawa

kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno
2. Znamirowska Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
3. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy
5. Eibin Zofia UKS SKORPION Judo Krosno
5. Wileńska Maja UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Grudzińska Joanna TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Kamińska Nikola AKS Strzegom

mężczyźni, waga: 42kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
2. Wiwatowski Bartosz UKS Kodokan Toruń
3. Kluszczyk Mateusz UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Surdel Paweł UKJ Millenium Rzeszów
5. Gepner Franciszek MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
5. Jałmużyński Konrad KS Judo Tigers Wrocław
7. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
7. LIPIŃSKI FRANCISZEK UKS SameJudo Ząbki

mężczyźni, waga: 46kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
2. Koźlik Franciszek AZS AWF Katowice
3. Gajcy Nikodem UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Ratajczak Hubert UKS Olimp Nowa Sól
5. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
5. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
7. Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
7. Waga Eryk MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź

mężczyźni, waga: 50kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
2. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów
3. Golędzinowski Jakub UKJ "Lemur" Warszawa
3. Pyrzewski Oskar UKS De La Salle gdańsk
5. Kowalik Andrzej MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
5. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. ARTYSZUK JACEK UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
7. Stecki Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 55kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
3. Balcerowski Alan UKS Conrad Gdańsk
3. Neumann Eryk MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Losiak Konrad UKS Olimp Nowa Sól
5. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
7. Drewek Jacek UKS NAKANO Pogwizdów
7. Gardian Marcin Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 60kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lepianka Bartosz UKJ "Lemur" Warszawa
2. Cieciorko Krzysztof KS Judo Tigers Wrocław
3. Kolos Jakub TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Stańczewski Sergiusz UKS Kodokan Toruń
5. Borysiak Konrad UKS Kodokan Toruń
5. Sobczyk Bartłomiej UKJ Millenium Rzeszów
7. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
7. Jesiołowski Jan UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 66kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szulik Dawid Polonia Rybnik
2. Kuczyński Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Nowak Maksymilian UKS 10 Bydgoszcz
3. Siemoński Miłosz KS Yawara Warszawa
5. Grendys Mateusz UKJ Millenium Rzeszów
5. Oleksy Filip T.S.MOSiR Bochnia
7. Gruchalski Bartosz Klub Judo AZS Opole
7. Toporek Filip UKS "FENIKS" Bytom Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa Warszawa
2. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
3. Giembicki Jarosław PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Lewandowski Wiktor MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Gidziński Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. Heflik Dorian GKS Czarni Bytom
7. Kaleta Wojtek LUKS Jusport Justynów
7. OLSZEWSKI DAWID MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Radziusz Szymon UKS Ósemka Nowa Sól
2. Malinowski SZymon UKS Conrad Gdańsk
3. Kielesiński Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Moćkun Bartosz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Sojak Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Walenciak Michał MKS Juvenia Wrocław
7. Banach Szymon Klub Judo AZS Opole
7. Wenerski wiktor UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skrodzki Jakub UKS Opty Gdynia
2. Kubiak Damian Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Baczyński Bartosz UKS Wisła Centrum Wisła
3. Nojek Antoni UKJ CHAMPION Warszawa
5. Jakubowski Oskar UKS Galeon Gdynia
5. Pękacki Dawid UKJ "Lemur" Warszawa
7. Czerniawski Jan Power Duck Akademia Judo Poznań
7. MAŁCZYK Wojciech UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca Luborzyca

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
2. Leśniewski Brajan ULKS Judo Kowala Kowala
3. Bernatowicz Maciej KS Judo Tigers Wrocław
3. Żok Bartosz UKS Pohl Judo Przemęt
5. Basta Kamil GKS Czarni Bytom
5. Olczak Karol LUKS Jusport Justynów
7. Dziamski Michał UKS Dwunastka Leszno
7. Wilkiewicz Krystian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Conrad Gdańsk131
2Judo Legia Warszawa Warszawa101
3UKJ "Lemur" Warszawa101
4GKS Czarni Bytom100
5Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
6Polonia Rybnik100
7UKJ Ryś Warszawa100
8UKS "6" Piła100
9UKS Opty Gdynia100
10UKS Ósemka Nowa Sól100
11KS Judo Tigers Wrocław011
12KS Yawara Warszawa011
13UKS Kodokan Toruń011
14AZS AWF Katowice010
15Power Duck Akademia Judo Poznań010
16UKS Halinów Team Halinów010
17ULKS Judo Kowala Kowala010
18MKS Olimpijczyk Włocławek002
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
20PKS "OLIMPIA" Poznań001
21TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
22UKJ CHAMPION Warszawa001
23UKJ Millenium Rzeszów001
24UKJ Yuko Józefów Józefów001
25UKS 10 Bydgoszcz001
26UKS "ASW-Judo" Jasło001
27UKS De La Salle gdańsk001
28UKS Olimp Nowa Sól001
29UKS Pohl Judo Przemęt001
30UKS Wisła Centrum Wisła001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom302
2UKJ "Lemur" Warszawa111
3KS Budowlani Sosnowiec101
4UKS 15 Krosno101
5KS "Akademia Sparta" Skoczów100
6UKS SKORPION Judo Krosno100
7GKS ,,Olimpia" Grudziądz010
8JUDO TORA Wierzchosławice010
9Klub Sportowy Nastula Club Warszawa010
10PKS "OLIMPIA" Poznań010
11Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała010
12SAFARI 152 Warszawa010
13TS Judo Gryf Słupsk010
14Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin002
15AKS Strzegom001
16AZS AWF Gorzów Wlkp.001
17KS Start Radom001
18LKS Szubinianka Szubin001
19MKS Pałac Młodzieży Katowice001
20Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
21UKS Ippon Tychy001
22UKS Judo Tuliszków001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom402
2UKJ "Lemur" Warszawa212
3UKS Conrad Gdańsk131
4Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin102
5Judo Legia Warszawa Warszawa101
6KS Budowlani Sosnowiec101
7UKS 15 Krosno101
8KS "Akademia Sparta" Skoczów100
9Polonia Rybnik100
10UKJ Ryś Warszawa100
11UKS "6" Piła100
12UKS Opty Gdynia100
13UKS Ósemka Nowa Sól100
14UKS SKORPION Judo Krosno100
15KS Judo Tigers Wrocław011
16KS Yawara Warszawa011
17PKS "OLIMPIA" Poznań011
18UKS Kodokan Toruń011
19AZS AWF Katowice010
20GKS ,,Olimpia" Grudziądz010
21JUDO TORA Wierzchosławice010
22Klub Sportowy Nastula Club Warszawa010
23Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała010
24Power Duck Akademia Judo Poznań010
25SAFARI 152 Warszawa010
26TS Judo Gryf Słupsk010
27UKS Halinów Team Halinów010
28ULKS Judo Kowala Kowala010
29MKS Olimpijczyk Włocławek002
30AKS Strzegom001
31AZS AWF Gorzów Wlkp.001
32KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
33KS Start Radom001
34LKS Szubinianka Szubin001
35MKS Pałac Młodzieży Katowice001
36TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
37Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
38UKJ CHAMPION Warszawa001
39UKJ Millenium Rzeszów001
40UKJ Yuko Józefów Józefów001
41UKS 10 Bydgoszcz001
42UKS "ASW-Judo" Jasło001
43UKS De La Salle gdańsk001
44UKS Ippon Tychy001
45UKS Judo Tuliszków001
46UKS Olimp Nowa Sól001
47UKS Pohl Judo Przemęt001
48UKS Wisła Centrum Wisła001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKS Conrad Gdańsk35.5
2GKS Czarni Bytom21.0
3UKJ "Lemur" Warszawa18.0
4KS Judo Tigers Wrocław16.0
5UKS Kodokan Toruń16.0
6Judo Legia Warszawa Warszawa14.5
7KS Yawara Warszawa12.5
8UKJ Millenium Rzeszów12.5
9MKS Juvenia Wrocław12.0
10MKS Olimpijczyk Włocławek11.0
11Polonia Rybnik10.5
12UKJ Ryś Warszawa10.5
13KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
14Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
15UKS "6" Piła9.0
16UKS Olimp Nowa Sól9.0
17UKS Opty Gdynia9.0
18UKS Ósemka Nowa Sól9.0
19Power Duck Akademia Judo Poznań8.5
20AZS AWF Katowice7.0
21MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski7.0
22UKS Halinów Team Halinów7.0
23ULKS Judo Kowala Kowala7.0
24PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
25TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
26UKJ CHAMPION Warszawa5.5
27UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
28UKS 10 Bydgoszcz5.5
29UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
30UKS De La Salle gdańsk5.5
31UKS Pohl Judo Przemęt5.5
32UKS Wisła Centrum Wisła5.5
33LUKS Jusport Justynów5.0
34Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
35T.S.MOSiR Bochnia3.5
36UKS Galeon Gdynia3.5
37UKS Judo Tuliszków3.5
38UKS Judo Panda Warszawa3.5
39Klub Judo AZS Opole3.0
40MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
41Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom1.5
42UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca Luborzyca1.5
43UKJ ARCUS Warszawa1.5
44UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
45UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
46UKS "Olimpia-Judo" Elbląg1.5
47UKS "Orkan" Sochaczew1.5
48UKS Dwunastka Leszno1.5
49UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin1.5
50UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice1.5
51UKS NAKANO Pogwizdów1.5
52UKS Ronin-Team Warszawa1.5
53UKS SameJudo Ząbki1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom43.0
2UKJ "Lemur" Warszawa18.5
3KS Budowlani Sosnowiec16.0
4UKS 15 Krosno14.5
5UKS SKORPION Judo Krosno12.5
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin11.0
7AKS Strzegom10.5
8KS "Akademia Sparta" Skoczów9.0
9MKS Pałac Młodzieży Katowice9.0
10JUDO TORA Wierzchosławice7.0
11Klub Sportowy Nastula Club Warszawa7.0
12PKS "OLIMPIA" Poznań7.0
13Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała7.0
14SAFARI 152 Warszawa7.0
15TS Judo Gryf Słupsk7.0
16AZS AWF Gorzów Wlkp.5.5
17GKS ,,Olimpia" Grudziądz5.5
18KS Start Radom5.5
19LKS Szubinianka Szubin5.5
20Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
21UKS Ippon Tychy5.5
22UKS Judo Tuliszków5.5
23K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
24UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
25UKS Galeon Gdynia3.5
26UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
27UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
28UKS Pohl Judo Przemęt3.5
29UKS Tomita Elbląg3.5
30MKS Juvenia Wrocław3.0
31KS Judo REI Świdnik Świdnik1.5
32Power Duck Akademia Judo Poznań1.5
33TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5
34UKJ Legion Zamość1.5
35UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5