WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Oleśnica, 24.11.2019
kobiety, waga: -44kg - 2 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Onysk Oliwia |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
2. |
Grzywacz Karina |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
kobiety, waga: -48kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Supusepa Joshlyn |
RTC Noord West NED |
2. |
Ihas Martyna |
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec |
3. |
Lee Anne |
RTC Ontario CAN |
3. |
POLKOWSKA Aleksandra |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
5. |
PYLYPIUK Kateryna |
SK Continium Łuck UKR |
5. |
Styrcz Weronika |
UKS Arashi Łódź |
7. |
Jarmuż Olga |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Stokłosa Natalia |
MUKS KOKORO Łódź |
kobiety, waga: -52kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Maas Renee |
RTC NO Heerenveen NED |
2. |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
LIASHUK Daryna |
SK Continium Łuck UKR |
4. |
Olejnik Monika |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: -57kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wiebers Isabel |
RTC Noord West NED |
2. |
Tąta Jagoda |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
3. |
Raspe Vera |
RTC NO Heerenveen NED |
3. |
Ropińska Joanna |
KS Yawara Warszawa |
5. |
Kostyra Maryla |
UKS Narew Łapy |
5. |
Prusenovska Marketa |
Czech National Team |
7. |
Woźniak Paulina |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Żemła Paulina |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: -63kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Krachten Nadiah |
RTC Noord West NED |
2. |
Szafran Agata |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Daamen Maartje |
RTC NO Heerenveen NED |
3. |
Socha Izabella |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
5. |
Meijer Rota Floor |
RTC Noord West NED |
5. |
Sokołowska Aleksandra |
UKJ ARCUS Warszawa |
7. |
Łozińska Anika |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Zarybnicka Lucie |
Czech National Team |
kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
SOBIERAJSKA Katarzyna |
AZS UW Warszawa |
2. |
Overkamp Naomi |
RTC NO Heerenveen NED |
3. |
Pałka Agata |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
Zarybnicka Julie |
Czech National Team |
5. |
Matlakowska Weronika |
UKS Galeon Gdynia |
5. |
Nowaczyk Natalia |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Hollenstein Mareen |
Liechtenstein |
7. |
Vycpalkova Anna |
Akademie Sampion Hradec Kralove CZE |
kobiety, waga: -78kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Hooi Kim |
RTC NO Heerenveen NED |
2. |
Gonsior Emilia |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Voriskova Radka |
Czech National Team |
3. |
Weiland Amber |
RTC NO Heerenveen NED |
5. |
Martinkova Adela |
Czech National Team |
5. |
Perajska Konstancja |
UKS Narew Łapy |
7. |
Woźniczka Oliwia |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: -55kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gabor Kacper |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Rombel Maciej |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Substelny Jakub |
UKS Judo Wolbrom |
4. |
Fantozzi Manuele |
RTC Ontario CAN |
5. |
DAWID MICHAŁ |
TS Gwardia Opole |
mężczyźni, waga: -60kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jaring Emiel |
RTC Noord West NED |
2. |
Kleinos Anton |
Ukraina . |
3. |
Hypta Dawid |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
van Gerven Victor |
RTC NO Heerenveen NED |
5. |
Bieliński Filip |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Tylek Paweł |
TS Wisła Kraków |
7. |
Bohdalek Jakub |
Czech National Team |
7. |
Pieczyński Hubert |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: -66kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
CHERNOV Vadym |
SK Continium Łuck UKR |
2. |
vd Kolk Dylan |
RTC NO Heerenveen NED |
3. |
Szymański Szymon |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
3. |
Wysocki Łukasz |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
5. |
Kocima Filip |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
VOITOV Oleh |
SK Continium Łuck UKR |
7. |
Przybylski Szymon |
LKS Szubinianka Szubin |
7. |
Van Dam Naut |
RTC Noord West NED |
mężczyźni, waga: -73kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Heg Koen |
RTC NO Heerenveen NED |
2. |
Svoboda Jan |
Czech National Team |
3. |
Musil Radomir |
Czech National Team |
3. |
Pochop Daniel |
Czech National Team |
5. |
de Bruijn Marco |
RTC Noord West NED |
5. |
Król Dominik |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Pawlicki Bartosz |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
7. |
Zdenovec Eduard |
Czech National Team |
mężczyźni, waga: -81kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Skrkon Vit |
Czech National Team |
2. |
HULENKOV Stanislav |
SK Continium Łuck UKR |
3. |
Loer Jan Willem |
RTC NO Heerenveen NED |
3. |
Pfaf Michal |
Czech National Team |
5. |
Filipi Ondrej |
Czech National Team |
5. |
Janczylik Dmitrij |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
EIDUKS Aleksander |
AZS UW Warszawa |
7. |
KOTWICKI CEZARY |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Renes Tigo |
RTC NO Heerenveen NED |
2. |
Vlcek Zbynek |
Czech National Team |
3. |
Bezdek Martin |
Czech National Team |
3. |
Jewtuch Karol |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
5. |
Krempeć Daniel |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
Kubiak Kacper |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Garms Nicky |
RTC Noord West NED |
7. |
Gwiazda Jakub |
AZS AWF Warszawa |
mężczyźni, waga: -100kg - 2 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wojciechowski Kacper |
UKS Tomita Elbląg |
2. |
Węsierski Jakub |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kordyalik Wojciech |
WKS Śląsk Wrocław |
2. |
Masek Jan |
Czech National Team |
3. |
Kowalski Fabian |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Lewandowicz Amadeusz |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Gaumer Michał |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
5. |
Jaworski Dominik |
Klub Judo AZS Opole |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | RTC NO Heerenveen NED | 2 | 1 | 3 |
2 | Czech National Team | 1 | 3 | 4 |
3 | SK Continium Łuck UKR | 1 | 1 | 0 |
4 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 1 |
5 | RTC Noord West NED | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
8 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 0 | 1 | 0 |
9 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 1 | 0 |
10 | Ukraina . | 0 | 1 | 0 |
11 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
12 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
13 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 1 |
14 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
15 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 0 | 0 | 1 |
16 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | RTC Noord West NED | 3 | 0 | 0 |
2 | RTC NO Heerenveen NED | 2 | 1 | 2 |
3 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 1 | 2 | 0 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
6 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
7 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 0 | 1 | 0 |
8 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 0 |
9 | Czech National Team | 0 | 0 | 2 |
10 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 0 | 0 | 1 |
11 | KS Yawara Warszawa | 0 | 0 | 1 |
12 | RTC Ontario CAN | 0 | 0 | 1 |
13 | SK Continium Łuck UKR | 0 | 0 | 1 |
14 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 0 | 0 | 1 |
15 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | RTC NO Heerenveen NED | 4 | 2 | 5 |
2 | RTC Noord West NED | 4 | 0 | 0 |
3 | Czech National Team | 1 | 3 | 6 |
4 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 1 | 2 | 0 |
5 | SK Continium Łuck UKR | 1 | 1 | 1 |
6 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 1 |
7 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 0 |
9 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
10 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 0 | 1 | 0 |
11 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
12 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
13 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 0 | 1 | 0 |
14 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 1 | 0 |
15 | Ukraina . | 0 | 1 | 0 |
16 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 2 |
17 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 0 | 0 | 1 |
18 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
19 | KS Yawara Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
21 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 1 |
22 | RTC Ontario CAN | 0 | 0 | 1 |
23 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | Czech National Team | 58.5 |
2 | RTC NO Heerenveen NED | 41.5 |
3 | SK Continium Łuck UKR | 19.5 |
4 | RTC Noord West NED | 15.5 |
5 | UKS Judo Wolbrom | 12.5 |
6 | KS AZS AWF Katowice | 9.0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 9.0 |
8 | MKS Juvenia Wrocław | 7.0 |
9 | Ukraina . | 7.0 |
10 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 5.5 |
11 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 5.5 |
12 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 5.5 |
13 | UKS Olimp Nowa Sól | 5.5 |
14 | Klub Judo AZS Opole | 5.0 |
15 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 4.0 |
16 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 3.5 |
17 | PGE Akademia Judo Poznań | 3.5 |
18 | TS Wisła Kraków | 3.5 |
19 | UKJ Millenium Rzeszów | 3.5 |
20 | UKS Galeon Gdynia | 3.5 |
21 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 3.5 |
22 | UKS Tomita Elbląg | 3.0 |
23 | RTC Ontario CAN | 2.0 |
24 | AZS AWF Warszawa | 1.5 |
25 | AZS UW Warszawa | 1.5 |
26 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 1.5 |
27 | LKS Szubinianka Szubin | 1.5 |
28 | TS Gwardia Opole | 1.0 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | RTC NO Heerenveen NED | 32.0 |
2 | RTC Noord West NED | 30.5 |
3 | Czech National Team | 19.5 |
4 | PGE Akademia Judo Poznań | 13.0 |
5 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 10.0 |
6 | AZS UW Warszawa | 9.0 |
7 | Klub Judo AZS Opole | 7.0 |
8 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 7.0 |
9 | UKS Narew Łapy | 7.0 |
10 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 5.5 |
11 | KS Yawara Warszawa | 5.5 |
12 | RTC Ontario CAN | 5.5 |
13 | SK Continium Łuck UKR | 5.5 |
14 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 5.5 |
15 | UKS Olimp Nowa Sól | 5.5 |
16 | MKS Juvenia Wrocław | 4.5 |
17 | UKJ ARCUS Warszawa | 3.5 |
18 | UKS Arashi Łódź | 3.5 |
19 | UKS Galeon Gdynia | 3.5 |
20 | UKS Judo Wolbrom | 3.0 |
21 | Akademie Sampion Hradec Kralove CZE | 1.5 |
22 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1.5 |
23 | Liechtenstein | 1.5 |
24 | MUKS KOKORO Łódź | 1.5 |
|