WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Opole, 23.2.2020


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
2. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
3. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina KS AZS AWF Wrocław
2. Stokłosa Natalia Power Duck Akademia Judo Poznań
3. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
5. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: -52kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
2. Szlachta Nikola KS AZS AWF Wrocław
3. Horakova Veronika Judo Klub Olomouc Czechy
3. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
5. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
5. Ziob Aleksandra UKS Dwójka Tarnowskie Góry

kobiety, waga: -57kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
2. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
5. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
7. Ropińska Joanna KS Yawara Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szafran Agata Power Duck Akademia Judo Poznań
2. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Sokołowska Aleksandra SAFARI 152 Warszawa
5. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Pawlak Wiktoria TS Gwardia Opole
7. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
7. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

kobiety, waga: -70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
2. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
3. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
4. Kobus Natalia UKJ ARCUS Warszawa
5. Gruszczyńska Laura Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: -78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
2. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
3. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
4. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
2. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
4. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: -55kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulinych Danylo KS "Gwardia" Łódź
2. Rola Kacper KS Start Radom
3. Gabor Kacper UKS Judo Wolbrom
3. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
5. Zverko Pavlo KS "Gwardia" Łódź
7. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Wiśniewski Mateusz PTS Gwardia Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -60kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
2. Tylek Paweł Klub Judo AZS Opole
3. Kazimierczak Wojciech KS Yawara Warszawa
3. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
5. Kleinos Anton UKJ Ryś Warszawa
5. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
7. Osowski Mateusz KS Start Radom
7. Shulha Vitalii KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: -66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Kocima Filip AZS AWF Katowice
3. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław
3. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin
5. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
5. KOPEĆ PIOTR MKS Juvenia Wrocław
7. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
7. Zielski Tomasz AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: -73kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Vostrenkov Serhii UKS Olimp Nowa Sól
3. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. Kordula Daniel Judo Klub Olomouc Czechy
5. Majewski Adam UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
7. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pełka Adrian WKS Gwardia Warszawa
2. Szaniawski Bartosz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
3. Terekhov Ivan KS "Gwardia" Łódź
5. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
5. Muszyński Piotr Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Filipowicz Dominik UKS Tomita Elbląg
7. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
2. Kubiak Kacper Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
5. Gorzelak Jan KS Judo Tigers Wrocław
5. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
7. Mrozek Jakub Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Pardo Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubiak Nikodem AZS-AWF Poznań
2. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Jankowski Wiktor KS Start Radom
3. Wojciechowski Kacper UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
5. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
7. Schabowski Rafał MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. SERWATKA Jakub UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
2. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
3. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
7. GRZEGORCZYK KACPER MKS Juvenia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Yuko Józefów Józefów200
2UKS Olimp Nowa Sól110
3MKS Juvenia Wrocław102
4KS "Gwardia" Łódź101
5AZS-AWF Poznań100
6UKS Conrad Gdańsk100
7WKS Gwardia Warszawa100
8AZS AWF Katowice020
9KS Start Radom011
10Klub Judo AZS Opole010
11KS AZS AWFiS Gdańsk010
12Power Duck Akademia Judo Poznań010
13UKS Dwójka Tarnowskie Góry010
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
15UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa002
16KS Yawara Warszawa001
17MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
18TS Wisła Kraków001
19UKJ Millenium Rzeszów001
20UKS "6" Piła001
21UKS "SPARTAKUS" Lublin001
22UKS Dwójka Rydułtowy001
23UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWF Wrocław110
2Power Duck Akademia Judo Poznań110
3GKS Czarni Bytom101
4UKS Judo Wolbrom101
5MKS Truso Elbląg100
6UKJ ARCUS Warszawa100
7UKS 15 Krosno100
8UKS Halinów Team Halinów100
9MKS Juvenia Wrocław021
10SAFARI 152 Warszawa011
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
12UKJ Yuko Józefów Józefów010
13UKS Judo Kraków Kraków010
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
15Judo Klub Olomouc Czechy001
16Klub Judo Samuraj Koszalin001
17KS Budowlani Sosnowiec001
18UKS Arashi Łódź001
19UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
20UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Yuko Józefów Józefów210
2MKS Juvenia Wrocław123
3Power Duck Akademia Judo Poznań120
4KS AZS AWF Wrocław110
5UKS Olimp Nowa Sól110
6UKS Judo Wolbrom102
7GKS Czarni Bytom101
8KS "Gwardia" Łódź101
9AZS-AWF Poznań100
10MKS Truso Elbląg100
11UKJ ARCUS Warszawa100
12UKS 15 Krosno100
13UKS Conrad Gdańsk100
14UKS Halinów Team Halinów100
15WKS Gwardia Warszawa100
16AZS AWF Katowice020
17KS Start Radom011
18SAFARI 152 Warszawa011
19K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
20Klub Judo AZS Opole010
21KS AZS AWFiS Gdańsk010
22UKS Dwójka Tarnowskie Góry010
23UKS Judo Kraków Kraków010
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
26UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa002
27Judo Klub Olomouc Czechy001
28Klub Judo Samuraj Koszalin001
29KS Budowlani Sosnowiec001
30KS Yawara Warszawa001
31MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
32TS Wisła Kraków001
33UKJ Millenium Rzeszów001
34UKS "6" Piła001
35UKS "SPARTAKUS" Lublin001
36UKS Arashi Łódź001
37UKS Dwójka Rydułtowy001
38UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
39UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław32.0
2KS "Gwardia" Łódź19.5
3UKJ Yuko Józefów Józefów18.0
4UKS Olimp Nowa Sól17.5
5AZS AWF Katowice15.5
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
7KS Start Radom14.0
8Klub Judo AZS Opole12.0
9Power Duck Akademia Judo Poznań12.0
10UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa11.0
11AZS-AWF Poznań9.0
12TS Wisła Kraków9.0
13UKS Conrad Gdańsk9.0
14WKS Gwardia Warszawa9.0
15UKS "6" Piła8.5
16KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
17UKS Dwójka Tarnowskie Góry7.0
18KS Yawara Warszawa5.5
19MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź5.5
20UKJ Millenium Rzeszów5.5
21UKS "SPARTAKUS" Lublin5.5
22UKS Dwójka Rydułtowy5.5
23UKS Judo Wolbrom5.5
24IKIZAMA Judo Klub Warszawa3.5
25Judo Klub Olomouc Czechy3.5
26KS Budowlani Sosnowiec3.5
27KS Judo Tigers Wrocław3.5
28MKS Truso Elbląg3.5
29TKS "Judo" Toruń3.5
30UKJ Ryś Warszawa3.5
31Judo Legia Warszawa Warszawa1.5
32Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
33MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
34PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
35UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
36UKS Tomita Elbląg1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław16.5
2KS AZS AWF Wrocław16.0
3Power Duck Akademia Judo Poznań16.0
4UKS Judo Wolbrom15.0
5UKJ ARCUS Warszawa11.0
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice10.5
7UKS Halinów Team Halinów9.0
8GKS Czarni Bytom8.0
9SAFARI 152 Warszawa7.5
10KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój6.5
11UKS Narew Łapy6.5
12Judo Klub Olomouc Czechy5.5
13Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
14KS Budowlani Sosnowiec5.5
15UKS Arashi Łódź5.5
16UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
17UKS 15 Krosno5.0
18MKS Truso Elbląg4.0
19TS Gwardia Opole3.5
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
21UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
22UKS Olimp Nowa Sól3.5
23AZS AWF Katowice3.0
24UKJ Yuko Józefów Józefów3.0
25UKS Judo Kraków Kraków3.0
26KS Yawara Warszawa1.5
27UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
28Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.0
29UKS "6" Piła1.0