WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Trzcianka, 03-04.10.2020


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
2. Szlachta Paulina KS AZS AWF Wrocław
3. Chruszcz Ilona Klub Judo Samuraj Koszalin
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Stokłosa Natalia Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
7. Olejnik Izabella Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
5. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
5. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
7. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
7. Skupień Patrycja AZS Uniwersytet Łódzki Łódź

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
3. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
3. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Dąbrowska Anna KS AZS AWF Wrocław
5. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
7. Nowicka Dominika AZS AWF Katowice
7. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
3. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Ozdoba-Błach Agata KS AZS AWF Wrocław
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
5. Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa
7. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Sokołowska Aleksandra SAFARI 152 Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Power Duck Akademia Judo Poznań
2. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Dyba Anna KS AZS AWF Wrocław
5. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Kobus Natalia UKJ ARCUS Warszawa
7. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Nowaczyk Natalia Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
5. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
7. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła
7. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golomb Tomer UKJ 225 Warszawa
2. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
3. Wala Adrian AZS AWF Katowice
5. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
7. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
7. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. Makarewicz Arkadiusz KS Praesidium Wrocław Wrocław
5. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
5. Loska Olaf K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Gendera Michał PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Zielski Tomasz AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: 73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Garbacz Mateusz KUMA Judo Warszawa
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
5. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
7. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
7. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Wesełowski Kyrylo AZS AWF Warszawa
3. Marcinkiewicz Sebastian KS Praesidium Wrocław Wrocław
3. Szwarnowiecki Damian KS Praesidium Wrocław Wrocław
5. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
5. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
7. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Ponichtera Bartosz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź

mężczyźni, waga: 90kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Partyka Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
5. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
7. Drzewiecki Tomasz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kozłowski Rafał KS AZS AWF Wrocław
5. Kubiak Nikodem AZS-AWF Poznań
5. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław
7. SERWATKA Jakub UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krueger Mariusz KUMA Judo Warszawa
2. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Pękala Miłosz KS AZS AWF Wrocław
5. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice202
2AZS AWF Warszawa110
3KUMA Judo Warszawa101
4AZS UW Warszawa100
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
6UKJ 225 Warszawa100
7GKS Czarni Bytom012
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
9Klub Judo AZS Opole010
10LKS Szubinianka Szubin010
11UKJ Ryś Warszawa010
12WKS Śląsk Wrocław010
13KS Praesidium Wrocław Wrocław003
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
15KS AZS AWF Wrocław001
16SGKS Wybrzeże Gdańsk001
17UKS Leśnik Kaczory001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polonia Rybnik210
2GKS Czarni Bytom102
3MKS Olimpijczyk Włocławek100
4Power Duck Akademia Judo Poznań100
5TS Wisła Kraków100
6Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka100
7KS AZS AWF Wrocław021
8AZS UW Warszawa012
9SGKS Wybrzeże Gdańsk010
10TKS "Judo" Toruń010
11WKS Gwardia Warszawa010
12KS AZS AWFiS Gdańsk002
13UKS Judo Wolbrom002
14AZS AWF Katowice001
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
16Klub Judo Samuraj Koszalin001
17Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
18WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polonia Rybnik210
2AZS AWF Katowice203
3GKS Czarni Bytom114
4AZS UW Warszawa112
5AZS AWF Warszawa110
6KUMA Judo Warszawa101
7KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
8MKS Olimpijczyk Włocławek100
9Power Duck Akademia Judo Poznań100
10TS Wisła Kraków100
11Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka100
12UKJ 225 Warszawa100
13KS AZS AWF Wrocław022
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
15SGKS Wybrzeże Gdańsk011
16WKS Śląsk Wrocław011
17Klub Judo AZS Opole010
18LKS Szubinianka Szubin010
19TKS "Judo" Toruń010
20UKJ Ryś Warszawa010
21WKS Gwardia Warszawa010
22KS Praesidium Wrocław Wrocław003
23KS AZS AWFiS Gdańsk002
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
25UKS Judo Wolbrom002
26K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
27Klub Judo Samuraj Koszalin001
28Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
29UKS Leśnik Kaczory001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice34.0
2GKS Czarni Bytom23.0
3KS AZS AWF Wrocław19.5
4KS Praesidium Wrocław Wrocław16.5
5AZS AWF Warszawa16.0
6KUMA Judo Warszawa14.5
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
8Klub Judo AZS Opole12.0
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa11.0
10AZS UW Warszawa9.0
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
12UKJ 225 Warszawa9.0
13LKS Szubinianka Szubin7.0
14SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
15UKJ Millenium Rzeszów7.0
16UKJ Ryś Warszawa7.0
17WKS Śląsk Wrocław7.0
18UKS Leśnik Kaczory5.5
19Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.0
20AZS-AWF Poznań3.5
21K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
22TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
23TS Wisła Kraków3.5
24AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.0
25KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
26MKS Juvenia Wrocław1.5
27PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
28UKJ ARCUS Warszawa1.5
29UKS "6" Piła1.5
30UKS Conrad Gdańsk1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWF Wrocław26.5
2GKS Czarni Bytom25.0
3Polonia Rybnik25.0
4AZS UW Warszawa18.0
5Power Duck Akademia Judo Poznań15.5
6UKS Judo Wolbrom14.5
7WKS Gwardia Warszawa14.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk11.0
9SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
10MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
11TS Wisła Kraków9.0
12Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka9.0
13AZS AWF Katowice7.0
14Klub Judo Samuraj Koszalin7.0
15TKS "Judo" Toruń7.0
16UKJ ARCUS Warszawa6.5
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
18Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
19WKS Śląsk Wrocław5.5
20AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.0
21UKS "6" Piła5.0
22MKS Juvenia Wrocław4.5
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
24UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
25UKS Arashi Łódź3.5
26SAFARI 152 Warszawa1.5
27UKS Olimp Nowa Sól1.5