WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Trzcianka, 03-04.10.2020
kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Majcher Danuta |
TS Wisła Kraków |
2. |
Szlachta Paulina |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Chruszcz Ilona |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
SZULC Aleksandra |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Stokłosa Natalia |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Styrcz Weronika |
UKS Arashi Łódź |
7. |
Olejnik Izabella |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Pietrzak Zuzanna |
UKS Olimp Nowa Sól |
kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Perenc Agata |
Polonia Rybnik |
2. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
3. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Cieślik Klaudia |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Wiszniewska Katarzyna |
UKS "6" Piła |
7. |
Janeczko Aleksandra |
UKJ ARCUS Warszawa |
7. |
Skupień Patrycja |
AZS Łódź Łódź |
kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kowalczyk Julia |
Polonia Rybnik |
2. |
Łogożna Zuzanna |
Polonia Rybnik |
3. |
Gowarzewska Alicja |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Socha Izabella |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
5. |
Dąbrowska Anna |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Janeczko Joanna |
UKJ ARCUS Warszawa |
7. |
Nowicka Dominika |
KS AZS AWF Katowice |
7. |
Woźniak Paulina |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szymańska Angelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
2. |
Zacheja Agata |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Kropska Natalia |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Ozdoba-Błach Agata |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Lniany Sonia |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Podolak Arleta |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Łozińska Anika |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Sokołowska Aleksandra |
SAFARI 152 Warszawa |
kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wróblewska Eliza |
PGE Akademia Judo Poznań |
2. |
Hofman Urszula |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
SOBIERAJSKA Katarzyna |
AZS UW Warszawa |
5. |
Dyba Anna |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Tałach-Gast Karolina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Kobus Natalia |
UKJ ARCUS Warszawa |
7. |
ZARYCHTA PAULINA |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dziopa Paulina |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Jaśkiewicz Julia |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
LICKUN Sandra |
AZS UW Warszawa |
3. |
Tymann Daria |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Bączek Maria |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Śliwa Justyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Nowaczyk Natalia |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Woźniczka Oliwia |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kułaga Paula |
Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka |
2. |
Załęczna Anna |
TKS "Judo" Toruń |
3. |
Madajewska Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Wolszczak Kinga |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
Gzowska Emilia |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Sokołowska Alicja |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
CEBIENIAK Oliwia |
UKS "6" Piła |
7. |
Woźniak Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: 60kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Golomb Tomer |
UKJ 225 Warszawa |
2. |
Śmiegel Szymon |
LKS Szubinianka Szubin |
3. |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Wala Adrian |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Bieliński Filip |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Grzywacz Dominik |
KS AZS AWF Katowice |
7. |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
7. |
Pieczyński Hubert |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Garbacik Bartłomiej |
KS AZS AWF Katowice |
2. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Brysz Jacek |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Makarewicz Arkadiusz |
KS Praesidium Wrocław |
5. |
Litwin Przemysław |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Loska Olaf |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
7. |
Gendera Michał |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
7. |
Zielski Tomasz |
KS AZS AWF Katowice |
mężczyźni, waga: 73kg - 32 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mrówczyński Wiktor |
KS AZS AWF Katowice |
2. |
Morka Ksawery |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Garbacz Mateusz |
KUMA Judo Warszawa |
3. |
Stodolski Adam |
UKS Leśnik Kaczory |
5. |
Bartusik Michał |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
Karaś Bartosz |
TS Wisła Kraków |
7. |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Raczek Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 81kg - 28 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
STĘPIEŃ Damian |
AZS UW Warszawa |
2. |
Wesełowski Kyrylo |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Marcinkiewicz Sebastian |
KS Praesidium Wrocław |
3. |
Szwarnowiecki Damian |
KS Praesidium Wrocław |
5. |
Drzymał Paweł |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Hoppe Aleks |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
7. |
Ponichtera Bartosz |
AZS Łódź Łódź |
mężczyźni, waga: 90kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kuczera Piotr |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
2. |
Szczepaniak Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Jackiewicz Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Partyka Marcin |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Majcher Norbert |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
PUNDA Wojciech |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Drzewiecki Tomasz |
AZS Łódź Łódź |
7. |
Ołdak Sebastian |
UKJ ARCUS Warszawa |
mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lysenko Oleksii |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Szczurowski Kacper |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Dzierżanowski Igor |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Kozłowski Rafał |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Kubiak Nikodem |
AZS-AWF Poznań |
5. |
Moskal Daniel |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
SERWATKA Jakub |
UKS "6" Piła |
mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Krueger Mariusz |
KUMA Judo Warszawa |
2. |
Kordyalik Wojciech |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Grabowski Kamil |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Pękala Miłosz |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Sawiniec Bartosz |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Nasiadko Damian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Szuta Przemysław |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWF Katowice | 2 | 0 | 2 |
2 | AZS AWF Warszawa | 1 | 1 | 0 |
3 | KUMA Judo Warszawa | 1 | 0 | 1 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 1 | 0 | 0 |
6 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
7 | GKS Czarni Bytom | 0 | 1 | 2 |
8 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 1 |
9 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
10 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 1 | 0 |
11 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 0 |
13 | KS Praesidium Wrocław | 0 | 0 | 3 |
14 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 2 |
15 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 0 | 1 |
16 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS Leśnik Kaczory | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Polonia Rybnik | 2 | 1 | 0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 2 |
3 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 0 |
4 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 0 |
5 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 0 |
6 | Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka | 1 | 0 | 0 |
7 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 2 | 1 |
8 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 2 |
9 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
10 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 1 | 0 |
11 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
13 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 2 |
14 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 0 | 0 | 1 |
15 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
16 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 1 |
17 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
18 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Polonia Rybnik | 2 | 1 | 0 |
2 | KS AZS AWF Katowice | 2 | 0 | 3 |
3 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 4 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 1 | 2 |
5 | AZS AWF Warszawa | 1 | 1 | 0 |
6 | KUMA Judo Warszawa | 1 | 0 | 1 |
7 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 1 | 0 | 0 |
8 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 0 |
9 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 0 |
10 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 0 |
11 | Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka | 1 | 0 | 0 |
12 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
13 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 2 | 2 |
14 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 1 |
15 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 1 | 1 |
16 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 1 |
17 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
18 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 1 | 0 |
19 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 1 | 0 |
20 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
21 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 1 | 0 |
22 | KS Praesidium Wrocław | 0 | 0 | 3 |
23 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
24 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 2 |
25 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 2 |
26 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 0 | 0 | 1 |
27 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
28 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 1 |
29 | UKS Leśnik Kaczory | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | KS AZS AWF Katowice | 34.0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 23.0 |
3 | KS AZS AWF Wrocław | 19.5 |
4 | KS Praesidium Wrocław | 16.5 |
5 | AZS AWF Warszawa | 16.0 |
6 | KUMA Judo Warszawa | 14.5 |
7 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 12.5 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 12.0 |
9 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 11.0 |
10 | AZS UW Warszawa | 9.0 |
11 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 9.0 |
12 | UKJ 225 Warszawa | 9.0 |
13 | LKS Szubinianka Szubin | 7.0 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 7.0 |
15 | UKJ Millenium Rzeszów | 7.0 |
16 | UKJ Ryś Warszawa | 7.0 |
17 | WKS Śląsk Wrocław | 7.0 |
18 | UKS Leśnik Kaczory | 5.5 |
19 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 5.0 |
20 | AZS-AWF Poznań | 3.5 |
21 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 3.5 |
22 | TS "Gwardia" Olsztyn | 3.5 |
23 | TS Wisła Kraków | 3.5 |
24 | AZS Łódź Łódź | 3.0 |
25 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.5 |
26 | MKS Juvenia Wrocław | 1.5 |
27 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 1.5 |
28 | UKJ ARCUS Warszawa | 1.5 |
29 | UKS "6" Piła | 1.5 |
30 | UKS Conrad Gdańsk | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | KS AZS AWF Wrocław | 26.5 |
2 | GKS Czarni Bytom | 25.0 |
3 | Polonia Rybnik | 25.0 |
4 | AZS UW Warszawa | 18.0 |
5 | PGE Akademia Judo Poznań | 15.5 |
6 | UKS Judo Wolbrom | 14.5 |
7 | TS Gwardia Warszawa | 14.0 |
8 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 11.0 |
9 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 10.5 |
10 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 9.0 |
11 | TS Wisła Kraków | 9.0 |
12 | Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka | 9.0 |
13 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 7.0 |
14 | KS AZS AWF Katowice | 7.0 |
15 | TKS "Judo" Toruń | 7.0 |
16 | UKJ ARCUS Warszawa | 6.5 |
17 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 5.5 |
18 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 5.5 |
19 | WKS Śląsk Wrocław | 5.5 |
20 | AZS Łódź Łódź | 5.0 |
21 | UKS "6" Piła | 5.0 |
22 | MKS Juvenia Wrocław | 4.5 |
23 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
24 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 3.5 |
25 | UKS Arashi Łódź | 3.5 |
26 | SAFARI 152 Warszawa | 1.5 |
27 | UKS Olimp Nowa Sól | 1.5 |
|