WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Józefów, 28.11.2020
kobiety, waga: 48kg - 2 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wróblewska Klaudia |
KS Start Radom |
2. |
Apraksin Martyna |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Olejnik Izabella |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Wróblewska Laura |
PGE Akademia Judo Poznań |
4. |
Pawlak Dorota |
UKS "Szóstka" Rawicz |
kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Janeczko Joanna |
UKJ ARCUS Warszawa |
2. |
Gęsikowska Marta |
TS Gwardia Opole |
3. |
Mróz Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
3. |
Nowicka Dominika |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Błaszczyk Małgorzata |
UKS NAKANO Pogwizdów |
5. |
Jalowska Pola |
AZS-AWF Poznań |
kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szymańska Angelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
2. |
Fałtynowicz Barbara |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Butlewska Aleksandra |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Tomczak Wiktoria |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Machnicka Vanessa |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
ŚMIETANA KATARZYNA |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Korolczuk Katarzyna |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
7. |
Krawczyk Anita |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wróblewska Eliza |
PGE Akademia Judo Poznań |
2. |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Jarkowska Magdalena |
MUKS KOKORO Łódź |
3. |
Marciniak Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Czarnecka Sylwia |
UKS Kodokan Toruń |
5. |
ZYGMUNT Agata |
UKJ Legion Zamość |
7. |
Nowicka Weronika |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
7. |
Tomaszewska Kaja |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jaśkiewicz Julia |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Bączek Maria |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Śliwa Justyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
4. |
Kabata Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Szota Patrycja |
UKS Olimp Nowa Sól |
kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dziopa Paulina |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Gaj Aleksandra |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Lis Wiktoria |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Woźniak Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Gołąb Justyna |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Madajewska Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Cieśla Karolina |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Świątkiewicz Julia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
mężczyźni, waga: 60kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Pieczyński Hubert |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
PODEMSKI BENIAMIN |
UKS "6" Piła |
4. |
Barczyk Wiktor |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Grabiszewski Michał |
UKS 10 Bydgoszcz |
mężczyźni, waga: 66kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
2. |
Litwin Przemysław |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Jesionek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Jesionek Stanisław |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Bashchuk Vladyslav |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
KOTLEWSKI Michał |
AZS UW Warszawa |
7. |
Hrytsko Pavel |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
7. |
Rudnicki Adam |
TKS "Judo" Toruń |
mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Szatkowski Konrad |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Karaś Bartosz |
TS Wisła Kraków |
3. |
Tchórzewski Cezary |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Flejma Bolesław |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Molchanov Pavlo |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Skocz Sławomir |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Włodarski Kacper |
MMKS Wojownik Skierniewice |
mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stecki Jędrzej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Ouerfelli Kerim |
TS Wisła Kraków |
3. |
Drzymał Paweł |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Jewtuch Konrad |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
5. |
Hoppe Aleks |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Leśniak Patryk |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Bugaj Mateusz |
UKS Judo Sensei Płock |
7. |
Kos Michał |
TS Gwardia Warszawa |
mężczyźni, waga: 90kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ołdak Sebastian |
UKJ ARCUS Warszawa |
2. |
Jackiewicz Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
PUNDA Wojciech |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Szczepaniak Michał |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
Bogiel Emil |
UKS Judo Sensei Płock |
5. |
Gniady Michał |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
7. |
Barańczyk Adrian |
MMKS Wojownik Skierniewice |
mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Baraniewski Iwo |
UKJ 225 Warszawa |
2. |
RYCIAK Eryk |
AZS UW Warszawa |
3. |
Bolimowski Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
3. |
Zajączkowski Łukasz |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Bartkiewicz Arkadiusz |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Karkotka Michał |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Grzegorzek Miłosz |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Rombel Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
mężczyźni, waga: +100kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sawiniec Bartosz |
TS "Gwardia" Olsztyn |
2. |
Kordyalik Grzegorz |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Mazurczak Wiktor |
UMKS Żak Kielce |
3. |
Mikijaniec Daniel |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Rzepecki Piotr |
UKS NAKANO Pogwizdów |
5. |
Stachowski Arkadiusz |
UKS "Szóstka" Rawicz |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 1 |
2 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
3 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 0 |
4 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | UKJ ARCUS Warszawa | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
7 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 2 | 1 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 1 |
9 | TS Wisła Kraków | 0 | 1 | 1 |
10 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 1 |
11 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 1 | 0 |
13 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
14 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
15 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 0 | 1 |
16 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 1 |
17 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
18 | UKS "6" Piła | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
20 | UMKS Żak Kielce | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 2 |
2 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 1 | 1 |
3 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 1 | 1 |
4 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 1 |
5 | KS Start Radom | 1 | 0 | 0 |
6 | UKJ ARCUS Warszawa | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
8 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 1 | 0 |
9 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
10 | TS Gwardia Opole | 0 | 1 | 0 |
11 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 2 |
13 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
14 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 0 | 1 |
15 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 1 | 3 |
2 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 2 | 1 | 1 |
3 | UKJ ARCUS Warszawa | 2 | 0 | 0 |
4 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 1 | 1 |
5 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 1 |
6 | KS Start Radom | 1 | 0 | 0 |
7 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 0 |
8 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
10 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
11 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 2 | 1 |
12 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 1 |
13 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 1 |
14 | TS Wisła Kraków | 0 | 1 | 1 |
15 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 1 | 1 |
16 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 1 |
17 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
18 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 1 | 0 |
19 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
20 | TS Gwardia Opole | 0 | 1 | 0 |
21 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 3 |
22 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
23 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
24 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 0 | 1 |
25 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 0 | 1 |
26 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS "6" Piła | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
29 | UMKS Żak Kielce | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 24.0 |
2 | KS AZS AWF Wrocław | 19.5 |
3 | TS "Gwardia" Olsztyn | 12.5 |
4 | TS Wisła Kraków | 12.5 |
5 | WKS Śląsk Wrocław | 12.5 |
6 | AZS UW Warszawa | 10.5 |
7 | Klub Judo AZS Opole | 9.5 |
8 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 9.0 |
9 | UKJ 225 Warszawa | 9.0 |
10 | UKJ ARCUS Warszawa | 9.0 |
11 | UKS Conrad Gdańsk | 9.0 |
12 | MMKS Wojownik Skierniewice | 8.5 |
13 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 8.5 |
14 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 7.0 |
15 | KS "Gwardia" Łódź | 7.0 |
16 | PGE Akademia Judo Poznań | 7.0 |
17 | TS Gwardia Warszawa | 7.0 |
18 | AZS Łódź Łódź | 5.5 |
19 | KS AZS AWF Katowice | 5.5 |
20 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 5.5 |
21 | UKS Olimp Nowa Sól | 5.5 |
22 | UMKS Żak Kielce | 5.5 |
23 | UKS Judo Sensei Płock | 5.0 |
24 | UKS "Szóstka" Rawicz | 3.5 |
25 | UKS Judo Wolbrom | 3.5 |
26 | UKS NAKANO Pogwizdów | 3.5 |
27 | UKS "6" Piła | 3.0 |
28 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 1.5 |
29 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1.5 |
30 | TKS "Judo" Toruń | 1.5 |
31 | UKS 10 Bydgoszcz | 1.0 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 32.5 |
2 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 18.5 |
3 | PGE Akademia Judo Poznań | 17.5 |
4 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 14.5 |
5 | KS AZS AWF Katowice | 11.0 |
6 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 10.5 |
7 | UKJ ARCUS Warszawa | 9.0 |
8 | TS Gwardia Opole | 7.0 |
9 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 5.5 |
10 | MUKS KOKORO Łódź | 5.5 |
11 | UKS Judo Wolbrom | 5.0 |
12 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 4.5 |
13 | TS Gwardia Warszawa | 4.0 |
14 | AZS-AWF Poznań | 3.5 |
15 | MKS Juvenia Wrocław | 3.5 |
16 | UKJ Legion Zamość | 3.5 |
17 | UKS Kodokan Toruń | 3.5 |
18 | UKS NAKANO Pogwizdów | 3.5 |
19 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 3.0 |
20 | KS Start Radom | 3.0 |
21 | UKS Olimp Nowa Sól | 2.5 |
22 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 1.5 |
23 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1.5 |
24 | UKS "Szóstka" Rawicz | 1.0 |
|