WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Józefów, 28.11.2020


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Klaudia KS Start Radom
2. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Olejnik Izabella Akademia Judo Poznań
3. Wróblewska Laura Akademia Judo Poznań
4. Pawlak Dorota UKS "Szóstka" Rawicz

kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
2. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Nowicka Dominika AZS AWF Katowice
5. Błaszczyk Małgorzata UKS NAKANO Pogwizdów
5. Jalowska Pola AZS-AWF Poznań

kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Machnicka Vanessa Akademia Judo Poznań
5. ŚMIETANA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
7. Korolczuk Katarzyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Krawczyk Anita UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Akademia Judo Poznań
2. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
3. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Czarnecka Sylwia UKS Kodokan Toruń
5. ZYGMUNT Agata UKJ Legion Zamość
7. Nowicka Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Tomaszewska Kaja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
4. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
3. Lis Wiktoria AZS AWF Katowice
3. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
5. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
5. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
7. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa

mężczyźni, waga: 60kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole
3. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
4. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. Grabiszewski Michał UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 66kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
3. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Jesionek Stanisław AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Bashchuk Vladyslav Akademia Judo Poznań
5. KOTLEWSKI Michał AZS UW Warszawa
7. Hrytsko Pavel Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
2. Szatkowski Konrad KS AZS AWF Wrocław
3. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Tchórzewski Cezary AZS AWF Katowice
5. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
5. Molchanov Pavlo KS "Gwardia" Łódź
7. Skocz Sławomir UKS Judo Wolbrom
7. Włodarski Kacper MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
7. Kos Michał WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
2. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
3. Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław
5. Bogiel Emil UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Gniady Michał Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Barańczyk Adrian MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
2. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Zajączkowski Łukasz WKS Gwardia Warszawa
5. Bartkiewicz Arkadiusz Akademia Judo Poznań
5. Karkotka Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Grzegorzek Miłosz KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Rombel Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Kordyalik Grzegorz WKS Śląsk Wrocław
3. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Mikijaniec Daniel UKS Olimp Nowa Sól
5. Rzepecki Piotr UKS NAKANO Pogwizdów
5. Stachowski Arkadiusz UKS "Szóstka" Rawicz

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom201
2SGKS Wybrzeże Gdańsk100
3TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
4UKJ 225 Warszawa100
5UKJ ARCUS Warszawa100
6UKS Conrad Gdańsk100
7KS AZS AWF Wrocław021
8Klub Judo AZS Opole011
9TS Wisła Kraków011
10WKS Śląsk Wrocław011
11AZS UW Warszawa010
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
13AZS AWF Katowice001
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
15MMKS Wojownik Skierniewice001
16PKS "OLIMPIA" Poznań001
17UKS "6" Piła001
18UKS Olimp Nowa Sól001
19UMKS Żak Kielce001
20WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom112
2Akademia Judo Poznań111
3SGKS Wybrzeże Gdańsk111
4MKS Olimpijczyk Włocławek101
5KS Start Radom100
6UKJ ARCUS Warszawa100
7UKS Judo Wolbrom100
8Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok010
9KS AZS AWFiS Gdańsk010
10TS Gwardia Opole010
11WKS Gwardia Warszawa010
12AZS AWF Katowice002
13Klub Judo DRAKO Warszawa001
14MUKS KOKORO Łódź001
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom313
2SGKS Wybrzeże Gdańsk211
3UKJ ARCUS Warszawa200
4Akademia Judo Poznań111
5MKS Olimpijczyk Włocławek101
6KS Start Radom100
7TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
8UKJ 225 Warszawa100
9UKS Conrad Gdańsk100
10UKS Judo Wolbrom100
11KS AZS AWF Wrocław021
12Klub Judo AZS Opole011
13TS Wisła Kraków011
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa011
15WKS Gwardia Warszawa011
16WKS Śląsk Wrocław011
17AZS UW Warszawa010
18Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok010
19KS AZS AWFiS Gdańsk010
20TS Gwardia Opole010
21AZS AWF Katowice003
22AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
23Klub Judo DRAKO Warszawa001
24MMKS Wojownik Skierniewice001
25MUKS KOKORO Łódź001
26PKS "OLIMPIA" Poznań001
27UKS "6" Piła001
28UKS Olimp Nowa Sól001
29UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom24.0
2KS AZS AWF Wrocław19.5
3TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn12.5
4TS Wisła Kraków12.5
5WKS Śląsk Wrocław12.5
6AZS UW Warszawa10.5
7Klub Judo AZS Opole9.5
8SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
9UKJ 225 Warszawa9.0
10UKJ ARCUS Warszawa9.0
11UKS Conrad Gdańsk9.0
12MMKS Wojownik Skierniewice8.5
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa8.5
14Akademia Judo Poznań7.0
15Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin7.0
16KS "Gwardia" Łódź7.0
17WKS Gwardia Warszawa7.0
18AZS AWF Katowice5.5
19AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
20PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
21UKS Olimp Nowa Sól5.5
22UMKS Żak Kielce5.5
23UKS Judo Sensei Płock Płock5.0
24UKS "Szóstka" Rawicz3.5
25UKS Judo Wolbrom3.5
26UKS NAKANO Pogwizdów3.5
27UKS "6" Piła3.0
28Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
29KS Gwardia Bielsko-Biała1.5
30TKS "Judo" Toruń1.5
31UKS 10 Bydgoszcz1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom32.5
2SGKS Wybrzeże Gdańsk18.5
3Akademia Judo Poznań17.5
4MKS Olimpijczyk Włocławek14.5
5AZS AWF Katowice11.0
6KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
7UKJ ARCUS Warszawa9.0
8TS Gwardia Opole7.0
9Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
10MUKS KOKORO Łódź5.5
11UKS Judo Wolbrom5.0
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa4.5
13WKS Gwardia Warszawa4.0
14AZS-AWF Poznań3.5
15MKS Juvenia Wrocław3.5
16UKJ Legion Zamość3.5
17UKS Kodokan Toruń3.5
18UKS NAKANO Pogwizdów3.5
19AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.0
20KS Start Radom3.0
21UKS Olimp Nowa Sól2.5
22Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
23UKJ "Lemur" Warszawa1.5
24UKS "Szóstka" Rawicz1.0