WYNIKI ZAWODÓW

OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Zamość, 23-24.10.2020


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewska Anna Power Duck Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
3. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
3. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
5. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska
5. Walendzik Julia UKJ "Lemur" Warszawa
7. . . . .
7. . .. . .

kobiety, waga: -48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
3. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
5. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
7. . . . .
7. Urbanowicz Zuzanna UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
2. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
3. WENZEL Aleksandra AZS UW Warszawa
5. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Podolak Natalia UKJ Legion Zamość
7. Gołojuch Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
7. Koś Zuzanna UKS 15 Krosno

kobiety, waga: -57kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
2. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
3. Dryjańska Jadwiga UKJ "Lemur" Warszawa
3. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
5. ŁUKASZEWICZ Natalia AZS UW Warszawa
5. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
7. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -63kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
2. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. Hynek Nina MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
5. JĘCZ Wiktoria AZS UW Warszawa
5. Michalska Julia GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Wiśniewska Julia Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

kobiety, waga: -70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
3. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
5. Klop Amelia GKS Czarni Bytom
5. Szaniawska Martyna KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
3. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
3. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Grudzińska Joanna TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Mikołajczyk Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
7. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Kamińska Nikola AKS Strzegom

mężczyźni, waga: -46kg - 1 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów

mężczyźni, waga: -50kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Leontiev Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
2. Wiwatowski Bartosz UKS Kodokan Toruń
3. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
3. WOŁOSZYN MATEUSZ UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
5. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
5. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów
7. BARTNIKIEWICZ KAMIL MKS Juvenia Wrocław
7. Surdel Paweł UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: -55kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Małolepszy Jakub UKS Halinów Team Halinów
2. Kulinych Danylo KS "Gwardia" Łódź
3. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
3. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
7. Zdanowski Eryk UKJ ARCUS Warszawa
7. Zhurba Yaroslav KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: -60kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
2. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Mohylnyi Dawid GKS Czarni Bytom
3. Petryka Igor AZS AWF Katowice
5. Kuts Bohdan KS "Gwardia" Łódź
5. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
7. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
7. Stańczewski Sergiusz UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: -66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Kuczyński Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Kovbasiuk Oleksandr MUKS KOKORO Łódź
3. Tarasenko Yevhen KS "Gwardia" Łódź
5. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
5. Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Huzenko Mykyta KS "Gwardia" Łódź
7. Popal Adrian UKS Judo Panda Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szulik Dawid Polonia Rybnik
2. Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Małecki Adam Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
5. Ambroży Bartosz UKS "Orkan" Sochaczew
5. DANIELUK PIOTR Klub Judo Shamo Ełk Ełk
7. BIELECKI Jakub WKS "Flota" Gdynia
7. Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kotlewski Rafał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
3. Banaszczak Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Majewski Adam UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. SMAGA Jakub MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa
7. Zawistowski Franek UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Zieliński Jacek Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
2. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń
3. Kubiak Damian Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Mika Wiktor KS Judo Tigers Wrocław
5. Baczyński Bartosz UKS Wisła Centrum Wisła
5. Sojak Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Antoniewicz Jan UKS Judo Tuliszków
7. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
2. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
3. GRZEGORCZYK KACPER MKS Juvenia Wrocław
3. Jankowski Wiktor KS Start Radom
5. Kobyłecki Marcel GKS Czarni Bytom
5. Teresiński Grzegorz KUMA Judo Warszawa
7. Olczak Karol LUKS Jusport Justynów
7. SZULC Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Halinów Team Halinów200
2UKS Conrad Gdańsk112
3KS "Gwardia" Łódź111
4Polonia Rybnik100
5TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
6UKJ Yuko Józefów Józefów100
7UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
8UKS Galeon Gdynia100
9UKS Kodokan Toruń020
10Judo Legia Warszawa Warszawa010
11Klub Judo AZS Opole010
12UKS Dwójka Rydułtowy010
13UKS Olimp Nowa Sól010
14GKS Czarni Bytom002
15AZS AWF Katowice001
16Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
18KS Judo Tigers Wrocław001
19KS Start Radom001
20MKS Juvenia Wrocław001
21MUKS KOKORO Łódź001
22Power Duck Akademia Judo Poznań001
23Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom001
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
25UKS Judo Panda Warszawa001
26UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom214
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój110
3Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin101
4Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
5MKS Juvenia Wrocław100
6Power Duck Akademia Judo Poznań100
7SGKS Wybrzeże Gdańsk100
8AZS UW Warszawa011
9T.S.MOSiR Bochnia010
10UKJ Yuko Józefów Józefów010
11UKS 15 Krosno010
12UKS Judo Kraków Kraków010
13JUDO TORA Wierzchosławice001
14Klub Judo AZS Opole001
15KS AZS AWFiS Gdańsk001
16MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
17UKJ "Lemur" Warszawa001
18UKS Galeon Gdynia001
19UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom216
2UKS Halinów Team Halinów200
3UKS Conrad Gdańsk112
4KS "Gwardia" Łódź111
5KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój110
6UKJ Yuko Józefów Józefów110
7Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin102
8MKS Juvenia Wrocław101
9Power Duck Akademia Judo Poznań101
10UKS Galeon Gdynia101
11Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
12Polonia Rybnik100
13SGKS Wybrzeże Gdańsk100
14TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
15UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
16UKS Kodokan Toruń020
17AZS UW Warszawa011
18Klub Judo AZS Opole011
19Judo Legia Warszawa Warszawa010
20T.S.MOSiR Bochnia010
21UKS 15 Krosno010
22UKS Dwójka Rydułtowy010
23UKS Judo Kraków Kraków010
24UKS Olimp Nowa Sól010
25AZS AWF Katowice001
26JUDO TORA Wierzchosławice001
27Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
28KS AZS AWFiS Gdańsk001
29KS Judo Tigers Wrocław001
30KS Start Radom001
31MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
32MUKS KOKORO Łódź001
33Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom001
34UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
35UKJ "Lemur" Warszawa001
36UKS Judo Panda Warszawa001
37UKS Tomita Elbląg001
38UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKS Conrad Gdańsk28.5
2KS "Gwardia" Łódź28.0
3GKS Czarni Bytom26.5
4UKS Halinów Team Halinów21.5
5UKS Kodokan Toruń15.5
6UKJ Yuko Józefów Józefów14.0
7Judo Legia Warszawa Warszawa10.0
8MUKS KOKORO Łódź9.0
9Polonia Rybnik9.0
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn9.0
11UKS Galeon Gdynia9.0
12Klub Judo AZS Opole7.0
13Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin7.0
14MKS Juvenia Wrocław7.0
15UKS Dwójka Rydułtowy7.0
16UKS Judo Panda Warszawa7.0
17UKS Olimp Nowa Sól7.0
18AZS AWF Katowice5.5
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
20KS Judo Tigers Wrocław5.5
21KS Start Radom5.5
22Power Duck Akademia Judo Poznań5.5
23Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom5.5
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
25UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.5.5
26UKS Judo Tuliszków5.0
27. .4.5
28KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
29Klub Judo Shamo Ełk Ełk3.5
30KUMA Judo Warszawa3.5
31MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
32MKS Truso Elbląg3.5
33UKJ Ryś Warszawa3.5
34UKS "Orkan" Sochaczew3.5
35UKS Wisła Centrum Wisła3.5
36UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów3.0
37LUKS Jusport Justynów1.5
38UKJ ARCUS Warszawa1.5
39UKJ Millenium Rzeszów1.5
40WKS "Flota" Gdynia1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom54.0
2AZS UW Warszawa19.5
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój19.5
4Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin16.0
5SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
6MKS Juvenia Wrocław10.5
7Klub Sportowy Nastula Club Warszawa9.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
9UKJ "Lemur" Warszawa9.0
10UKS 15 Krosno8.5
11Klub Judo AZS Opole7.0
12T.S.MOSiR Bochnia7.0
13UKJ Yuko Józefów Józefów7.0
14UKS Judo Kraków Kraków7.0
15JUDO TORA Wierzchosławice5.5
16MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
17UKS Galeon Gdynia5.5
18UKS Tomita Elbląg5.5
19TS Judo Gryf Słupsk5.0
20GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
21TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
22UKJ Legion Zamość3.5
23UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska3.5
24Power Duck Akademia Judo Poznań3.0
25UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.0
26AKS Strzegom1.5
27UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
28UKS 10 Bydgoszcz1.5
29UKS Kodokan Toruń1.5