WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 12-13.12.2020


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartnik Natalia K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Żak Nadia KS Budowlani Sosnowiec
3. Borowiec Klaudia AKS Strzegom

kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
2. Jakóbczyk Maria KUMA Judo Warszawa
3. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
3. Siedlecka Hanna GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Kutyła Anna KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Singh Maja UKS "SameJudo" Ząbki
7. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
3. Jędrzejek Lidia UKJ "Lemur" Warszawa
3. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
5. Dora Wiktoria Klub Judo AZS Opole
5. Krupińska Klaudia GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
7. Wojcieszek Justyna T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 52kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gałek Martyna KS Start Radom
2. Jesionek Maria UKJ "Lemur" Warszawa
3. Kucharz Maja GKS Czarni Bytom
3. Stojek Nina UKS Judo Wolbrom
5. Jaracz Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Świtek Barbara UKS Judo Panda Warszawa
7. Krych Karolina GKS Czarni Bytom
7. Żmuda Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice

kobiety, waga: 57kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
2. Zozulińska Kalina HATO JUDO Warszawa
3. Juszczak Ewa Klub Judo AZS Opole
3. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Jaguś Magdalena MKS Juvenia Wrocław
5. Wysocka Róża UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Bednarz Joanna UKS 15 Krosno
7. Sobierajska Kaja UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: 63kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Witkowska Wiktoria UKJ "Lemur" Warszawa
3. Czyżewska Gabriela TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Gonsior Monika Klub Judo AZS Opole
5. Jamroszczyk Julia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Worwa Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. GRYSZTAR ZUZANNA UKS 15 Krosno
7. Szafrańska Oliwia PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
2. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
3. Dul Natalia AZS AWF Gorzów Wlkp.
3. Klimkiewicz Katarzyna KS KUZUSHI Kielce
5. Nowak Renata UKS 15 Krosno
5. Wijatkowska Matylda UKS Olimp Nowa Sól
7. Klein Anastasia KS Budowlani Sosnowiec
7. Szycko Oliwia TS Judo Gryf Słupsk

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno
2. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
3. Eibin Zofia UKS SKORPION Judo Krosno
3. Znamirowska Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
5. Wala Natalia UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
5. Weiss Dominika UKS Pohl Judo Przemęt
7. Sadowska Amelia UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 42kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Gil Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
3. Buczak Maksymilian KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Leśniewski Marcin LKS Szubinianka Szubin
5. Anaszko Artur UKS Tomita Elbląg
5. Kadaj Szymon TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Błażewicz Kacper UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 46kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Galiński Wojciech MKS Truso Elbląg
2. Stefański Adrian Polonia Rybnik
3. Bętkowski Miłosz KS KUZUSHI Kielce
3. Ziółkowski Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
5. KRZYSTYNIAK KOSMA Stowarzyszenie Sportowe Poziom 303 Wrocław
5. Tyl Oskar K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Krzyżanowski Szymon UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Rychlewski Radosław HATO JUDO Warszawa

mężczyźni, waga: 50kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajcy Nikodem UKJ MEIYO Warszawa
2. Piątkowski Adam UKJ "Lemur" Warszawa
3. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
3. Resiak Marcel MKS Juvenia Wrocław
5. Czarnecki Karol UKJ CHAMPION Warszawa
5. LIPIŃSKI FRANCISZEK UKS "SameJudo" Ząbki
7. Kociszewski Stanisław WKS Śląsk Wrocław
7. Mozol Adam TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

mężczyźni, waga: 55kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
2. Koźlik Franciszek AZS AWF Katowice
3. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
3. Romanik Stanisław MKS Juvenia Wrocław
5. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
5. Waćko Mateusz UKS "SameJudo" Ząbki
7. Lechowicz Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
7. Płoski Bartosz UKJ "Lemur" Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grendys Mateusz UKJ Millenium Rzeszów
2. Związek Oskar MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
3. Neumann Eryk MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Cieciorko Krzysztof KS Judo Tigers Wrocław
5. Łaskowski Filip UKS Tomita Elbląg
7. Borysiak Konrad UKS Kodokan Toruń
7. Lubasiński Gracjan Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 73kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
2. Guszczin Marcin UKS Galeon Gdynia
3. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
3. Lewandowski Franciszek GKS Czarni Bytom
5. Bogacki Paweł UKS Galeon Gdynia
5. Pruss Maksymilian TKS "Judo" Toruń
7. Toporek Filip UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Zviadauri Georgi UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gidziński Aleksander MKS Juvenia Wrocław
2. Lutomski Maciej UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Nagolski Jakub GKS Czarni Bytom
3. Szymański Dawid GKS Czarni Bytom
5. Niewiadomy Ksawery UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Żurawek Jakub UKS "SameJudo" Ząbki
7. Stoga Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Wesołowski Igor Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubiak Damian Akademia Judo Poznań
2. Walenciak Marcin MKS Juvenia Wrocław
3. Łoboda Dawid KS Start Radom
3. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa
5. Dudek Aleksander UKS "Orkan" Sochaczew
7. Kot Maciej MKS Juvenia Wrocław
7. Manecki Dawid GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Keller Aureliusz K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Lesniak Oleksii MUKS KOKORO Łódź
3. Dobrian Marcel MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Walenciak Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Czerniawski Jan Akademia Judo Poznań
5. Siudek Dawid UKS Halinów Team Halinów
7. Góralczyk Kacper Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
7. Kurowski Jan WKS Gwardia Warszawa

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław114
2GKS Czarni Bytom104
3Akademia Judo Poznań100
4K.S. MaKo Judo Wrocław100
5Klub Judo AZS Opole100
6MKS Truso Elbląg100
7UKJ MEIYO Warszawa100
8UKJ Millenium Rzeszów100
9UKS Tomita Elbląg100
10Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom011
11AZS AWF Katowice010
12MKS Pałac Młodzieży Katowice010
13MUKS KOKORO Łódź010
14Polonia Rybnik010
15UKJ "Lemur" Warszawa010
16UKJ Yuko Józefów Józefów010
17UKS Galeon Gdynia010
18MKS Olimpijczyk Włocławek002
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
20KS KUZUSHI Kielce001
21KS Start Radom001
22KS Yawara Warszawa001
23LKS Szubinianka Szubin001
24UKJ Ryś Warszawa001
25UKS Judo Panda Warszawa001
26UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom311
2UKS SKORPION Judo Krosno101
3K.S. MaKo Judo Wrocław100
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
5KS Start Radom100
6UKS Galeon Gdynia100
7UKJ "Lemur" Warszawa021
8UKS Judo Wolbrom011
9HATO JUDO Warszawa010
10KS Budowlani Sosnowiec010
11KUMA Judo Warszawa010
12UKS "Orkan" Sochaczew010
13Klub Judo AZS Opole002
14AKS Strzegom001
15AZS AWF Gorzów Wlkp.001
16GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
17KS KUZUSHI Kielce001
18MKS Pałac Młodzieży Katowice001
19SAFARI 152 Warszawa001
20TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
21TS Judo Gryf Słupsk001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom415
2K.S. MaKo Judo Wrocław200
3MKS Juvenia Wrocław114
4UKS Galeon Gdynia110
5Klub Judo AZS Opole102
6KS Start Radom101
7UKS SKORPION Judo Krosno101
8Akademia Judo Poznań100
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
10MKS Truso Elbląg100
11UKJ MEIYO Warszawa100
12UKJ Millenium Rzeszów100
13UKS Tomita Elbląg100
14UKJ "Lemur" Warszawa031
15MKS Pałac Młodzieży Katowice011
16Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom011
17UKS Judo Wolbrom011
18AZS AWF Katowice010
19HATO JUDO Warszawa010
20KS Budowlani Sosnowiec010
21KUMA Judo Warszawa010
22MUKS KOKORO Łódź010
23Polonia Rybnik010
24UKJ Yuko Józefów Józefów010
25UKS "Orkan" Sochaczew010
26KS KUZUSHI Kielce002
27MKS Olimpijczyk Włocławek002
28AKS Strzegom001
29AZS AWF Gorzów Wlkp.001
30GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
31KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
32KS Yawara Warszawa001
33LKS Szubinianka Szubin001
34SAFARI 152 Warszawa001
35TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
36TS Judo Gryf Słupsk001
37UKJ Ryś Warszawa001
38UKS Judo Panda Warszawa001
39UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław39.5
2GKS Czarni Bytom32.5
3UKS Tomita Elbląg16.0
4Akademia Judo Poznań12.5
5Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom12.5
6MKS Olimpijczyk Włocławek11.0
7K.S. MaKo Judo Wrocław10.5
8Klub Judo AZS Opole10.5
9UKS "SameJudo" Ząbki10.5
10UKS Galeon Gdynia10.5
11MKS Truso Elbląg9.0
12UKJ MEIYO Warszawa9.0
13UKJ Millenium Rzeszów9.0
14UKJ Ryś Warszawa9.0
15UKJ "Lemur" Warszawa8.5
16AZS AWF Katowice7.0
17MKS Pałac Młodzieży Katowice7.0
18MUKS KOKORO Łódź7.0
19Polonia Rybnik7.0
20UKJ Yuko Józefów Józefów7.0
21KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
22KS KUZUSHI Kielce5.5
23KS Start Radom5.5
24KS Yawara Warszawa5.5
25LKS Szubinianka Szubin5.5
26UKS Judo Panda Warszawa5.5
27UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.5.5
28TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.0
29K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
30KS Judo Tigers Wrocław3.5
31MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
32Stowarzyszenie Sportowe Poziom 303 Wrocław3.5
33TKS "Judo" Toruń3.5
34UKJ CHAMPION Warszawa3.5
35UKS "Orkan" Sochaczew3.5
36UKS Halinów Team Halinów3.5
37UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
38UKS Sakura Warszawa3.5
39HATO JUDO Warszawa1.5
40Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
41KS Błękitni Tarnów1.5
42Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5
43UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
44UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa1.5
45UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów1.5
46UKS Judo Tuliszków1.5
47UKS Kodokan Toruń1.5
48UKS Narew Łapy1.5
49WKS Gwardia Warszawa1.5
50WKS Śląsk Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom42.5
2UKJ "Lemur" Warszawa19.5
3Klub Judo AZS Opole14.5
4UKS SKORPION Judo Krosno14.5
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
6UKS Judo Wolbrom12.5
7GKS ,,Olimpia" Grudziądz9.0
8KS Start Radom9.0
9UKS Galeon Gdynia9.0
10HATO JUDO Warszawa7.0
11KUMA Judo Warszawa7.0
12MKS Pałac Młodzieży Katowice7.0
13TS Judo Gryf Słupsk7.0
14UKS "Orkan" Sochaczew7.0
15UKS 15 Krosno6.5
16AZS AWF Gorzów Wlkp.5.5
17KS KUZUSHI Kielce5.5
18SAFARI 152 Warszawa5.5
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
20UKS Pohl Judo Przemęt5.0
21K.S. MaKo Judo Wrocław4.0
22KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
23KS Budowlani Sosnowiec3.5
24MKS Juvenia Wrocław3.5
25UKS "ASW-Judo" Jasło3.5
26UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce3.5
27UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
28UKS "SameJudo" Ząbki3.5
29UKS Judo Panda Warszawa3.5
30UKS Olimp Nowa Sól3.5
31PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
32T.S.MOSiR Bochnia1.5
33UKS Kodokan Toruń1.5
34AKS Strzegom1.0