WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 12-13.12.2020
kobiety, waga: 40kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bartnik Natalia |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
2. |
Żak Nadia |
KS Budowlani Sosnowiec |
3. |
Borowiec Klaudia |
AKS Strzegom |
kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Budzisz Amelia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Jakóbczyk Maria |
KUMA Judo Warszawa |
3. |
Galicka Natalia |
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom |
3. |
Siedlecka Hanna |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
5. |
Kutyła Anna |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
Singh Maja |
UKS "SameJudo" Ząbki |
7. |
Kożuch Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ślązok Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Chmielewska Kinga |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Jędrzejek Lidia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Siennicka Karolina |
SAFARI 152 Warszawa |
5. |
Dora Wiktoria |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Krupińska Klaudia |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
7. |
Kocimska Julia |
UKS Judo Tuliszków |
7. |
Wojcieszek Justyna |
T.S. MOSiR Bochnia |
kobiety, waga: 52kg - 34 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gałek Martyna |
KS Start Radom |
2. |
Jesionek Maria |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Kucharz Maja |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Stojek Nina |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Jaracz Gabriela |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
5. |
Świtek Barbara |
UKS Judo Panda Warszawa |
7. |
Krych Karolina |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Żmuda Julia |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
kobiety, waga: 57kg - 26 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bulanda Julia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Zozulińska Kalina |
HATO JUDO Warszawa |
3. |
Juszczak Ewa |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Starczyńska Zuzanna |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
Jaguś Magdalena |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Wysocka Róża |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
7. |
Bednarz Joanna |
UKS 15 Krosno |
7. |
Sobierajska Kaja |
UKS Pohl Judo Przemęt |
kobiety, waga: 63kg - 32 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wołkowicz Emilia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Witkowska Wiktoria |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Czyżewska Gabriela |
TS "Gwardia" Olsztyn |
3. |
Gonsior Monika |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Jamroszczyk Julia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Worwa Aleksandra |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
GRYSZTAR ZUZANNA |
UKS 15 Krosno |
7. |
Szafrańska Oliwia |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kuźma-Ebel Dominika |
UKS Galeon Gdynia |
2. |
Sałek Natalia |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Dul Natalia |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
3. |
Klimkiewicz Katarzyna |
KS KUZUSHI Kielce |
5. |
Nowak Renata |
UKS 15 Krosno |
5. |
Wijatkowska Matylda |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Klein Anastasia |
KS Budowlani Sosnowiec |
7. |
Szycko Oliwia |
TS Judo Gryf Słupsk |
kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ziewalicz Oliwia |
UKS SKORPION Judo Krosno Krosno |
2. |
Hupert Oliwia |
UKS "Orkan" Sochaczew |
3. |
Eibin Zofia |
UKS SKORPION Judo Krosno Krosno |
3. |
Znamirowska Katarzyna |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
Wala Natalia |
UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce |
5. |
Weiss Dominika |
UKS Pohl Judo Przemęt |
7. |
Sadowska Amelia |
UKS Kodokan Toruń |
mężczyźni, waga: 42kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lic Tymoteusz |
UKS Tomita Elbląg |
2. |
Gil Mikołaj |
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom |
3. |
Buczak Maksymilian |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
3. |
Leśniewski Marcin |
LKS Szubinianka Szubin |
5. |
Anaszko Artur |
UKS Tomita Elbląg |
5. |
Kadaj Szymon |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Błażewicz Kacper |
UKS Narew Łapy |
mężczyźni, waga: 46kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Galiński Wojciech |
MKS Truso Elbląg |
2. |
Stefański Adrian |
Polonia Rybnik |
3. |
Bętkowski Miłosz |
KS KUZUSHI Kielce |
3. |
Ziółkowski Krystian |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
5. |
KRZYSTYNIAK KOSMA |
Stowarzyszenie Sportowe Poziom 303 Wrocław |
5. |
Tyl Oskar |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
7. |
Krzyżanowski Szymon |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
7. |
Rychlewski Radosław |
HATO JUDO Warszawa |
mężczyźni, waga: 50kg - 26 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gajcy Nikodem |
UKJ MEIYO Warszawa |
2. |
Piątkowski Adam |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Bogdański Teodor |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Resiak Marcel |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Czarnecki Karol |
UKJ CHAMPION Warszawa |
5. |
LIPIŃSKI FRANCISZEK |
UKS "SameJudo" Ząbki |
7. |
Kociszewski Stanisław |
WKS Śląsk Wrocław |
7. |
Mozol Adam |
TS "Gwardia" Olsztyn |
mężczyźni, waga: 55kg - 45 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Michna Kamil |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Koźlik Franciszek |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Piechota Stanisław |
UKS Judo Panda Warszawa |
3. |
Romanik Stanisław |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Derkacz Marcel |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Waćko Mateusz |
UKS "SameJudo" Ząbki |
7. |
Lechowicz Arkadiusz |
KS Błękitni Tarnów |
7. |
Płoski Bartosz |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
mężczyźni, waga: 66kg - 64 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Grendys Mateusz |
UKJ Millenium Rzeszów |
2. |
Związek Oskar |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
3. |
Kazimierczak Adam |
KS Yawara Warszawa |
3. |
Neumann Eryk |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Cieciorko Krzysztof |
KS Judo Tigers Wrocław |
5. |
Łaskowski Filip |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Borysiak Konrad |
UKS Kodokan Toruń |
7. |
Lubasiński Gracjan |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: 73kg - 39 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tarkowski Fabrycjusz |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Guszczin Marcin |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Bouatia Kamil |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Lewandowski Franciszek |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Bogacki Paweł |
UKS Galeon Gdynia |
5. |
Pruss Maksymilian |
TKS "Judo" Toruń |
7. |
Toporek Filip |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
7. |
Zviadauri Georgi |
Uczniowski Klub Sportowy "Czerwone Smoki Toshi" Brwinów |
mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gidziński Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Lutomski Maciej |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
3. |
Nagolski Jakub |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Szymański Dawid |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Niewiadomy Ksawery |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
5. |
Żurawek Jakub |
UKS "SameJudo" Ząbki |
7. |
Stoga Kacper |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
7. |
Wesołowski Igor |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kubiak Damian |
PGE Akademia Judo Poznań |
2. |
Walenciak Marcin |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Łoboda Dawid |
KS Start Radom |
3. |
Oleksy Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Chamerski Daniel |
UKS Sakura Warszawa |
5. |
Dudek Aleksander |
UKS "Orkan" Sochaczew |
7. |
Kot Maciej |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Manecki Dawid |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: +90kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Keller Aureliusz |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
2. |
Lesniak Oleksii |
MUKS KOKORO Łódź |
3. |
Dobrian Marcel |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. |
Walenciak Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Czerniawski Jan |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Siudek Dawid |
UKS Halinów Team Halinów |
7. |
Góralczyk Kacper |
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec |
7. |
Kurowski Jan |
TS Gwardia Warszawa |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 1 | 4 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 4 |
3 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 1 | 0 | 0 |
4 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 0 |
5 | MKS Truso Elbląg | 1 | 0 | 0 |
6 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 0 |
7 | UKJ MEIYO Warszawa | 1 | 0 | 0 |
8 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 0 |
10 | Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom | 0 | 1 | 1 |
11 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
12 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 1 | 0 |
13 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 1 | 0 |
14 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 0 |
15 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 1 | 0 |
16 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 1 | 0 |
17 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
18 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 0 | 2 |
19 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
20 | KS KUZUSHI Kielce | 0 | 0 | 1 |
21 | KS Start Radom | 0 | 0 | 1 |
22 | KS Yawara Warszawa | 0 | 0 | 1 |
23 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 0 | 1 |
24 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Judo Panda Warszawa | 0 | 0 | 1 |
26 | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 1 | 1 |
2 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 1 | 0 | 1 |
3 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 1 | 0 | 0 |
4 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 0 | 0 |
5 | KS Start Radom | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 0 | 0 |
7 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 2 | 1 |
8 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 1 |
9 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 1 | 0 |
10 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 1 | 0 |
11 | KUMA Judo Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | UKS "Orkan" Sochaczew | 0 | 1 | 0 |
13 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 2 |
14 | AKS Strzegom | 0 | 0 | 1 |
15 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 0 | 0 | 1 |
16 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 0 | 0 | 1 |
17 | KS KUZUSHI Kielce | 0 | 0 | 1 |
18 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 0 | 1 |
19 | SAFARI 152 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 0 | 1 |
21 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 4 | 1 | 5 |
2 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 2 | 0 | 0 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 1 | 4 |
4 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 1 | 0 |
5 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 2 |
6 | KS Start Radom | 1 | 0 | 1 |
7 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 1 | 0 | 1 |
8 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 0 | 0 |
9 | MKS Truso Elbląg | 1 | 0 | 0 |
10 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 0 |
11 | UKJ MEIYO Warszawa | 1 | 0 | 0 |
12 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
13 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 0 |
14 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 3 | 1 |
15 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 1 | 1 |
16 | Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom | 0 | 1 | 1 |
17 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 1 |
18 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 1 | 0 |
19 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
20 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 1 | 0 |
21 | KUMA Judo Warszawa | 0 | 1 | 0 |
22 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 1 | 0 |
23 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 0 |
24 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 1 | 0 |
25 | UKS "Orkan" Sochaczew | 0 | 1 | 0 |
26 | KS KUZUSHI Kielce | 0 | 0 | 2 |
27 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 0 | 2 |
28 | AKS Strzegom | 0 | 0 | 1 |
29 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 0 | 0 | 1 |
30 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 0 | 0 | 1 |
31 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
32 | KS Yawara Warszawa | 0 | 0 | 1 |
33 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 0 | 1 |
34 | SAFARI 152 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
35 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 0 | 1 |
36 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 0 | 1 |
37 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
38 | UKS Judo Panda Warszawa | 0 | 0 | 1 |
39 | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 39.5 |
2 | GKS Czarni Bytom | 32.5 |
3 | UKS Tomita Elbląg | 16.0 |
4 | PGE Akademia Judo Poznań | 12.5 |
5 | Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom | 12.5 |
6 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 11.0 |
7 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 10.5 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 10.5 |
9 | UKS "SameJudo" Ząbki | 10.5 |
10 | UKS Galeon Gdynia | 10.5 |
11 | MKS Truso Elbląg | 9.0 |
12 | UKJ MEIYO Warszawa | 9.0 |
13 | UKJ Millenium Rzeszów | 9.0 |
14 | UKJ Ryś Warszawa | 9.0 |
15 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 8.5 |
16 | KS AZS AWF Katowice | 7.0 |
17 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 7.0 |
18 | MUKS KOKORO Łódź | 7.0 |
19 | Polonia Rybnik | 7.0 |
20 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 7.0 |
21 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 5.5 |
22 | KS KUZUSHI Kielce | 5.5 |
23 | KS Start Radom | 5.5 |
24 | KS Yawara Warszawa | 5.5 |
25 | LKS Szubinianka Szubin | 5.5 |
26 | UKS Judo Panda Warszawa | 5.5 |
27 | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 5.5 |
28 | TS "Gwardia" Olsztyn | 5.0 |
29 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 3.5 |
30 | KS Judo Tigers Wrocław | 3.5 |
31 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 3.5 |
32 | Stowarzyszenie Sportowe Poziom 303 Wrocław | 3.5 |
33 | TKS "Judo" Toruń | 3.5 |
34 | UKJ CHAMPION Warszawa | 3.5 |
35 | UKS "Orkan" Sochaczew | 3.5 |
36 | UKS Halinów Team Halinów | 3.5 |
37 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 3.5 |
38 | UKS Sakura Warszawa | 3.5 |
39 | HATO JUDO Warszawa | 1.5 |
40 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1.5 |
41 | KS Błękitni Tarnów | 1.5 |
42 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 1.5 |
43 | TS Gwardia Warszawa | 1.5 |
44 | Uczniowski Klub Sportowy "Czerwone Smoki Toshi" Brwinów | 1.5 |
45 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1.5 |
46 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 1.5 |
47 | UKS Judo Tuliszków | 1.5 |
48 | UKS Kodokan Toruń | 1.5 |
49 | UKS Narew Łapy | 1.5 |
50 | WKS Śląsk Wrocław | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 42.5 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 19.5 |
3 | Klub Judo AZS Opole | 14.5 |
4 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 14.5 |
5 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 12.5 |
6 | UKS Judo Wolbrom | 12.5 |
7 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 9.0 |
8 | KS Start Radom | 9.0 |
9 | UKS Galeon Gdynia | 9.0 |
10 | HATO JUDO Warszawa | 7.0 |
11 | KUMA Judo Warszawa | 7.0 |
12 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 7.0 |
13 | TS Judo Gryf Słupsk | 7.0 |
14 | UKS "Orkan" Sochaczew | 7.0 |
15 | UKS 15 Krosno | 6.5 |
16 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 5.5 |
17 | KS KUZUSHI Kielce | 5.5 |
18 | SAFARI 152 Warszawa | 5.5 |
19 | TS "Gwardia" Olsztyn | 5.5 |
20 | UKS Pohl Judo Przemęt | 5.0 |
21 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 4.0 |
22 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 3.5 |
23 | KS Budowlani Sosnowiec | 3.5 |
24 | MKS Juvenia Wrocław | 3.5 |
25 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 3.5 |
26 | UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce | 3.5 |
27 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 3.5 |
28 | UKS "SameJudo" Ząbki | 3.5 |
29 | UKS Judo Panda Warszawa | 3.5 |
30 | UKS Olimp Nowa Sól | 3.5 |
31 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 1.5 |
32 | T.S. MOSiR Bochnia | 1.5 |
33 | UKS Kodokan Toruń | 1.5 |
34 | AKS Strzegom | 1.0 |
|