WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Piaseczno, 12.3.2021


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia Akademia Judo Poznań
2. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
4. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Rojek Edyta UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
4. Mika Karolina Polonia Rybnik

kobiety, waga: 57kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa
2. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Skupień Patrycja AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław
5. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
5. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. ŚMIETANA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
7. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: 63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
2. Szafran Agata Akademia Judo Poznań
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
5. Sokołowska Aleksandra SAFARI 152 Warszawa
5. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Korolczuk Katarzyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Dyba Anna KS AZS AWF Wrocław
3. Kobus Natalia UKJ ARCUS Warszawa
3. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
5. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
5. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
7. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
4. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
5. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
5. Lis Wiktoria AZS AWF Katowice
7. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
7. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów

mężczyźni, waga: 60kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kleinos Anton UKJ Ryś Warszawa
2. Tylek Paweł Klub Judo AZS Opole
3. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Śmiegel Szymon KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz
5. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
5. Shulha Vitalii KS "Gwardia" Łódź
7. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
7. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 66kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. Makarewicz Arkadiusz KS Praesidium Wrocław Wrocław
3. Grela Filip AZS AWF Katowice
3. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
7. Biedrzycki Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
3. Garbacz Mateusz KUMA Judo Warszawa
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. Szatkowski Konrad KS AZS AWF Wrocław
7. KOTLEWSKI Michał AZS UW Warszawa
7. Król Dominik UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł AZS AWF Katowice
2. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
5. Marcinkiewicz Sebastian KS Praesidium Wrocław Wrocław
5. Terekhov Ivan KS "Gwardia" Łódź
7. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
7. SŁAWIŃSKI Franciszek AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
2. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
5. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
5. Mechowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
7. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Osowski Łukasz KS Start Radom
5. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
5. Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław
7. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Teresiński Grzegorz KUMA Judo Warszawa
4. Cieślak Patryk AZS AWF Warszawa

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice201
2AZS AWF Warszawa101
3Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
4UKJ ARCUS Warszawa100
5UKJ Millenium Rzeszów100
6UKJ Ryś Warszawa100
7GKS Czarni Bytom021
8UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa020
9Klub Judo AZS Opole011
10KS Praesidium Wrocław Wrocław010
11UKS Leśnik Kaczory010
12KUMA Judo Warszawa002
13AZS UW Warszawa001
14KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz001
15KS AZS AWF Wrocław001
16KS Start Radom001
17MKS Juvenia Wrocław001
18MMKS Wojownik Skierniewice001
19UKJ Yuko Józefów Józefów001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Akademia Judo Poznań110
2WKS Gwardia Warszawa102
3GKS Czarni Bytom101
4KS AZS AWFiS Gdańsk101
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
6UKS Judo Wolbrom100
7WKS Śląsk Wrocław100
8SGKS Wybrzeże Gdańsk011
9UKJ ARCUS Warszawa011
10KS AZS AWF Wrocław010
11TKS "Judo" Toruń010
12TS Gwardia Opole010
13UKJ Yuko Józefów Józefów010
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
15MKS Juvenia Wrocław001
16MKS Truso Elbląg001
17UKS Grot Kraków001
18UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice201
2GKS Czarni Bytom122
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa120
4UKJ ARCUS Warszawa111
5Akademia Judo Poznań110
6WKS Gwardia Warszawa102
7AZS AWF Warszawa101
8KS AZS AWFiS Gdańsk101
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
10UKJ Millenium Rzeszów100
11UKJ Ryś Warszawa100
12UKS Judo Wolbrom100
13WKS Śląsk Wrocław100
14Klub Judo AZS Opole011
15KS AZS AWF Wrocław011
16SGKS Wybrzeże Gdańsk011
17UKJ Yuko Józefów Józefów011
18KS Praesidium Wrocław Wrocław010
19TKS "Judo" Toruń010
20TS Gwardia Opole010
21UKS Leśnik Kaczory010
22KUMA Judo Warszawa002
23MKS Juvenia Wrocław002
24AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
25AZS UW Warszawa001
26KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz001
27KS Start Radom001
28MKS Truso Elbląg001
29MMKS Wojownik Skierniewice001
30UKS Grot Kraków001
31UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice23.5
2Klub Judo AZS Opole17.5
3AZS AWF Warszawa17.0
4GKS Czarni Bytom17.0
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.0
6UKJ Millenium Rzeszów14.0
7KS AZS AWF Wrocław12.5
8KS Praesidium Wrocław Wrocław10.5
9MKS Juvenia Wrocław10.5
10UKJ ARCUS Warszawa9.0
11UKJ Ryś Warszawa9.0
12AZS UW Warszawa8.5
13KUMA Judo Warszawa7.5
14KS "Gwardia" Łódź7.0
15UKS Leśnik Kaczory7.0
16KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz5.5
17KS Start Radom5.5
18MMKS Wojownik Skierniewice5.5
19UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
20Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
21SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
22UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce3.5
23UMKS Żak Kielce3.5
24WKS Śląsk Wrocław3.5
25KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
26UKS Judo Wolbrom1.5
27UKS Judo Sensei Płock Płock1.5
28WKS Gwardia Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom18.0
2WKS Gwardia Warszawa17.5
3KS AZS AWFiS Gdańsk14.5
4MKS Juvenia Wrocław14.0
5Akademia Judo Poznań13.0
6SGKS Wybrzeże Gdańsk9.5
7WKS Śląsk Wrocław9.0
8UKJ ARCUS Warszawa8.5
9UKS Judo Wolbrom8.5
10KS AZS AWF Wrocław7.0
11TKS "Judo" Toruń7.0
12TS Gwardia Opole7.0
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa6.0
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
16UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
17UKS Olimp Nowa Sól5.5
18KS Budowlani Sosnowiec5.0
19AZS AWF Katowice3.5
20MUKS KOKORO Łódź3.5
21SAFARI 152 Warszawa3.5
22K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.0
23MKS Truso Elbląg3.0
24UKS Grot Kraków2.0
25Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
26UKS Tomita Elbląg1.5
27Polonia Rybnik1.0
28UKS "SPARTAKUS" Lublin1.0
29UKS Narew Łapy1.0