WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodzików - Judo Baltic Cup
Gdynia, 29.5.2021


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg -70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg -70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg -70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: 36kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowicz Anna GKS Czarni Bytom
2. Skubel Nicola UKS Pohl Judo Przemęt
3. Biesiadecka Jagoda Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice

kobiety, waga: 40kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartnik Natalia K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Zielińska Ina UKS "SameJudo" Ząbki
3. Kowalczyk Iga UKS "HACHI JUDO" Warszawa
3. Miszewska Michalina UKS 10 Bydgoszcz
5. Olaszek Natalia K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
5. Ramus Iga UMKS Żak Kielce

kobiety, waga: 44kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sznajder-Wituś Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
2. Czerwińska - Kowar Roksana UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Lipińska Liliana UKS "SameJudo" Ząbki
3. Zgliczyńska Alicja "KS CIESZYN" Cieszyn
5. Skorupa Michalina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Twarowska Barbara HATO JUDO Warszawa
7. Czyż Maja Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
7. Duda Julia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 48kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalska Anna UKJ "Lemur" Warszawa
2. Miś Gabriela UKS Judo Kraków Kraków
3. Dora Wiktoria Klub Judo AZS Opole
3. Dziob Wiktoria UKS Judo Kraków Kraków
5. JĘDRUSZCZAK Aleksandra UKSJ "NIPPON" Olsztyn
5. Kutyła Anna KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Mańkowska Marta UKS Kodokan Toruń
7. ZIEMBLA Lena UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca BARANÓWKA

kobiety, waga: 52kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kucharz Maja GKS Czarni Bytom
2. Kołakowska Zuzanna UKS Judo Panda Warszawa
3. Nowak Jessica UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin
3. Schenk Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Kwapis Kinga UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin
5. Obłoza Anna UKS "SameJudo" Ząbki
7. Lis Agata UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Szałkiewicz Sandra Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice

kobiety, waga: 57kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skorupińska Martyna UKS Pohl Judo Przemęt
2. Zozulińska Kalina HATO JUDO Warszawa
3. Wójcik Julia GKS Czarni Bytom
3. Wysocka Róża UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Ptasińska Amelia UKS Halinów Team Halinów
5. Raczyńska Natalia HATO JUDO Warszawa
7. Kalinowska Justyna UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
7. Pietrzak Gabriela UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Wiktoria UKJ "Lemur" Warszawa
2. Bagniewska Amelia UKS Kodokan Toruń
3. Gonsior Monika Klub Judo AZS Opole
3. Olszewska Kinga HATO JUDO Warszawa
5. Nowaczyk Alicja Akademia Judo Poznań
5. Wycichowska Milena UKS Galeon Gdynia
7. Kikolska Maja UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
7. Malinowska Zofia UKS Ippon Kożuchów

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymaniak Julia UKS Judo Fight Club Warszawa
2. Szatkowska Natalia UKJ 225 Warszawa
3. Banaszewska Zuzanna UKJ "Lemur" Warszawa
3. Klimkiewicz Katarzyna KS KUZUSHI Kielce
5. Poppinga Jaylinn Holandia Netherlands
5. Zaręba Nikola KUMA Judo Warszawa
7. Pikosz Nicole Akademia Judo Poznań
7. Szymaniak Gabriela UKS Judo Fight Club Warszawa

kobiety, waga: +70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Troka Julia UKS 10 Bydgoszcz
2. Piechna Olga UKS Siódemka Sochaczew
3. Kocięba Aleksandra UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Kolny Oktawia GKS Czarni Bytom
5. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
5. Tobera Maria UMKS Żak Kielce
7. Widłak Nicole GKS Czarni Bytom
7. Zakrzewska Aleksandra TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

mężczyźni, waga: 42kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Muniz Acosta Jakub GKS Czarni Bytom
2. Zdanowski Konrad Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3. Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Warszawa
3. PRYSZCZ MIKOŁAJ Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Krawcewicz Stanisław KUMA Judo Warszawa
5. Pydzik Kacper UKS "SameJudo" Ząbki
7. Czenkusz Witold UKS De La Salle gdańsk
7. Koś Bartosz UKS 15 Krosno

mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Bogacz Bartosz KS Błękitni Tarnów
3. Bętkowski Miłosz KS KUZUSHI Kielce
3. Sienkiewicz Ryszard HATO JUDO Warszawa
5. Kurdun Jędrzej KS "Akademia Sparta" Skoczów
5. Świtała Paweł GKS Czarni Bytom
7. Kolondra Jan KS "Akademia Sparta" Skoczów
7. Wołoszyn Wiktor UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.

mężczyźni, waga: 50kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Michalak Franciszek UKJ CHAMPION Warszawa
2. Wąsowski Antoni UKJ "Lemur" Warszawa
3. Brożek Mateusz KS Błękitni Tarnów
3. Lampart Szymon UKJ Millenium Rzeszów
5. Loeber Inno Holandia Netherlands
5. Związek Mateusz UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Knych Jakub UKS "HACHI JUDO" Warszawa
7. Lewandowski Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz

mężczyźni, waga: 55kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Manowski Dawid UKJ "Lemur" Warszawa
2. Pankowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
3. Kalinowski Filip GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. KUROWSKI JAKUB Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Marczak Piotr UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Wdowczyk Kacper UKJ Ryś Warszawa
7. Hulboj Mateusz KS "Akademia Sparta" Skoczów
7. Sikorski Aleksander UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 60kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa
2. Kwieciński Antoni UKJ CHAMPION Warszawa
3. Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Maśliński Wojciech K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Konieczny Mateusz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Marchel Aleksander UKJ "Lemur" Warszawa
7. Kobyliński Jakub Akademia Judo Poznań
7. Madej Maksymilian Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 66kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jakubowski Filip UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
2. Waćko Mateusz UKS "SameJudo" Ząbki
3. Marcinek Maksymilian KS Błękitni Tarnów
3. Paweł Pluta UKS Judo Kraków Kraków
5. Brzuszczyński SZYMON UKJ 225 Warszawa
5. Standera Bartosz GKS Czarni Bytom
7. Ciechelski Eryk UKS Galeon Gdynia
7. Szyperek Mateusz UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: 73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowski Franciszek GKS Czarni Bytom
2. Giszczak Piotr UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Grześkowiak Adam PKS "OLIMPIA" Poznań
3. LUDZIA Jan Kanty AZS UW Warszawa
5. Klimko Mateusz UKJ Millenium Rzeszów
5. LUDZIA Franciszek AZS UW Warszawa
7. Bumazhkin Elisey Latvia Łotwa
7. Głasek Aleksander HATO JUDO Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szatkowski Marcin UKS Galeon Gdynia
2. Tomaszkiewicz Stanisław UKJ "Lemur" Warszawa
3. Augustyn Maciej UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Bartecki Bartłomiej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Baran Jakub GKS Czarni Bytom
5. Choromański Adam TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Cąbrowski Jarosław GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. ŻWINIS FILIP UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Yudanov Nikita Ukraina .
2. Tesmar Mateusz UKS SIMBA REDA Reda
3. Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa
3. Kwandrans Szymon UKS Grot Kraków
5. Dudek Aleksander UKS "Orkan" Sochaczew
5. Hulewicz Jakub UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. ŁASZCZOK NIKODEM Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
7. Żak Adrian UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: +90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Góralczyk Kacper Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
2. Kordyl Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Roszak Jakub UKS Ippon Kożuchów
3. Siudek Dawid UKS Halinów Team Halinów
5. Piróg Michał UKS Tomita Elbląg
5. Sulejczyk Jakub UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. PŁATEK OLAF Klub Judo Shamo Ełk Ełk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom200
2UKJ "Lemur" Warszawa120
3UKJ CHAMPION Warszawa110
4Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec100
5Ukraina .100
6UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
7UKS Galeon Gdynia100
8UKS Judo Panda Warszawa100
9UKS Tomita Elbląg100
10KS Błękitni Tarnów012
11UKS Judo Sensei Płock Płock011
12Klub Judo AZS Opole010
13MKS Olimpijczyk Włocławek010
14Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew010
15UKJ 225 Warszawa010
16UKS "SameJudo" Ząbki010
17UKS SIMBA REDA Reda010
18Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
19AZS UW Warszawa001
20GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
21HATO JUDO Warszawa001
22IKIZAMA Judo Klub Warszawa001
23K.S. MaKo Judo Wrocław001
24KS KUZUSHI Kielce001
25PKS "OLIMPIA" Poznań001
26TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
27UKJ Millenium Rzeszów001
28UKJ Yuko Józefów Józefów001
29UKS Grot Kraków001
30UKS Halinów Team Halinów001
31UKS Ippon Kożuchów001
32UKS Judo Kraków Kraków001
33UKS Sakura Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom203
2UKJ "Lemur" Warszawa201
3UKS Judo Fight Club Warszawa110
4UKS Pohl Judo Przemęt110
5UKS 10 Bydgoszcz101
6K.S. MaKo Judo Wrocław100
7MKS Juvenia Wrocław100
8HATO JUDO Warszawa011
9UKS "SameJudo" Ząbki011
10UKS Judo Kraków Kraków011
11UKS Judo Panda Warszawa010
12UKS Kodokan Toruń010
13UKS Siódemka Sochaczew010
14Klub Judo AZS Opole002
15"KS CIESZYN" Cieszyn001
16KS KUZUSHI Kielce001
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
18UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
19UKS "HACHI JUDO" Warszawa001
20UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
21UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom403
2UKJ "Lemur" Warszawa321
3UKJ CHAMPION Warszawa110
4UKS Judo Fight Club Warszawa110
5UKS Judo Panda Warszawa110
6UKS Pohl Judo Przemęt110
7K.S. MaKo Judo Wrocław101
8UKS 10 Bydgoszcz101
9MKS Juvenia Wrocław100
10Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec100
11Ukraina .100
12UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
13UKS Galeon Gdynia100
14UKS Tomita Elbląg100
15UKS "SameJudo" Ząbki021
16HATO JUDO Warszawa012
17Klub Judo AZS Opole012
18KS Błękitni Tarnów012
19UKS Judo Kraków Kraków012
20UKS Judo Sensei Płock Płock011
21MKS Olimpijczyk Włocławek010
22Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew010
23UKJ 225 Warszawa010
24UKS Kodokan Toruń010
25UKS SIMBA REDA Reda010
26UKS Siódemka Sochaczew010
27KS KUZUSHI Kielce002
28Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
29"KS CIESZYN" Cieszyn001
30AZS UW Warszawa001
31GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
32IKIZAMA Judo Klub Warszawa001
33PKS "OLIMPIA" Poznań001
34TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
35Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
36UKJ Millenium Rzeszów001
37UKJ Yuko Józefów Józefów001
38UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
39UKS "HACHI JUDO" Warszawa001
40UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
41UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
42UKS Grot Kraków001
43UKS Halinów Team Halinów001
44UKS Ippon Kożuchów001
45UKS Sakura Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom28.5
2UKJ "Lemur" Warszawa26.5
3KS Błękitni Tarnów18.0
4UKJ CHAMPION Warszawa16.0
5Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała12.5
6UKS Judo Sensei Płock Płock12.5
7UKS Tomita Elbląg12.5
8UKJ 225 Warszawa12.0
9UKS Galeon Gdynia12.0
10UKS "SameJudo" Ząbki10.5
11AZS UW Warszawa9.0
12Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec9.0
13TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn9.0
14UKJ Millenium Rzeszów9.0
15UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
16Ukraina .9.0
17UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów9.0
18UKS Judo Panda Warszawa9.0
19GKS ,,Olimpia" Grudziądz8.5
20HATO JUDO Warszawa7.0
21Klub Judo AZS Opole7.0
22MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
23Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew7.0
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
25UKS SIMBA REDA Reda7.0
26KS "Akademia Sparta" Skoczów6.5
27IKIZAMA Judo Klub Warszawa5.5
28K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
29KS KUZUSHI Kielce5.5
30PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
31UKS Grot Kraków5.5
32UKS Halinów Team Halinów5.5
33UKS Ippon Kożuchów5.5
34UKS Judo Kraków Kraków5.5
35UKS Sakura Warszawa5.5
36Holandia Netherlands3.5
37KUMA Judo Warszawa3.5
38UKJ Ryś Warszawa3.5
39UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
40UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin3.5
41UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
42UKS "Orkan" Sochaczew3.5
43Akademia Judo Poznań1.5
44Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz1.5
45Klub Judo Shamo Ełk Ełk1.5
46Latvia Łotwa1.5
47UKS 10 Bydgoszcz1.5
48UKS "HACHI JUDO" Warszawa1.5
49UKS 15 Krosno1.5
50UKS De La Salle gdańsk1.5
51UKS Kodokan Toruń1.5
52UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom32.5
2UKJ "Lemur" Warszawa25.0
3HATO JUDO Warszawa19.5
4UKS Judo Fight Club Warszawa17.5
5UKS "SameJudo" Ząbki16.0
6UKS 10 Bydgoszcz14.5
7UKS Judo Kraków Kraków12.5
8Klub Judo AZS Opole11.0
9UKS Pohl Judo Przemęt11.0
10K.S. MaKo Judo Wrocław9.0
11MKS Juvenia Wrocław9.0
12UKS Kodokan Toruń8.5
13UKS Judo Panda Warszawa7.0
14UKS Siódemka Sochaczew7.0
15UMKS Żak Kielce7.0
16"KS CIESZYN" Cieszyn5.5
17KS KUZUSHI Kielce5.5
18UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin5.5
19UKS "HACHI JUDO" Warszawa5.5
20UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
21UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
22Akademia Judo Poznań5.0
23AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
24Holandia Netherlands3.5
25K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź3.5
26KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
27KUMA Judo Warszawa3.5
28UKS "Orkan" Sochaczew3.5
29UKS Galeon Gdynia3.5
30UKS Halinów Team Halinów3.5
31UKSJ "NIPPON" Olsztyn3.5
32UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice3.0
33Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice2.5
34Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5
35TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5
36UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca BARANÓWKA1.5
37UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
38UKS Ippon Kożuchów1.5