WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych- Judo Baltic Cup
Gdynia, 30.5.2021


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg -70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg -70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg -70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewska Anna Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wandel Vera Holandia Netherlands
2. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
3. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
4. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska

kobiety, waga: 48kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
3. Jędrzejek Lidia UKJ "Lemur" Warszawa
3. Walendzik Julia UKJ "Lemur" Warszawa
5. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
5. Nowak Kinga KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Augustyn Emilia MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Markiewicz Dominika UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Maria UKJ "Lemur" Warszawa
2. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
3. Wybańska Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Gałek Martyna GKS Czarni Bytom
5. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
7. Krojec Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Wałęsa Alicja UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
2. ŁUKASZEWICZ Natalia AZS UW Warszawa
3. Bednarz Joanna UKS 15 Krosno
3. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Juszczak Ewa Klub Judo AZS Opole
5. Zozulińska Kalina HATO JUDO Warszawa
7. Stojek Nina UKS Judo Wolbrom
7. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
2. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
3. Szafrańska Oliwia PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Jamroszczyk Julia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Michalska Julia GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Witkowska Wiktoria UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: -70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. de Vries Joyce Holandia Netherlands
3. Olbrich Krystyna GKS Czarni Bytom
5. Romaniuk Marcelina Akademia Judo Poznań
5. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
7. Jaroszewicz Milena K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Nowak Renata UKS 15 Krosno

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno
3. Klimkiewicz Katarzyna KS KUZUSHI Kielce
3. Nowaczewska Aleksandra AZS-UKW Bydgoszcz
5. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
5. Znamirowska Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: 46kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jarosik Krystian KS "Gwardia" Łódź
2. Anaszko Artur UKS Tomita Elbląg
3. Bętkowski Miłosz KS KUZUSHI Kielce
4. Leśniewski Marcin LKS Szubinianka Szubin

mężczyźni, waga: 50kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
2. Galiński Wojciech MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: 55kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
3. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów
5. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
5. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
7. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
7. Wiwatowski Bartosz UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 60kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa
3. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
3. Stecki Paweł GKS Czarni Bytom
5. Balcerowski Alan UKS Conrad Gdańsk
5. Koźlik Franciszek AZS AWF Katowice
7. Aksamit Krzysztof MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Płachecki Kacper UKS GRIZZLY Gdańsk

mężczyźni, waga: 66kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczyński Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Jagielski Aleksander UKJ Ryś Warszawa
3. Mykhailov Denys KS "Gwardia" Łódź
3. Neumann Eryk MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Ambroziak Vitalii Akademia Judo Poznań
5. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
7. Caliński Aleksy K.S. MaKo Judo Wrocław
7. CHWISTEK Piotr MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rymkevych Heorhii KS "Gwardia" Łódź
2. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
3. Drąg Stanisław UKJ Ryś Warszawa
3. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
5. Bondarenko Daniil KS "Gwardia" Łódź
5. Wantuch Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Heflik Dorian GKS Czarni Bytom
7. Wawrzonek Jakub UKJ "Lemur" Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kielesiński Jakub HATO JUDO Warszawa
2. MYSZKOWSKI Miłosz UKS Ippon MDK Kutno
3. Mizin Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
3. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
5. Giembicki Jarosław PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew
7. Gawek Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Jesiołowski Jan UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: -90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bęben Filip UKS 15 Krosno
2. Skrodzki Jakub UKS Opty Gdynia
3. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Sojak Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Dodajewski Wiktor PKS GWARDIA Szczytno
5. Niewiadomy Ksawery HATO JUDO Warszawa
7. Abrahamyan Sahak KS KUZUSHI Kielce
7. Antoniewicz Jan UKS Judo Tuliszków

mężczyźni, waga: +90kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
2. JANKOWSKI JAKUB TKS "Judo" Toruń
3. Nojek Antoni UKJ CHAMPION Warszawa
4. Dobrian Marcel MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Manecki Dawid GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS "Gwardia" Łódź202
2HATO JUDO Warszawa100
3Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6UKS "6" Piła100
7UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
8UKS 15 Krosno100
9UKJ Ryś Warszawa021
10UKS Conrad Gdańsk012
11MKS Truso Elbląg010
12TKS "Judo" Toruń010
13UKS Ippon MDK Kutno010
14UKS Judo Panda Warszawa010
15UKS Opty Gdynia010
16UKS Tomita Elbląg010
17GKS Czarni Bytom003
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
19Klub Judo AZS Opole001
20KS KUZUSHI Kielce001
21MKS Olimpijczyk Włocławek001
22UKJ CHAMPION Warszawa001
23UKS Halinów Team Halinów001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom332
2UKJ "Lemur" Warszawa102
3Holandia Netherlands101
4Akademia Judo Poznań100
5Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
6Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
7UKS 15 Krosno011
8AZS UW Warszawa010
9MKS Juvenia Wrocław010
10UKS SKORPION Judo Krosno010
11MKS Pałac Młodzieży Katowice002
12AZS-UKW Bydgoszcz001
13JUDO TORA Wierzchosławice001
14KS KUZUSHI Kielce001
15PKS "OLIMPIA" Poznań001
16SAFARI 152 Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom335
2KS "Gwardia" Łódź202
3Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin200
4UKS 15 Krosno111
5UKJ "Lemur" Warszawa102
6Holandia Netherlands101
7Akademia Judo Poznań100
8HATO JUDO Warszawa100
9Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
11KS AZS AWFiS Gdańsk100
12UKS "6" Piła100
13UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
14UKJ Ryś Warszawa021
15UKS Conrad Gdańsk012
16AZS UW Warszawa010
17MKS Juvenia Wrocław010
18MKS Truso Elbląg010
19TKS "Judo" Toruń010
20UKS Ippon MDK Kutno010
21UKS Judo Panda Warszawa010
22UKS Opty Gdynia010
23UKS SKORPION Judo Krosno010
24UKS Tomita Elbląg010
25KS KUZUSHI Kielce002
26MKS Pałac Młodzieży Katowice002
27AZS-UKW Bydgoszcz001
28JUDO TORA Wierzchosławice001
29KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
30Klub Judo AZS Opole001
31MKS Olimpijczyk Włocławek001
32PKS "OLIMPIA" Poznań001
33SAFARI 152 Warszawa001
34UKJ CHAMPION Warszawa001
35UKS Halinów Team Halinów001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1KS "Gwardia" Łódź28.5
2GKS Czarni Bytom22.5
3UKS Conrad Gdańsk21.5
4UKJ Ryś Warszawa21.0
5HATO JUDO Warszawa12.5
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
7UKS Judo Panda Warszawa10.5
8Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
10UKS 15 Krosno9.0
11MKS Olimpijczyk Włocławek7.5
12UKS Ippon MDK Kutno7.0
13UKS Opty Gdynia7.0
14UKS "6" Piła6.0
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
16Klub Judo AZS Opole5.5
17UKS Halinów Team Halinów5.5
18MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.0
19UKS "Orkan" Sochaczew5.0
20TKS "Judo" Toruń4.0
21Akademia Judo Poznań3.5
22AZS AWF Katowice3.5
23KS KUZUSHI Kielce3.5
24KS Yawara Warszawa3.5
25PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
26PKS GWARDIA Szczytno3.5
27Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom3.5
28UKJ CHAMPION Warszawa3.0
29UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów3.0
30UKS Tomita Elbląg3.0
31K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
32MKS Juvenia Wrocław1.5
33UKJ "Lemur" Warszawa1.5
34UKS GRIZZLY Gdańsk1.5
35UKS Judo Tuliszków1.5
36UKS Kodokan Toruń1.5
37LKS Szubinianka Szubin1.0
38MKS Truso Elbląg0.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom58.5
2UKJ "Lemur" Warszawa23.0
3UKS 15 Krosno14.0
4MKS Pałac Młodzieży Katowice11.0
5Holandia Netherlands10.5
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
7Klub Sportowy Nastula Club Warszawa9.0
8AZS UW Warszawa7.0
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
10MKS Juvenia Wrocław7.0
11UKS SKORPION Judo Krosno7.0
12Akademia Judo Poznań6.5
13AZS-UKW Bydgoszcz5.5
14JUDO TORA Wierzchosławice5.5
15KS KUZUSHI Kielce5.5
16PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
17SAFARI 152 Warszawa5.5
18Klub Judo AZS Opole5.0
19UKS Judo Wolbrom5.0
20HATO JUDO Warszawa3.5
21KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
22TS Judo Gryf Słupsk3.5
23UKS "Orkan" Sochaczew3.5
24AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
25GKS ,,Olimpia" Grudziądz1.5
26K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
27MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
28UKS Siódemka Sochaczew1.5
29UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska1.0