WYNIKI ZAWODÓW

OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Łódź, 25-26.6.2021


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewska Anna Akademia Judo Poznań
2. Bartnik Natalia K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Piechowska Alicja UKS Karkosz Team Mysłowice
4. Piotrowicz Wiktoria UKS "Shizoku" Ostróda

kobiety, waga: 44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
2. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Walendzik Julia UKJ "Lemur" Warszawa
4. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska
5. Gabor Natalia KS Judo Tigers Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
2. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Jędrzejek Lidia UKJ "Lemur" Warszawa
3. Nowak Kinga KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
5. Jakóbczyk Maria KUMA Judo Warszawa
7. KRITSAK JULIA KS "Gwardia" Łódź
7. Siedlecka Hanna GKS ,,Olimpia" Grudziądz

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
2. Gałek Martyna GKS Czarni Bytom
3. Jesionek Maria UKJ "Lemur" Warszawa
3. Wybańska Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Klimczak Kinga KS Praesidium Wrocław Wrocław
5. Żmuda Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Podolak Natalia UKJ Legion Zamość
7. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 57kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
2. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
3. ŁUKASZEWICZ Natalia AZS UW Warszawa
3. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Juszczak Ewa Klub Judo AZS Opole
5. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole
7. Bednarz Joanna UKS 15 Krosno
7. Stec Pola UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: 63kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
2. Szafrańska Oliwia PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Glubiak Magda GKS Czarni Bytom
3. Hynek Nina MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Nosek Aleksandra TG Sokół Myślenice
5. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Dera Maria TS Wisła Kraków
7. Witkowska Wanessa KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
3. Olbrich Krystyna GKS Czarni Bytom
5. Nowak Renata UKS 15 Krosno
5. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
7. Radzicka Kinga UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Romaniuk Marcelina Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno
2. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Nowaczewska Aleksandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy
5. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
5. Znamirowska Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
7. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Huniewicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 46kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Leśniewski Marcin LKS Szubinianka Szubin
3. Wójcik Bartosz UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 50kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Oleh Pilka Akademia Judo Poznań
2. BARTNIKIEWICZ KAMIL MKS Juvenia Wrocław
3. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. Resiak Marcel MKS Juvenia Wrocław
5. Bartkov Artem KS "Gwardia" Łódź
5. Sulik Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice
7. Galiński Wojciech MKS Truso Elbląg
7. Hadj Henni Adam Klub Sportowy Nastula Club Warszawa

mężczyźni, waga: 55kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów
3. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
3. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
5. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
5. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
7. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
7. Kluszczyk Mateusz UKS "ASW-Judo" Jasło

mężczyźni, waga: 60kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
2. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Koźlik Franciszek AZS AWF Katowice
3. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
5. Kuts Bohdan KS "Gwardia" Łódź
5. Stecki Paweł GKS Czarni Bytom
7. Gruchalski Bartosz Klub Judo AZS Opole
7. Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaczorek Mikołaj GKS Czarni Bytom
2. Świdwa Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
3. Grendys Mateusz UKJ Millenium Rzeszów
3. Neumann Eryk MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Dziga Jan MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Kuczyński Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Cieciorko Krzysztof KS Judo Tigers Wrocław
7. Szulik Szymon Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szulik Dawid Polonia Rybnik
2. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
3. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
3. Nowak Maksymilian UKS 10 Bydgoszcz
5. Guszczin Marcin UKS Galeon Gdynia
5. Rymkevych Heorhii KS "Gwardia" Łódź
7. Heflik Dorian GKS Czarni Bytom
7. Oleksy Filip T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kielesiński Jakub HATO JUDO Warszawa
2. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
3. Malinowski SZymon UKS Conrad Gdańsk
3. Rybicki Sebastian UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5. Lutomski Maciej UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Mizin Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
7. Radziusz Szymon UKS Ósemka Nowa Sól
7. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skrodzki Jakub UKS Opty Gdynia
2. Kubiak Damian Akademia Judo Poznań
3. Sojak Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Walenciak Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Bęben Filip UKS 15 Krosno
5. Lesniak Oleksii Akademia Judo Poznań
7. Cilindź Patryk Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław
7. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
2. JANKOWSKI JAKUB TKS "Judo" Toruń
3. Dobrian Marcel MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Nojek Antoni UKJ CHAMPION Warszawa
5. Keller Aureliusz K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Kurowski Jan WKS Gwardia Warszawa
7. Czerniawski Jan Akademia Judo Poznań
7. Olczak Karol LUKS Jusport Justynów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Conrad Gdańsk111
2Akademia Judo Poznań110
3GKS Czarni Bytom102
4HATO JUDO Warszawa100
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
6Polonia Rybnik100
7UKS "6" Piła100
8UKS Opty Gdynia100
9UKS Tomita Elbląg100
10MKS Juvenia Wrocław012
11Klub Judo AZS Opole010
12Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin010
13LKS Szubinianka Szubin010
14TKS "Judo" Toruń010
15UKJ "Lemur" Warszawa010
16UKS Halinów Team Halinów010
17MKS Olimpijczyk Włocławek002
18AZS AWF Katowice001
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
20UKJ CHAMPION Warszawa001
21UKJ Millenium Rzeszów001
22UKJ Ryś Warszawa001
23UKS 10 Bydgoszcz001
24UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
25UKS "SPARTAKUS" Lublin001
26UKS Judo Panda Warszawa001
27UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom352
2Akademia Judo Poznań100
3Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
4SAFARI 152 Warszawa100
5UKS 15 Krosno100
6UKS SKORPION Judo Krosno100
7K.S. MaKo Judo Wrocław010
8Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin010
9PKS "OLIMPIA" Poznań010
10UKJ "Lemur" Warszawa003
11MKS Pałac Młodzieży Katowice002
12AZS UW Warszawa001
13AZS-UKW Bydgoszcz001
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
15MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
16UKS Galeon Gdynia001
17UKS Ippon Tychy001
18UKS Karkosz Team Mysłowice001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom454
2Akademia Judo Poznań210
3UKS Conrad Gdańsk111
4HATO JUDO Warszawa100
5Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
7Polonia Rybnik100
8SAFARI 152 Warszawa100
9UKS "6" Piła100
10UKS 15 Krosno100
11UKS Opty Gdynia100
12UKS SKORPION Judo Krosno100
13UKS Tomita Elbląg100
14Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin020
15UKJ "Lemur" Warszawa013
16MKS Juvenia Wrocław012
17K.S. MaKo Judo Wrocław010
18Klub Judo AZS Opole010
19LKS Szubinianka Szubin010
20PKS "OLIMPIA" Poznań010
21TKS "Judo" Toruń010
22UKS Halinów Team Halinów010
23KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
24MKS Olimpijczyk Włocławek002
25MKS Pałac Młodzieży Katowice002
26AZS AWF Katowice001
27AZS UW Warszawa001
28AZS-UKW Bydgoszcz001
29MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
30UKJ CHAMPION Warszawa001
31UKJ Millenium Rzeszów001
32UKJ Ryś Warszawa001
33UKS 10 Bydgoszcz001
34UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
35UKS "SPARTAKUS" Lublin001
36UKS Galeon Gdynia001
37UKS Ippon Tychy001
38UKS Judo Panda Warszawa001
39UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001
40UKS Karkosz Team Mysłowice001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom26.5
2UKS Conrad Gdańsk25.0
3MKS Juvenia Wrocław21.5
4Akademia Judo Poznań21.0
5KS "Gwardia" Łódź14.0
6MKS Olimpijczyk Włocławek11.0
7Polonia Rybnik10.5
8HATO JUDO Warszawa9.0
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
10UKS "6" Piła9.0
11UKS Opty Gdynia9.0
12Klub Judo AZS Opole8.5
13Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin7.0
14TKS "Judo" Toruń7.0
15UKJ "Lemur" Warszawa7.0
16UKJ Ryś Warszawa7.0
17UKS Halinów Team Halinów7.0
18UKS Judo Panda Warszawa7.0
19AZS AWF Katowice5.5
20KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
21UKJ CHAMPION Warszawa5.5
22UKJ Millenium Rzeszów5.5
23UKS 10 Bydgoszcz5.5
24UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów5.5
25UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice5.5
26UKS Tomita Elbląg4.0
27K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
28KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
29MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
30Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice3.5
31Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom3.5
32UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
33UKS 15 Krosno3.5
34UKS Galeon Gdynia3.5
35WKS Gwardia Warszawa3.5
36LKS Szubinianka Szubin2.0
37Klub Sportowy Nastula Club Warszawa1.5
38KS Judo Tigers Wrocław1.5
39LUKS Jusport Justynów1.5
40MKS Truso Elbląg1.5
41T.S.MOSiR Bochnia1.5
42UKS "ASW-Judo" Jasło1.5
43UKS "Orkan" Sochaczew1.5
44UKS Ósemka Nowa Sól1.5
45Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław1.5
46UKS "SPARTAKUS" Lublin1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom68.5
2MKS Pałac Młodzieży Katowice14.5
3UKJ "Lemur" Warszawa14.0
4UKS 15 Krosno14.0
5Klub Sportowy Nastula Club Warszawa9.0
6SAFARI 152 Warszawa9.0
7UKS SKORPION Judo Krosno9.0
8Klub Judo AZS Opole7.0
9Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin7.0
10PKS "OLIMPIA" Poznań7.0
11Akademia Judo Poznań6.5
12AZS UW Warszawa5.5
13AZS-UKW Bydgoszcz5.5
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
15MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
16UKS Galeon Gdynia5.5
17UKS Ippon Tychy5.5
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
19KS Praesidium Wrocław Wrocław3.5
20KUMA Judo Warszawa3.5
21TG Sokół Myślenice3.5
22TS Judo Gryf Słupsk3.5
23UKS "Orkan" Sochaczew3.5
24UKS Judo Wolbrom3.5
25K.S. MaKo Judo Wrocław3.0
26UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska2.0
27UKS Karkosz Team Mysłowice2.0
28GKS ,,Olimpia" Grudziądz1.5
29KS "Gwardia" Łódź1.5
30KS Budowlani Sosnowiec1.5
31TS Wisła Kraków1.5
32UKJ Legion Zamość1.5
33UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
34UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
35UKS Pohl Judo Przemęt1.5
36WKS Śląsk Wrocław1.5
37KS Judo Tigers Wrocław1.0
38UKS "Shizoku" Ostróda1.0