WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Gdynia, 05.9.2021


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina KS AZS AWF Wrocław
2. Olejnik Izabella Akademia Judo Poznań
3. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy

kobiety, waga: 57kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Anoshkina Tamara KS AZS AWF Wrocław
3. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
5. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
5. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. Czarnecka Sylwia UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 63kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Szafran Agata Akademia Judo Poznań
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
4. Korolczuk Katarzyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Nowicka Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Akademia Judo Poznań
2. Dyba Anna KS AZS AWF Wrocław
3. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. ZYGMUNT Agata UKJ Legion Zamość
5. Jarkowska Magdalena AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
7. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
7. Nowak Anna Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
4. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. ŚWIĄTKIEWICZ Julia AZS UW Warszawa
2. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
3. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Kowalska Angelika Akademia Judo Poznań
5. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 60kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz AZS AWF Katowice
2. Tylek Paweł Klub Judo AZS Opole
3. Alwaqedi Omar MKS Truso Elbląg
4. LENARD Mateusz UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: 66kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
3. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Przybylski Szymon KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz
5. Podołowski Mateusz UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Radziszewski Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. Bashchuk Vladyslav Akademia Judo Poznań
7. Nowak Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: 73kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Szatkowski Konrad KS AZS AWF Wrocław
3. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Osiak Mateusz KS Budowlani Sosnowiec
7. Banaszek Kacper UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Wiewióra Bartłomiej AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szaniawski Bartosz KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
3. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
3. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
5. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. SŁAWIŃSKI Franciszek AZS UW Warszawa
7. Kapusta Paweł UKS De La Salle gdańsk
7. Kos Michał WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubiak Kacper Akademia Judo Poznań
2. Karkotka Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
5. Gembalya Oleksandr K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
5. Litwin Piotr KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
2. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Grzegorzek Miłosz KS Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: +100kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Mikijaniec Daniel UKS Olimp Nowa Sól
4. Stachowski Arkadiusz UKS "Szóstka" Rawicz

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk200
2Akademia Judo Poznań100
3AZS AWF Katowice100
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
5UKJ ARCUS Warszawa100
6UKS Leśnik Kaczory100
7Klub Judo AZS Opole021
8KS AZS AWF Wrocław020
9PKS "OLIMPIA" Poznań010
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
11UMKS Żak Kielce010
12GKS Czarni Bytom002
13Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
14KS "Gwardia" Łódź001
15KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz001
16KS Budowlani Sosnowiec001
17KS Gwardia Bielsko-Biała001
18MKS Truso Elbląg001
19UKJ Millenium Rzeszów001
20UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Akademia Judo Poznań120
2KS AZS AWF Wrocław111
3SGKS Wybrzeże Gdańsk101
4AZS UW Warszawa100
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
6MKS Olimpijczyk Włocławek100
7UKS Judo Wolbrom100
8GKS Czarni Bytom012
9- 010
10UKJ ARCUS Warszawa010
11UKS Olimp Nowa Sól010
12UKJ Legion Zamość001
13UKJ Yuko Józefów Józefów001
14UKS Halinów Team Halinów001
15UKS Narew Łapy001
16WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Akademia Judo Poznań220
2KS AZS AWFiS Gdańsk200
3KS AZS AWF Wrocław131
4UKJ ARCUS Warszawa110
5SGKS Wybrzeże Gdańsk101
6AZS AWF Katowice100
7AZS UW Warszawa100
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
9MKS Olimpijczyk Włocławek100
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
11UKS Judo Wolbrom100
12UKS Leśnik Kaczory100
13Klub Judo AZS Opole021
14GKS Czarni Bytom014
15UKS Olimp Nowa Sól011
16- 010
17PKS "OLIMPIA" Poznań010
18TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
19UMKS Żak Kielce010
20Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
21KS "Gwardia" Łódź001
22KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz001
23KS Budowlani Sosnowiec001
24KS Gwardia Bielsko-Biała001
25MKS Truso Elbląg001
26UKJ Legion Zamość001
27UKJ Millenium Rzeszów001
28UKJ Yuko Józefów Józefów001
29UKS Halinów Team Halinów001
30UKS Narew Łapy001
31WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk18.0
2KS AZS AWF Wrocław17.5
3Klub Judo AZS Opole15.5
4GKS Czarni Bytom11.0
5Akademia Judo Poznań10.5
6KS Budowlani Sosnowiec9.0
7UKS Leśnik Kaczory9.0
8TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn7.0
9Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
10KS "Gwardia" Łódź5.5
11KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz5.5
12UKJ Millenium Rzeszów5.5
13UKS Olimp Nowa Sól5.5
14AZS AWF Katowice5.0
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.0
16UKS Judo Fight Club Warszawa5.0
17UKJ ARCUS Warszawa4.0
18AZS UW Warszawa3.5
19K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź3.5
20SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
21UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
22UMKS Żak Kielce3.0
23MKS Truso Elbląg2.0
24PKS "OLIMPIA" Poznań2.0
25AZS AWF Warszawa1.5
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
27UKS De La Salle gdańsk1.5
28WKS Gwardia Warszawa1.5
29KS Gwardia Bielsko-Biała1.0
30UKJ Legion Zamość1.0
31UKS "Szóstka" Rawicz1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Akademia Judo Poznań20.0
2GKS Czarni Bytom19.0
3KS AZS AWF Wrocław16.5
4AZS UW Warszawa9.0
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
6SGKS Wybrzeże Gdańsk8.0
7MKS Juvenia Wrocław7.0
8UKJ ARCUS Warszawa7.0
9UKS Judo Wolbrom6.5
10MKS Olimpijczyk Włocławek6.0
11UKJ Legion Zamość5.5
12UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
13UKS Halinów Team Halinów5.5
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
15KS Budowlani Sosnowiec3.5
16UKS Olimp Nowa Sól3.0
17Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok2.0
18WKS Gwardia Warszawa2.0
19TKS "Judo" Toruń1.5
20UKS Kodokan Toruń1.5
21AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.0
22UKS Narew Łapy1.0
23- 0.0