WYNIKI ZAWODÓW

PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH
Bytom, 06.11.2021


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
2. Żak Nadia KS Budowlani Sosnowiec
3. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska

kobiety, waga: 48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
3. Augustyn Emilia MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Kwapis Kinga UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin
5. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom
5. Kutyła Anna KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Markiewicz Dominika UKS Siódemka Sochaczew
7. Nowak Kinga KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gałek Martyna GKS Czarni Bytom
2. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
3. Jaracz Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Kucharz Maja GKS Czarni Bytom
5. Krych Karolina GKS Czarni Bytom
5. Żmuda Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Rozenbaum Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Rudy Wiktoria K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: 57kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
2. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
3. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
3. Wybańska Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Jesionek Maria Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
5. Sobierajska Kaja UKS Pohl Judo Przemęt
7. Bednarz Joanna UKS 15 Krosno
7. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 63kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
2. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. Glubiak Magda GKS Czarni Bytom
3. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Bagniewska Amelia UKS Kodokan Toruń
5. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Dera Maria TS Wisła Kraków
7. Juszczak Ewa Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2. Olbrich Krystyna GKS Czarni Bytom
3. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Dul Natalia AZS AWF Gorzów Wlkp.
5. Romaniuk Marcelina PGE Akademia Judo Poznań
5. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
7. Warzecha Patrycja GKS Czarni Bytom
7. Wijatkowska Matylda UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno Krosno
2. Nowak Renata UKS 15 Krosno
3. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Znamirowska Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
5. Eibin Zofia UKS SKORPION Judo Krosno Krosno
5. Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy
7. Nyga Dorota KUMA Judo Warszawa
7. Staropilna Oliwia UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 46kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sikorski Sergiusz KS Błękitni Tarnów
2. Anaszko Artur UKS Tomita Elbląg
3. Sielski Jakub UKS Tomita Elbląg

mężczyźni, waga: 50kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Krzyżanowski Szymon UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Bętkowski Miłosz KS KUZUSHI Kielce
4. Rychlewski Radosław HATO JUDO Warszawa
5. Pedrycz Oskar Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice

mężczyźni, waga: 55kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
2. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
3. Gajcy Nikodem UKJ MEIYO Warszawa
5. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
5. Stefański Adrian Polonia Rybnik
7. LIPIŃSKI FRANCISZEK UKS "SameJudo" Ząbki
7. Resiak Marcel MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koźlik Franciszek KS AZS AWF Katowice
2. Chudzik Maksymilian Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław
3. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
3. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
5. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa
7. Jakubowski Paweł UKJ CHAMPION Warszawa
7. Konieczny Mateusz UKS "FENIKS" Bytom Bytom

mężczyźni, waga: 66kg - 57 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
2. Szulik Szymon Polonia Rybnik
3. Fuchs Paweł MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
5. Bieńkowski Szymon MKS Truso Elbląg
5. Żochowski Tymek UKS Conrad Gdańsk
7. Resiak Jakub UKS "SameJudo" Ząbki
7. Stecki Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 57 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grendys Mateusz UKJ Millenium Rzeszów
2. Kaczorek Mikołaj GKS Czarni Bytom
3. CHWISTEK Piotr MKS Juvenia Wrocław
3. Szyperek Mateusz UKS Galeon Gdynia
5. Błasik Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
7. Bogacki Paweł UKS Galeon Gdynia
7. Sawicki Mateusz MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
2. Lewandowski Franciszek GKS Czarni Bytom
3. Lampart Igor UKJ Millenium Rzeszów
3. Rybicki Sebastian UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5. Grześkowiak Adam PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Jesiołowski Jan UKS "Orkan" Sochaczew
7. MYSZKOWSKI Miłosz UKS Ippon MDK Kutno
7. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: -90kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubiak Damian PGE Akademia Judo Poznań
2. Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa
3. Walenciak Marcin MKS Juvenia Wrocław
3. Walenciak Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Antoniewicz Jan UKS Judo Tuliszków
5. Sojak Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Abrahamyan Sahak KS KUZUSHI Kielce
7. Bęben Filip UKS 15 Krosno

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
2. Łoboda Dawid KS Start Radom
3. Kurowski Jan TS Gwardia Warszawa
3. Roszak Jakub UKS Ippon Kożuchów
5. Czerniawski Jan PGE Akademia Judo Poznań
5. Dobrian Marcel MKS Olimpijczyk Włocławek
7. JANKOWSKI JAKUB TKS "Judo" Toruń
7. Siudek Dawid UKS Halinów Team Halinów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Tomita Elbląg111
2UKJ Millenium Rzeszów101
3Klub Judo AZS Opole100
4KS AZS AWF Katowice100
5KS Błękitni Tarnów100
6KS Yawara Warszawa100
7PGE Akademia Judo Poznań100
8UKS "6" Piła100
9UKS Judo Panda Warszawa100
10GKS Czarni Bytom022
11KS Start Radom010
12Polonia Rybnik010
13UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
14UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
15UKS Sakura Warszawa010
16Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław010
17MKS Juvenia Wrocław004
18KS KUZUSHI Kielce001
19MKS Pałac Młodzieży Katowice001
20TS Gwardia Warszawa001
21UKJ MEIYO Warszawa001
22UKS Conrad Gdańsk001
23UKS Galeon Gdynia001
24UKS Ippon Kożuchów001
25UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom434
2JUDO TORA Wierzchosławice100
3Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
4UKS SKORPION Judo Krosno Krosno100
5UKS 15 Krosno020
6KS Budowlani Sosnowiec010
7SAFARI 152 Warszawa010
8AZS AWF Gorzów Wlkp.001
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
10MKS Pałac Młodzieży Katowice001
11MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
12TS Judo Gryf Słupsk001
13UKS "ASW-Judo" Jasło001
14UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
15UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska001
16UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom456
2UKS Tomita Elbląg111
3UKJ Millenium Rzeszów101
4JUDO TORA Wierzchosławice100
5Klub Judo AZS Opole100
6Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
7KS AZS AWF Katowice100
8KS Błękitni Tarnów100
9KS Yawara Warszawa100
10PGE Akademia Judo Poznań100
11UKS "6" Piła100
12UKS Judo Panda Warszawa100
13UKS SKORPION Judo Krosno Krosno100
14UKS 15 Krosno020
15KS Budowlani Sosnowiec010
16KS Start Radom010
17Polonia Rybnik010
18SAFARI 152 Warszawa010
19UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
20UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
21UKS Sakura Warszawa010
22Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław010
23MKS Juvenia Wrocław004
24MKS Pałac Młodzieży Katowice002
25AZS AWF Gorzów Wlkp.001
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
27KS KUZUSHI Kielce001
28MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
29TS Gwardia Warszawa001
30TS Judo Gryf Słupsk001
31UKJ MEIYO Warszawa001
32UKS "ASW-Judo" Jasło001
33UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
34UKS Conrad Gdańsk001
35UKS Galeon Gdynia001
36UKS Ippon Kożuchów001
37UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska001
38UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
39UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom30.0
2MKS Juvenia Wrocław25.0
3UKJ Millenium Rzeszów14.5
4PGE Akademia Judo Poznań12.5
5UKS Judo Panda Warszawa12.5
6Polonia Rybnik10.5
7Klub Judo AZS Opole9.0
8KS AZS AWF Katowice9.0
9KS Yawara Warszawa9.0
10UKS "6" Piła9.0
11UKS Conrad Gdańsk9.0
12UKS Tomita Elbląg9.0
13KS Start Radom7.0
14UKJ Ryś Warszawa7.0
15UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów7.0
16UKS Galeon Gdynia7.0
17UKS Sakura Warszawa7.0
18Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław7.0
19MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
20TS Gwardia Warszawa5.5
21UKJ MEIYO Warszawa5.5
22UKS Ippon Kożuchów5.5
23UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice5.5
24UKS "Orkan" Sochaczew5.0
25KS KUZUSHI Kielce4.5
26KS Błękitni Tarnów4.0
27UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa4.0
28KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
29MKS Olimpijczyk Włocławek3.5
30MKS Truso Elbląg3.5
31PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
32Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom3.5
33UKS Judo Tuliszków3.5
34UKS Judo Wolbrom3.5
35UKS "SameJudo" Ząbki3.0
36HATO JUDO Warszawa2.0
37TKS "Judo" Toruń1.5
38UKJ CHAMPION Warszawa1.5
39UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
40UKS 15 Krosno1.5
41UKS Halinów Team Halinów1.5
42UKS Ippon MDK Kutno1.5
43Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom81.5
2UKS 15 Krosno15.5
3MKS Pałac Młodzieży Katowice12.5
4UKS SKORPION Judo Krosno Krosno12.5
5JUDO TORA Wierzchosławice9.0
6Klub Sportowy Nastula Club Warszawa9.0
7SAFARI 152 Warszawa7.0
8AZS AWF Gorzów Wlkp.5.5
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
10MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
11TS Judo Gryf Słupsk5.5
12UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
13UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin5.5
14UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.0
16UKS Judo Wolbrom5.0
17PGE Akademia Judo Poznań3.5
18Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa3.5
19UKS Ippon Tychy3.5
20UKS Kodokan Toruń3.5
21UKS Pohl Judo Przemęt3.5
22Klub Judo AZS Opole3.0
23KS Budowlani Sosnowiec3.0
24UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska2.0
25K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
26KUMA Judo Warszawa1.5
27TS Wisła Kraków1.5
28UKS Olimp Nowa Sól1.5
29UKS Siódemka Sochaczew1.5