WYNIKI ZAWODÓW

PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH
Oleśnica, 20.11.2021


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 48kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
2. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gałek Martyna GKS Czarni Bytom
2. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
3. Rozenbaum Magdalena GKS Czarni Bytom
4. OLEKSIUK ZUZANNA AKS Strzegom
5. Żmuda Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice

kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
2. Stojek Nina UKS Judo Wolbrom
3. Stec Pola UKS Pohl Judo Przemęt
3. Wybańska Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Bednarz Joanna UKS 15 Krosno
5. Krojec Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
7. Żmuda Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice

kobiety, waga: 63kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
2. Jamroszczyk Julia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Szafrańska Oliwia PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kamys Maja Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Sydor Joanna KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 70kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
2. Klop Amelia GKS Czarni Bytom
3. Warzecha Patrycja GKS Czarni Bytom
4. Wijatkowska Matylda UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
2. Nowak Renata UKS 15 Krosno
3. Nowaczewska Aleksandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy
5. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Kamińska Nikola AKS Strzegom
7. Eibin Zofia UKS SKORPION Judo Krosno Krosno
7. Huniewicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 50kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Rychlewski Radosław HATO JUDO Warszawa
3. Krzyżanowski Szymon UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa

mężczyźni, waga: 55kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajcy Nikodem UKJ MEIYO Warszawa
2. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
3. Romanik Stanisław MKS Juvenia Wrocław
3. Sulik Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice
5. LIPIŃSKI FRANCISZEK UKS "SameJudo" Ząbki
5. Rumas Dominik Klub Judo Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa
2. Koźlik Franciszek KS AZS AWF Katowice
3. Chudzik Maksymilian Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław
3. Szopa Mikołaj KS Judo Tigers Wrocław
5. Polkowski Jan HATO JUDO Warszawa
5. Romanik Antoni MKS Juvenia Wrocław
7. Grzęda Michał UKS Smecz Pobiedziska
7. Rudzinskiy  Danill Klub Sambo 80 Moskwa

mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
2. Stecki Paweł GKS Czarni Bytom
3. Fuchs Paweł MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Łaskowski Filip UKS Tomita Elbląg
5. Mamiński Konrad SAFARI 152 Warszawa
7. Chrząszcz Jakub MKS Juvenia Wrocław
7. Szymkun Kacper UKS Ippon Kożuchów

mężczyźni, waga: 73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Oleksy Filip T.S.MOSiR Bochnia
2. Sawicki Mateusz MKS Juvenia Wrocław
3. CHWISTEK Piotr MKS Juvenia Wrocław
3. Guszczin Marcin UKS Galeon Gdynia
5. Caliński Aleksy K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Juszczyk Antoni T.S.MOSiR Bochnia
7. Karkulowski Jan K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Kurach Dominik Klub Judo Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
2. MYSZKOWSKI Miłosz UKS Ippon MDK Kutno
3. Rybicki Sebastian UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
3. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew
5. Marko Szymon Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Szymański Dawid GKS Czarni Bytom
7. Boganow Kacper Klub Sportowy Boa Warszawa
7. Feliksiak Kajetan IKIZAMA Judo Klub Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walenciak Marcin MKS Juvenia Wrocław
2. Walenciak Michał MKS Juvenia Wrocław
3. Niewiadomy Ksawery HATO JUDO Warszawa
3. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Abrahamyan Sahak KS KUZUSHI Kielce
5. Sojak Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Karasiewicz Jakub Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
7. Kubiak Ignacy UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: +90kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoboda Dawid KS Start Radom
2. Kurowski Jan TS Gwardia Warszawa
3. Roszak Jakub UKS Ippon Kożuchów
4. Manecki Dawid GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław132
2Klub Judo AZS Opole100
3KS Start Radom100
4KS Yawara Warszawa100
5T.S.MOSiR Bochnia100
6UKJ MEIYO Warszawa100
7UKS Judo Panda Warszawa100
8UKS Tomita Elbląg100
9GKS Czarni Bytom011
10HATO JUDO Warszawa011
11KS AZS AWF Katowice010
12TS Gwardia Warszawa010
13UKS Ippon MDK Kutno010
14UKS Judo Tuliszków010
15Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
16KS Judo Tigers Wrocław001
17MKS Pałac Młodzieży Katowice001
18Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice001
19UKS "Orkan" Sochaczew001
20UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
21UKS Galeon Gdynia001
22UKS Ippon Kożuchów001
23UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001
24Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom322
2UKS Judo Wolbrom110
3MKS Pałac Młodzieży Katowice101
4UKS Galeon Gdynia100
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
6UKS 15 Krosno010
7AZS-UKW Bydgoszcz001
8PKS "OLIMPIA" Poznań001
9UKS Ippon Tychy001
10UKS Pohl Judo Przemęt001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom333
2MKS Juvenia Wrocław132
3UKS Judo Wolbrom110
4MKS Pałac Młodzieży Katowice102
5UKS Galeon Gdynia101
6Klub Judo AZS Opole100
7KS Start Radom100
8KS Yawara Warszawa100
9T.S.MOSiR Bochnia100
10UKJ MEIYO Warszawa100
11UKS Judo Panda Warszawa100
12UKS Tomita Elbląg100
13HATO JUDO Warszawa011
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
15KS AZS AWF Katowice010
16TS Gwardia Warszawa010
17UKS 15 Krosno010
18UKS Ippon MDK Kutno010
19UKS Judo Tuliszków010
20AZS-UKW Bydgoszcz001
21Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
22KS Judo Tigers Wrocław001
23PKS "OLIMPIA" Poznań001
24Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice001
25UKS "Orkan" Sochaczew001
26UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
27UKS Ippon Kożuchów001
28UKS Ippon Tychy001
29UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001
30UKS Pohl Judo Przemęt001
31Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław46.0
2GKS Czarni Bytom17.0
3T.S.MOSiR Bochnia12.5
4HATO JUDO Warszawa11.0
5Klub Judo AZS Opole9.0
6KS Yawara Warszawa9.0
7UKJ MEIYO Warszawa9.0
8UKS Judo Panda Warszawa9.0
9Klub Judo Samuraj Koszalin8.5
10UKS Tomita Elbląg7.5
11KS AZS AWF Katowice7.0
12UKS Ippon MDK Kutno7.0
13Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
14KS Judo Tigers Wrocław5.5
15MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
16Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice5.5
17UKS "Orkan" Sochaczew5.5
18UKS Galeon Gdynia5.5
19UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice5.5
20Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław5.5
21K.S. MaKo Judo Wrocław5.0
22KS Start Radom5.0
23UKS Judo Tuliszków4.0
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
25KS KUZUSHI Kielce3.5
26SAFARI 152 Warszawa3.5
27UKS "SameJudo" Ząbki3.5
28UKS Ippon Kożuchów3.5
29TS Gwardia Warszawa3.0
30IKIZAMA Judo Klub Warszawa1.5
31Klub Sambo 80 Moskwa1.5
32Klub Sportowy Boa Warszawa1.5
33Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa1.5
34UKS Dwunastka Leszno1.5
35UKS Smecz Pobiedziska1.5
36UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom27.5
2MKS Pałac Młodzieży Katowice17.0
3Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
4UKS Judo Wolbrom12.0
5UKS 15 Krosno10.5
6UKS Galeon Gdynia9.0
7AKS Strzegom5.5
8AZS-UKW Bydgoszcz5.5
9PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
10UKS Ippon Tychy5.5
11UKS Pohl Judo Przemęt5.5
12AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
13Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
14KS "Gwardia" Łódź3.5
15UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
16UKS SKORPION Judo Krosno Krosno1.5
17WKS Śląsk Wrocław1.5
18UKS Olimp Nowa Sól1.0