WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Rybnik, 11-13.3.2022


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewska Anna PGE Akademia Judo Poznań
2. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska
3. Grzywacz Karina KS AZS AWF Katowice

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Stokłosa Natalia PGE Akademia Judo Poznań
3. Gajdamakin Kaja GKS Czarni Bytom
3. Onysk Oliwia KS AZS AWF Katowice
5. Augustyn Emilia MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Walendzik Julia Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Wybańska Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Klimczak Kinga KS Praesidium Wrocław
3. WENZEL Aleksandra AZS UW Warszawa
5. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Mendel Paulina UKS "SameJudo" Ząbki

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wątorek Oliwia UKS Judo Kraków Kraków
2. Gowarzewska Alicja KS AZS AWF Katowice
3. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
5. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole
7. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
2. Pontek Agata KS AZS AWF Katowice
3. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
5. Brzyńska Martyna UKS "6" Piła
5. Łukaszewicz Natalia SAFARI 152 Warszawa
7. Dobosz Alicja TS Wisła Kraków
7. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sobierajska Katarzyna UKS Pohl Judo Przemęt
2. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
3. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Jęcz Wiktoria UKS Pohl Judo Przemęt
5. Olbrich Krystyna GKS Czarni Bytom
5. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
7. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Romaniuk Marcelina PGE Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowaczyk Natalia PGE Akademia Judo Poznań
2. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Szaniawska Martyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
5. Gut Julia AZS Łódź Łódź
5. Huniewicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
7. Bezulia-Khrustalova Mariia PGE Akademia Judo Poznań
7. Woś Justyna Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chobot Klaudia UKS Judo Kraków Kraków
2. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Krystek Julia UKS Pohl Judo Przemęt
3. VANYAN BIANKA TKS "Judo" Toruń
5. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
5. Kamińska Nikola AKS Strzegom

mężczyźni, waga: 55kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów
2. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. BARTNIKIEWICZ KAMIL MKS Juvenia Wrocław
3. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
5. Matczak Maciej Klub Sportowy Boa Warszawa
7. Matczak Michał Klub Sportowy Boa Warszawa

mężczyźni, waga: 60kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kleinos Anton UKJ Ryś Warszawa
2. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
3. Zelianko Dzmitry PGE Akademia Judo Poznań
5. Kulinych Danylo KS "Gwardia" Łódź
5. Lipiński Kajetan UKS "SameJudo" Ząbki
7. Małolepszy Jakub UKS Halinów Team Halinów
7. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy

mężczyźni, waga: 66kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Klimkiewicz Krzysztof UKS Judo Kraków Kraków
3. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Wantuch Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Babirecki Grzegorz Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Kuczera Karol Polonia Rybnik
7. Talewski Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 73kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Marcin Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
2. Loska Olaf K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
3. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. Kuczyński Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Lepianka Bartosz Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
7. Antkowicz Wojciech UKJ Millenium Rzeszów
7. Ciszewski Jakub TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rogalski Oskar HATO JUDO Warszawa
2. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
3. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Muszyński Piotr PGE Akademia Judo Poznań
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
5. Wąsikowski Michał HATO JUDO Warszawa
7. KOS Kamil TS Gwardia Warszawa
7. Terekhov Ivan KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
2. Kielesiński Jakub HATO JUDO Warszawa
3. Mechowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Zawistowski Franek UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa
7. Dolata Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań
7. Poterała Gracjan MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Mrozek Jakub PGE Akademia Judo Poznań
3. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
5. Bęben Filip UKS 15 Krosno
5. Nojek Antoni UKJ CHAMPION Warszawa
7. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń
7. Sosnowski Jan KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
2. Teresiński Grzegorz KUMA Judo Warszawa
3. Jankowski Wiktor KS Start Radom
3. Morman Bartłomiej TS Gwardia Warszawa
5. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków
5. Wichłacz Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
7. Tarczewski Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Galeon Gdynia200
2HATO JUDO Warszawa110
3UKJ Ryś Warszawa102
4SGKS Wybrzeże Gdańsk101
5Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
6Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa100
7UKS Halinów Team Halinów100
8MKS Juvenia Wrocław012
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
10KUMA Judo Warszawa010
11TKS "Judo" Toruń010
12UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
14UKS Judo Kraków Kraków010
15PGE Akademia Judo Poznań003
16UKJ Yuko Józefów Józefów002
17GKS Czarni Bytom001
18Klub Judo AZS Opole001
19KS AZS AWF Katowice001
20KS Start Radom001
21MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
22TS Gwardia Warszawa001
23UKS Conrad Gdańsk001
24UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1PGE Akademia Judo Poznań210
2UKS Judo Kraków Kraków201
3UKS Pohl Judo Przemęt102
4Klub Judo AZS Opole100
5Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
6UKJ Yuko Józefów Józefów100
7KS AZS AWF Katowice021
8AZS UW Warszawa011
9MKS Pałac Młodzieży Katowice010
10SGKS Wybrzeże Gdańsk010
11UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska010
12UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
13GKS Czarni Bytom001
14Klub Judo Samuraj Koszalin001
15KS AZS AWFiS Gdańsk001
16KS Praesidium Wrocław001
17TKS "Judo" Toruń001
18UKJ Ryś Warszawa001
19UKS 15 Krosno001
20UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1PGE Akademia Judo Poznań213
2UKS Judo Kraków Kraków211
3Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin200
4UKS Galeon Gdynia200
5SGKS Wybrzeże Gdańsk111
6HATO JUDO Warszawa110
7UKJ Ryś Warszawa103
8UKJ Yuko Józefów Józefów102
9UKS Pohl Judo Przemęt102
10Klub Judo AZS Opole101
11Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa100
12UKS Halinów Team Halinów100
13KS AZS AWF Katowice022
14MKS Juvenia Wrocław012
15AZS UW Warszawa011
16TKS "Judo" Toruń011
17UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry011
18K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
19KUMA Judo Warszawa010
20MKS Pałac Młodzieży Katowice010
21UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
23UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska010
24GKS Czarni Bytom002
25Klub Judo Samuraj Koszalin001
26KS AZS AWFiS Gdańsk001
27KS Praesidium Wrocław001
28KS Start Radom001
29MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
30TS Gwardia Warszawa001
31UKS 15 Krosno001
32UKS Conrad Gdańsk001
33UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKJ Ryś Warszawa23.5
2HATO JUDO Warszawa19.5
3MKS Juvenia Wrocław19.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk19.5
5UKS Galeon Gdynia18.0
6PGE Akademia Judo Poznań16.5
7UKS Halinów Team Halinów14.0
8Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa12.5
9UKJ Yuko Józefów Józefów11.0
10Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
12KUMA Judo Warszawa7.0
13TKS "Judo" Toruń7.0
14TS Gwardia Warszawa7.0
15UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów7.0
16UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
17UKS Judo Kraków Kraków7.0
18KS AZS AWFiS Gdańsk6.5
19GKS Czarni Bytom5.5
20Klub Judo AZS Opole5.5
21KS AZS AWF Katowice5.5
22KS Start Radom5.5
23MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
24UKS Conrad Gdańsk5.5
25UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
26Klub Sportowy Boa Warszawa5.0
27KS "Gwardia" Łódź5.0
28AZS UW Warszawa3.5
29Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
30Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
31MKS Truso Elbląg3.5
32UKJ CHAMPION Warszawa3.5
33UKS "SameJudo" Ząbki3.5
34UKS 15 Krosno3.5
35UKS Judo Tuliszków3.5
36TS Wisła Kraków3.0
37Polonia Rybnik1.5
38Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań1.5
39UKJ Millenium Rzeszów1.5
40UKS "6" Piła1.5
41UKS Dwójka Rydułtowy1.5
42UKS Kodokan Toruń1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Kraków Kraków23.5
2PGE Akademia Judo Poznań23.0
3UKS Pohl Judo Przemęt20.0
4KS AZS AWF Katowice15.0
5Klub Judo AZS Opole14.0
6AZS UW Warszawa12.5
7GKS Czarni Bytom12.5
8Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
9UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
10MKS Pałac Młodzieży Katowice7.0
11SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
12UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
13MKS Juvenia Wrocław6.5
14Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
15KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
16KS Praesidium Wrocław5.5
17TKS "Judo" Toruń5.5
18UKJ Ryś Warszawa5.5
19UKS 15 Krosno5.5
20UKS Olimp Nowa Sól5.5
21AKS Strzegom3.5
22AZS Łódź Łódź3.5
23KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
24MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
25SAFARI 152 Warszawa3.5
26Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa3.5
27UKS "6" Piła3.5
28UKS "SameJudo" Ząbki3.5
29UKS Tomita Elbląg3.5
30WKS Śląsk Wrocław3.5
31UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska2.0
32K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
33Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań1.5