WYNIKI ZAWODÓW
, ..
kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Konieczny Ewa |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kozłowska Agata |
Polonia Rybnik |
3. |
Lech Ewelina |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Wilczyńska Katarzyna |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Prawdzik Martyna |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
Zabrocka Agnieszka |
KS AZS AWF Wrocław |
kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wróbel Paulina |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
2. |
Boguszewska Katarzyna |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Dikow - Iwanow Monika |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
3. |
Karbowiak Weronika |
AZS UW Warszawa |
5. |
Basińska Ewelina |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
5. |
Pasternak Katarzyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Chruścicka Sylwia |
TS Gwardia Opole |
7. |
Maciej Joanna |
Klub Judo AZS Opole |
kobiety, waga: 57kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ozdoba Agata |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Knioła Ewa |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Chróścielewska Monika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Licznar Marta |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Łężak Paulina |
UKJ Orzeł Warszawa |
5. |
Wyrzykowska Marta |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Parcheta Milena |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Zubrzycka Paulina |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Iwańska-Wiwatowska Ewa |
MKS "Zryw" Toruń |
2. |
Stanczewska Ewelina |
Polonia Rybnik |
3. |
Dębogórska Daria |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Herdzik Izabela |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Koszela Karolina |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Twardzik Adriana |
Polonia Rybnik |
7. |
Goszczyńska Sandra |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Kłosek Roksana |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Rainczuk Beata |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Dorlet Justyna |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Adamczyk Izabela |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Syguła Agnieszka |
AZS UW Warszawa |
5. |
Białas Barbara |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Braun Magdalena |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
7. |
Fojcik Magdalena |
Polonia Rybnik |
kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Chlipała Agnieszka |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
2. |
Pankowska Katarzyna |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
3. |
Lampkowska Karolina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Maciak Aleksandra |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Łazarska Anna |
Białostocki KS Hetman Białystok |
5. |
Okienko Dorota |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Wudecka Olga |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
7. |
Wudecka Zuzanna |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Makuła Marzena |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Kozioł Magdalena |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Oziero Anna |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
4. |
Tołścik Barbara |
TS "Gwardia" Olsztyn |
5. |
Laszuk Marta |
TS "Gwardia" Olsztyn |
mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Buczak Tomasz |
Gwardia Wrocław |
2. |
Kostrzewa Maciej |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Głuszyk Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Wandor Robert |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Furmaniuk Jarosław |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Irek Maciej |
AZS UW Warszawa |
7. |
Gruszczyński Mateusz |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Pintara Marcin |
TS Gwardia Warszawa |
mężczyźni, waga: 66kg - 28 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kowalski Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Brysz Jacek |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Rudawiec Ignacy |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Kręcielewski Marek |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Pszonak Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Adamek Juliusz |
TS Gwardia Opole |
7. |
Brysz Adam |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: 73kg - 40 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Garsztecki Bartosz |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Kowalski Aleksander |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Zaczkiewicz Robert |
TS Wisła Kraków |
3. |
Zagrodnik Paweł |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
5. |
Umański Andrzej |
MMKS Wojownik Skierniewice |
7. |
Gadacz Krzysztof |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Zamęcki Krzysztof |
Gwardia Wrocław |
mężczyźni, waga: 81kg - 27 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Błach Łukasz |
Gwardia Wrocław |
2. |
Urban Paweł |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Bałanda Tomasz |
AZS UW Warszawa |
3. |
Skórkowski Tomasz |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Siarkowski Jacek |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Sosnowski Krzysztof |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Czajka Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kopeć Andrzej |
AZS AWF Warszawa |
mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Węglarz Krzysztof |
TS Wisła Kraków |
2. |
Krawczyk Wincenty |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Janik Patryk |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Koleśnik Łukasz |
Gwardia Wrocław |
5. |
Bzoma Bartosz |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Zbyszewski Piotr |
TS Wisła Kraków |
7. |
Kośniewski Marcin |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Tworzydło Wiktor |
AZS AWF Warszawa |
mężczyźni, waga: 100kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Matyjaszek Przemysław |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Smoliniec Paweł |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Golus Piotr |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Zieniawa Michał |
UKS Budokan Gdańsk |
5. |
Majda Damian |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Strasburger Jakub |
Gwardia Wrocław |
7. |
Buksiński Marcin |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Mycek Adam |
Gwardia Wrocław |
mężczyźni, waga: +100kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wojnarowicz Janusz |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Pokrywka Michał |
TS Olimpia Poznań |
3. |
Deka Piotr |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Orocz Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Misztal Eugeniusz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Ossoliński Dawid |
TS Wisła Kraków |
7. |
Chebda Jakob |
UKS Kata Pruszków |
7. |
Towarek Jakub |
KS Start Radom |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 2 | 3 |
2 | Gwardia Wrocław | 2 | 0 | 1 |
3 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 1 | 1 |
4 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 1 |
5 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 0 |
6 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 1 | 2 |
7 | AZS AWF Warszawa | 0 | 1 | 0 |
8 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
9 | TS Olimpia Poznań | 0 | 1 | 0 |
10 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
11 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 1 |
12 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
13 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
14 | UKS Budokan Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
15 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 2 |
2 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 1 | 1 |
3 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 1 |
4 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1 | 0 | 1 |
5 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1 | 0 | 1 |
6 | MKS "Zryw" Toruń | 1 | 0 | 0 |
7 | Polonia Rybnik | 0 | 2 | 0 |
8 | AZS AWF Warszawa | 0 | 1 | 1 |
9 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 1 |
10 | PTS Gwardia Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 |
11 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 2 |
13 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
14 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
15 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 4 | 2 | 5 |
2 | Gwardia Wrocław | 2 | 0 | 1 |
3 | Klub Judo AZS Opole | 2 | 0 | 1 |
4 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 2 | 3 |
5 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 1 | 2 |
6 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1 | 0 | 2 |
7 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1 | 0 | 1 |
8 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 1 |
9 | MKS "Zryw" Toruń | 1 | 0 | 0 |
10 | AZS AWF Warszawa | 0 | 2 | 1 |
11 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 2 | 1 |
12 | Polonia Rybnik | 0 | 2 | 0 |
13 | PTS Gwardia Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 |
14 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
15 | TS Olimpia Poznań | 0 | 1 | 0 |
16 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 3 |
17 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
18 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 1 |
19 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
20 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Budokan Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
22 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 60.0 |
2 | Gwardia Wrocław | 30.0 |
3 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 21.5 |
4 | TS Wisła Kraków | 21.5 |
5 | KS AZS AWF Wrocław | 18.0 |
6 | AZS AWF Warszawa | 13.5 |
7 | Klub Judo AZS Opole | 10.5 |
8 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 10.5 |
9 | AZS UW Warszawa | 9.0 |
10 | KS "Gwardia" Łódź | 9.0 |
11 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 9.0 |
12 | TS Olimpia Poznań | 7.0 |
13 | TS Gwardia Warszawa | 6.5 |
14 | UKJ Ryś Warszawa | 5.5 |
15 | UKS Budokan Gdańsk | 5.5 |
16 | WKS Śląsk Wrocław | 5.5 |
17 | TS Gwardia Opole | 5.0 |
18 | AZS Łódź Łódź | 3.5 |
19 | MMKS Wojownik Skierniewice | 3.5 |
20 | KS Start Radom | 1.5 |
21 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1.5 |
22 | UKS Kata Pruszków | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 34.0 |
2 | KS AZS AWF Wrocław | 29.0 |
3 | Polonia Rybnik | 19.0 |
4 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 18.5 |
5 | Klub Judo AZS Opole | 17.5 |
6 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 14.5 |
7 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 13.0 |
8 | AZS AWF Warszawa | 12.5 |
9 | AZS UW Warszawa | 11.0 |
10 | PTS Gwardia Bydgoszcz | 10.5 |
11 | MKS "Zryw" Toruń | 9.0 |
12 | TS Gwardia Warszawa | 7.0 |
13 | AZS Łódź Łódź | 5.5 |
14 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 5.5 |
15 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 5.5 |
16 | Białostocki KS Hetman Białystok | 3.5 |
17 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
18 | UKJ Orzeł Warszawa | 3.5 |
19 | WKS Śląsk Wrocław | 3.5 |
20 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 3.0 |
21 | TS "Gwardia" Olsztyn | 3.0 |
22 | TS Gwardia Opole | 1.5 |
|
|