WYNIKI ZAWODÓW
, ..
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Abramowicz Bartosz
1 KYU
Gwardia Wrocław
2
Augustowski Remigiusz
1 KYU
AZS-UKW Bydgoszcz
3
Baran Kamil
2 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
4
Beta Aleksander
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
5
Bielun Łukasz
1 KYU
AZS-UKW Bydgoszcz
6
Bigus Damian
3 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
7
Birkowski Borys
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
8
Bober Roman
1 DAN
Polonia Rybnik
9
Bołoz Łukasz
2 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
10
Bugajski Wojciech
1 KYU
UKS "Katana" Sułkowice
11
Byczek Piotr
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
12
Cichocki Maciej
1 DAN
UKS "Orkan" Sochaczew
13
Duda Wojciech
3 KYU
KS AZS AWF Wrocław
14
Godlewski Piotr
3 KYU
UKS Conrad Gdańsk
15
Gros Grzegorz
1 DAN
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
16
Horobiowski Bartłomiej
1 KYU
Gwardia Wrocław
17
Jałbrzykowski Adam
1 DAN
UKJ Ryś Warszawa
18
Jatowtt Aleksander
1 KYU
WKS Śląsk Wrocław
19
Jatowtt Antoni
1 KYU
WKS Śląsk Wrocław
20
Klimas Andrzej
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
21
Klimek Artur
1 DAN
TS Gwardia Warszawa
22
Król Szymon
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
23
Krzeszlak Łukasz
3 KYU
TS Gwardia Warszawa
24
Krzysztofowicz Wojciech
2 KYU
GKS Czarni Bytom
25
Krzywosz Paweł
1 DAN
UKJ Ryś Warszawa
26
Lewarski Paweł
3 KYU
MKS VIS Skierniewice
27
Lewiński Grzegorz
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
28
Lisiecki Aleksander
2 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
29
Miller Paweł
2 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
30
Olejniczak Michał
2 KYU
MKS Truso Elbląg
31
Oleśniewicz Igor
2 KYU
UKS-GKJ Głogów
32
Orczykowski Daniel
2 KYU
AZS-WSPiA Poznań
33
Orlof Jerzy
1 KYU
MKS CM Jordan Kraków
34
Pac Mariusz
1 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
35
Pers Mateusz
1 KYU
MKS CM Jordan Kraków
36
Piękniewski Adrian
2 KYU
PTS Walter Rzeszów
37
Pisanko Patryk
1 KYU
TS Olimpia Poznań
38
Płoński Piotr
1 DAN
Gwardia Wrocław
39
Poniecki Jakub
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
40
Prucnal Jakub
3 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
41
Prus Kamil
2 KYU
TS Gwardia Warszawa
42
Przychodzeń Dawid
2 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
43
Rybowski Paweł
2 KYU
KS "Gwardia" Łódź
44
Słupski Jakub
1 KYU
GKS ,,Olimpia" Grudziądz
45
Spałek Dieter
2 KYU
GKS Czarni Bytom
46
Sporys Mateusz
4 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
47
Stasiecki Piotr
1 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
48
Szurmiej Maciej
1 DAN
WKS "Flota" Gdynia
49
Tarnawski Sebastian
2 KYU
AZS AWF Gorzów Wlkp.
50
Tworzydło Damian
3 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
51
Tyszkiewicz Tomasz
2 KYU
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
52
Waliszek Wojciech
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
53
Więcek Łukasz
1 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
54
Wilk Piotr
2 KYU
Klub Judo AZS Opole
55
Woźniak Michał
1 DAN
MMKS Wojownik Skierniewice
56
Wróbel Michał
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
57
Zych Arkadiusz
1 DAN
UKS Gimnazjon Suchy Las