WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mł.
Skierniewice, 03-04.3.2012
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -55 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Barczyk Karol
1 KYU
UKS Judo Wolbrom
2
Barej Damian
3 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
3
Buchalski Aleksander
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
4
BUKOJEMSKI WOJCIECH
3 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5
Burzyk Oskar
1 KYU
GKS Czarni Bytom
6
Cabaj Jakub
4 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Chromiński Sebastian
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
8
Ciesiołkiewicz Kamil
2 KYU
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
9
Darul Marcel
4 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
10
DONDZBACH CEZARY
3 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
11
Drożdż Szymon
2 KYU
GKS Czarni Bytom
12
Dryka Paweł
2 KYU
MKS Truso Elbląg
13
Dyr Sambor
2 KYU
GKS Czarni Bytom
14
Dziarmaga Arkadiusz
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
15
Ferenc Łukasz
3 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
16
Garlacz Konrad
2 KYU
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
17
Gawęda Jakub
2 KYU
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
18
Górecki Kamil
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
19
Groblewicz Sebastian
3 KYU
UKS Olimp Rawicz
20
Grzyb Maciej
1 DAN
Klub Judo DRAKO Warszawa
21
Grzywacz Dominik
1 DAN
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
22
Itrych Mateusz
2 KYU
UKS Galeon Gdynia
23
Jarosiński Karol
3 KYU
TS Wisła Kraków
24
Kalus Dorian
1 KYU
GKS Czarni Bytom
25
Kamiński Grzegorz
3 KYU
UMKS Żak Kielce
26
Kastner Patryk
2 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
27
Kłobukowski Paweł
4 KYU
UKS Opty Gdynia
28
Kulik Michał
1 KYU
UKJ 225 Warszawa
29
Kura Mateusz
2 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
30
Lizut Tomasz
3 KYU
TDK Trzcianka
31
Marczyk Mateusz
3 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
32
MUCHEWICZ KAMIL
4 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
33
Muras Michał
3 KYU
KS "Gwardia" Łódź
34
Potocki Konrad
4 KYU
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
35
Puchała Wojciech
3 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
36
Rutkowski Marcin
3 KYU
Gwardia Piła
37
Sadowski Kamil
3 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
38
Siedlikowski Jakub
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
39
Skocz Sławomir
2 KYU
TS Wisła Kraków
40
Starzyk Krzysztof
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
41
Sternicki Tomasz
2 KYU
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
42
Szczepaniuk Wojciech
2 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
43
Szulc Maciej
2 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
44
Szymaszkiewicz Mariusz
3 KYU
KS "Gwardia" Łódź
45
Szymczak Marcin
1 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
46
Tomes Kamil
3 KYU
UKS Ippon Kożuchów
47
Wróbel Dawid
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
48
Wszołek Piotr
3 KYU
WKS Śląsk Wrocław
49
Wyszyński Antoni
2 KYU
GKS Czarni Bytom
50
Zalejasz Kamil
4 KYU
Gwardia Piła
51
Zięba Mikołaj
2 KYU
K.S. WroX Gym Wrocław
52
Zykubek Dawid
2 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój