WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mł.
Skierniewice, 03-04.3.2012
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Bałut Przemysław
3 KYU
MKS VIS Skierniewice
2
Bardecki Krzysztof
2 KYU
UKJ Ryś Warszawa
3
Biel Dawid
4 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
4
Biel Kacper
4 KYU
MKS Truso Elbląg
5
Biel Patryk
3 KYU
MKS Truso Elbląg
6
Bindas Jakub
2 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
7
Błoński Robert
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
8
Cieślak Adrian
3 KYU
Gwardia Piła
9
Czekała Michał
2 KYU
GKS Czarni Bytom
10
CZERNIAWSKI Tomasz
1 DAN
AZS UW Warszawa
11
Feliszek Daniel
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
12
Gawlik Marcel
2 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
13
Górniak Kamil
1 DAN
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
14
Grzelak Marcin
3 KYU
KS "Gwardia" Łódź
15
Jackiewicz Michał
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
16
Janulewicz Onufry
3 KYU
UKS Conrad Gdańsk
17
Kałucki Wojciech
3 KYU
UKS Grot Kraków
18
Kamizela Szymon
3 KYU
UMKS Żak Kielce
19
Kubicki Patryk
1 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
20
Kucharski Tomasz
3 KYU
MKS CM Jordan Kraków
21
Kurzej Hubert
3 KYU
AKS Strzegom
22
Legień Oskar
1 KYU
GKS Czarni Bytom
23
Lipa Arkadiusz
1 DAN
"KS CIESZYN" Cieszyn
24
Litwin Paweł
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
25
Lubiński Artur
3 KYU
UKS Kodokan Toruń
26
Migacz Aleksander
4 KYU
AZS AWF Warszawa
27
Mikuła Paweł
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
28
Opas Radosław
1 KYU
AZS UW Warszawa
29
Paduch Damian
3 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
30
Pękala Miłosz
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
31
Ponichtera Bartosz
3 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
32
Popis Mikołaj
3 KYU
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
33
Rajtar Jakub
2 KYU
AKS Strzegom
34
Rogowski Jakub
4 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
35
Salamon Daniel
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
36
Seroczyński Antoni
2 KYU
KS Yawara Warszawa
37
Seroczyński Antoni
2 KYU
KS Yawara Warszawa
38
Skórka Szymon
1 KYU
GKS Czarni Bytom
39
Sordyl Mateusz
2 KYU
UKS Grot Kraków
40
Stodolski Tomasz
1 DAN
UKS Leśnik Kaczory
41
Stożek Szymon
4 KYU
TS Wisła Kraków
42
Szuba Mikołaj
3 KYU
UKS Judo Fight Club Warszawa
43
Szynalski Tobiasz
2 KYU
UKS Olimp Rawicz
44
Tonga Kacper
1 KYU
MKS Truso Elbląg
45
Turoń Adrian
4 KYU
MKS Truso Elbląg
46
Tuszkowski Jakub
2 KYU
UKS Conrad Gdańsk
47
Tylek Sebastian
1 DAN
MKS CM Jordan Kraków
48
Więcław Kacper
2 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
49
Wiśniewski Radosław
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
50
Wróbel Kornelisz
3 KYU
UKS "Sokół" Pisarzowice
51
ZAGÓRA Piotr
1 KYU
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec