WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Wrocław - Kąty Wrocławskie, 10-11.3.2012
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Bartusik Michał
1 DAN
UKJ Millenium Rzeszów
2
Brodowski Kuba
1 DAN
UKJ 225 Warszawa
3
Brożek Aleksander
2 KYU
AZS UW Warszawa
4
Cieśliński Konstanty
3 KYU
AZS UW Warszawa
5
DĄBROWSKI Stanisław
1 DAN
AZS UW Warszawa
6
Dobranowski Bartosz
1 DAN
Klub Judo AZS Opole
7
Dobrzański Mateusz
3 KYU
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
8
Drogowski Artur
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
9
Dworak Artur
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
10
Fałtynowicz Łukasz
1 DAN
SGKS Wybrzeże Gdańsk
11
Flis Jakub
3 KYU
UKS Wolania Wola Rzędzińska
12
Florek Jakub
3 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
13
Gajór Grzegorz
2 KYU
UKJ Legion Zamość
14
Garbacz Mateusz
1 DAN
UMKS Żak Kielce
15
Giża Michał
1 KYU
AZS-UKW Bydgoszcz
16
Gruszczyński Bartosz
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
17
Karp Bartosz
1 KYU
Gwardia Wrocław
18
Kotlik Łukasz
1 DAN
UKS Conrad Gdańsk
19
Kowalski Przemysław
3 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
20
Krajewski Łukasz
2 KYU
AZS UW Warszawa
21
Krzymiński Eryk
1 DAN
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
22
Kubań Aleksander
1 DAN
TS Gwardia Warszawa
23
Kurzej Hubert
3 KYU
AKS Strzegom
24
Legień Oskar
1 KYU
GKS Czarni Bytom
25
Madej Paweł
3 KYU
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
26
Markiewicz Miłosz
3 KYU
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
27
Ochnio Michał
1 KYU
UKJ 225 Warszawa
28
Płocheć Jakub
1 KYU
MKS Truso Elbląg
29
RUSOWSKI MAKSYMILIAN
1 KYU
Gwardia Wrocław
30
Rybicki Paweł
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
31
Skulik Przemysław
1 KYU
GKS Czarni Bytom
32
Sordyl Mateusz
2 KYU
UKS Grot Kraków
33
Stypiński Dominik
2 KYU
AZS AWF Warszawa
34
Szcześniak Paweł
1 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
35
Szerszeniewski Przemysław
1 DAN
AZS AWF Warszawa
36
Szynalski Tobiasz
2 KYU
UKS Olimp Rawicz
37
Tonga Kacper
1 KYU
MKS Truso Elbląg
38
Twardysko Patryk
2 KYU
UKS "6" Piła
39
Ulicki Maciej
2 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
40
Waśniewski Bartosz
1 DAN
Gwardia Wrocław
41
Wierzba Norbert
1 KYU
UMKS Żak Kielce
42
Wiśniewski Arkadiusz
2 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
43
Zacheja Maciej
1 DAN
TS Gwardia Warszawa
44
Żółtowski Bartosz
3 KYU
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin