WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików
Suchy Las, 18.3.2012
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -50 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Aliev Ruslan
3 KYU
FSC Ogoniok Białoruś
2
Baraniewski Iwo
3 KYU
Akademia Judo KS Warszawa
3
Bartkowiak Krzysztof
4 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
4
Buczek Dawid
4 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
5
Bugaj Mateusz
1 DAN
UKS Judo Sensei Płock
6
Drzażdżyński Karol
3 KYU
GKS Czarni Bytom
7
Gęsikowski Michał
1 KYU
TS Gwardia Opole
8
Jankowski Jakub
4 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
9
Jaworski Gracjan
5 KYU
Akademia Judo Żagań UKS Żagań
10
Jesionek Stanisław
3 KYU
Klub Judo AZS Opole
11
Kampe Przemysław
2 KYU
GKS Czarni Bytom
12
Kapciak Daniel
3 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
13
Korgol Jakub
1 KYU
TS Wisła Kraków
14
Kosznik Oskar
5 KYU
UKS Galeon Gdynia
15
Kusz Nicolas
5 KYU
UKS SPARTA SŁAWA Sława
16
Leśniak Patryk
1 KYU
KS "Gwardia" Łódź
17
Litwin Przemysław
1 KYU
K.S. MaKo Judo Wrocław
18
Lochmajer Oliwer
4 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
19
Lorek Filip
4 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
20
Maćkowski Bartosz
3 KYU
Akademia Judo KS Warszawa
21
Majewski Jan
1 KYU
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
22
Małowicki Alan
2 KYU
UKS "6" Piła
23
Ołdak Sebastian
4 KYU
UKJ ARCUS Warszawa
24
Ostrowski Cezary
4 KYU
KS "Gwardia" Łódź
25
Pilipyuk Evgeny
3 KYU
Judo Kaliningrad Rosja
26
PISZCZEK MACIEJ
4 KYU
UKS "6" Piła
27
PUNDA WOJCIECH
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
28
Raputa Dawid
2 KYU
WKS Śląsk Wrocław
29
Sandach Kamil
3 KYU
UKS Opty Gdynia
30
SKIBIŃSKI DAMIAN
4 KYU
UKS Ósemka Nowa Sól
31
Skrzyński Marcin
1 KYU
UKS Galeon Gdynia
32
Stanuszek Konrad
1 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
33
Tempski Aleksander
3 KYU
PTS Gwardia Bydgoszcz
34
Wanke Jan
3 KYU
UKS Górnik Konin
35
Wichrowski Kajetan
3 KYU
GKS Czarni Bytom
36
Włdarski Kacper
4 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
37
Wojtasiak Jakub
4 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
38
Woś Szymon
3 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
39
Woyczyński Wojciech
3 KYU
Akademia Judo Żagań UKS Żagań
40
Wszołek Rafał
3 KYU
WKS Śląsk Wrocław