WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Luboń k/Poznania, 28.4.2012
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -60 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Babiński Artur
2 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
2
Bałut Przemysław
3 KYU
MKS VIS Skierniewice
3
Baniak Jakub
4 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
4
Biel Adrian
4 KYU
UKS "Sokół" Pisarzowice
5
Błoński Przemysław
2 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
6
Borówka Maciej
1 KYU
GKS Czarni Bytom
7
Bykowski Bartosz
3 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
8
Cabaj Jakub
4 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
9
Chybczyński Dominik
1 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
10
Czerniak Adrian
4 KYU
PKS "OLIMPIA" Poznań
11
Figarski Piotr
1 KYU
KS Start Radom
12
Garlacz Konrad
2 KYU
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
13
Górniak Kamil
1 DAN
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
14
Hercel Olaf
2 KYU
GKS Czarni Bytom
15
Hys Paweł
3 KYU
AZS-UKW Bydgoszcz
16
Itrych Mateusz
2 KYU
UKS Galeon Gdynia
17
JACKIEWICZ JACEK
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
18
Jasiński Szymon
1 DAN
UKS Galeon Gdynia
19
Katschke Norbert
3 KYU
UKS Orzeł Kończewo
20
Kaźmierczak Artur
2 KYU
KS "Gwardia" Łódź
21
Kłobukowski Paweł
4 KYU
UKS Opty Gdynia
22
Kowalski Maciej
2 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
23
Kucharczyk Emil
2 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
24
Kura Mateusz
2 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
25
Kurczyk Piotr
2 KYU
GKS Czarni Bytom
26
Kurtyka Paweł
1 DAN
GKS Czarni Bytom
27
Lewiński Radek
2 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
28
List Gracjan
1 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
29
Ludwig Mateusz
2 KYU
WKS Śląsk Wrocław
30
Łoziński Karol
1 DAN
Klub Judo Samuraj Koszalin
31
Mieczkowski Maciej
2 KYU
GKS Czarni Bytom
32
Muszyński Seweryn
2 KYU
GKS Czarni Bytom
33
Osowski Łukasz
1 DAN
KS Start Radom
34
Pauch Arkadiusz
1 DAN
UKS Dwunastka Leszno
35
Pflegel Jakub
1 KYU
UKS IPPON Jarocin
36
Poglettke Karol
1 KYU
UKJ " Mosty" Kosakowo
37
Ponichtera Bartosz
3 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
38
Riabowski Konrad
2 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
39
Rosijski Dawid
1 KYU
GKS Czarni Bytom
40
Rusiecki Wiktor
5 KYU
KS "Gwardia" Łódź
41
Skrzat Marcin
2 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
42
Świtała Szymon
2 KYU
UKS Dwunastka Leszno
43
Tatarzyński Sebastian
4 KYU
UKS Ósemka Nowa Sól
44
Toporek Radosław
2 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
45
Wachowicz Dawid
2 KYU
UKS Judo Sensei Płock
46
Wantoch-Rekowski Michał
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
47
Wilk Kacper
1 KYU
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
48
Wójcicki Maciej
3 KYU
UKS Tomita Elbląg
49
Wyleżoł Patryk
1 KYU
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec