WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Luboń k/Poznania, 28.4.2012
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Bardecki Krzysztof
2 KYU
UKJ Ryś Warszawa
2
Błoński Robert
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
3
Borowski Paweł
1 DAN
Polonia Rybnik
4
CZERNIAK KRZYSZTOF
4 KYU
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5
CZERNIAWSKI Tomasz
1 DAN
AZS UW Warszawa
6
Cziba Szymon
1 KYU
GKS Czarni Bytom
7
Czyżewski Tomasz
4 KYU
AZS-UKW Bydgoszcz
8
Feliszek Daniel
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
9
Grzelak Marcin
3 KYU
KS "Gwardia" Łódź
10
Jabłoński Antoni
3 KYU
HKS Żubr Hajnówka
11
Kałucki Wojciech
3 KYU
UKS Grot Kraków
12
Kęska Piotr
2 KYU
UKS Galeon Gdynia
13
Kubicki Patryk
1 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
14
Kucharczyk Emil
2 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
15
Kucharski Tomasz
3 KYU
MKS CM Jordan Kraków
16
Kurzej Hubert
3 KYU
AKS Strzegom
17
Legień Oskar
1 KYU
GKS Czarni Bytom
18
Lipa Arkadiusz
1 DAN
"KS CIESZYN" Cieszyn
19
Lubiński Artur
3 KYU
UKS Kodokan Toruń
20
Łukasik Filip
3 KYU
MKS CM Jordan Kraków
21
Maćkowiak Łukasz
4 KYU
UKS Olimp Rawicz
22
MALETA Jakub
3 KYU
UKS "OLIMP" Skaryszew
23
Mendyka Kacper
3 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
24
Migacz Aleksander
4 KYU
AZS AWF Warszawa
25
Mikuła Paweł
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
26
Nowak Kamil
2 KYU
UKS Dwunastka Leszno
27
Opas Radosław
1 KYU
AZS UW Warszawa
28
Ośka Jan
1 KYU
AZS UW Warszawa
29
Paduch Damian
3 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
30
Pawlita Sebastian
3 KYU
TS Gwardia Opole
31
Piotrowski Mateusz
3 KYU
UKS SPARTA SŁAWA Sława
32
Popis Mikołaj
3 KYU
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
33
Rajtar Jakub
2 KYU
AKS Strzegom
34
Salamon Daniel
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
35
Skórka Szymon
1 KYU
GKS Czarni Bytom
36
Sojka Dawid
2 KYU
GKS Czarni Bytom
37
Sordyl Mateusz
2 KYU
UKS Grot Kraków
38
Stodolski Tomasz
1 DAN
UKS Leśnik Kaczory
39
Stożek Szymon
4 KYU
TS Wisła Kraków
40
Szawiel Michał
4 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
41
Szulc Jakub
3 KYU
KS "Gwardia" Łódź
42
Szynalski Tobiasz
2 KYU
UKS Olimp Rawicz
43
Świtała Szymon
2 KYU
UKS Dwunastka Leszno
44
Tonga Kacper
1 KYU
MKS Truso Elbląg
45
Toporek Radosław
2 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
46
Tuszkowski Jakub
2 KYU
UKS Conrad Gdańsk
47
Tylek Sebastian
1 DAN
MKS CM Jordan Kraków
48
Wawrzyczek Paweł
1 DAN
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
49
Więcław Kacper
2 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
50
Winiarski Michał
2 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
51
Wiśniewski Radosław
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
52
Wiśniewski Tomasz
2 KYU
AZS-AWF Poznań
53
Zieliński Mikołaj
4 KYU
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań