WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Juniorek i Juniorów Młodszych - Zawody międzynarodowe
Opole, 02.6.2012
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Bardecki Krzysztof
2 KYU
UKJ Ryś Warszawa
2
Biel Adrian
4 KYU
UKS "Sokół" Pisarzowice
3
Biel Dawid
4 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
4
Bonanaty Konrad
4 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Borowski Paweł
1 DAN
Polonia Rybnik
6
Cziba Szymon
1 KYU
GKS Czarni Bytom
7
Grzelak Marcin
3 KYU
KS "Gwardia" Łódź
8
JACKIEWICZ JACEK
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
9
Kałucki Wojciech
3 KYU
UKS Grot Kraków
10
Kubicki Patryk
1 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
11
Kucharski Tomasz
3 KYU
MKS CM Jordan Kraków
12
Kurzej Hubert
3 KYU
AKS Strzegom
13
Legień Oskar
1 KYU
GKS Czarni Bytom
14
Lipa Arkadiusz
1 DAN
"KS CIESZYN" Cieszyn
15
Lubiński Artur
3 KYU
UKS Kodokan Toruń
16
Łukasik Filip
3 KYU
MKS CM Jordan Kraków
17
Marcinkiewicz Sebastian
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
18
Migacz Aleksander
4 KYU
AZS AWF Warszawa
19
Nowak Kamil
2 KYU
UKS Dwunastka Leszno
20
Ochman Łukasz
3 KYU
TS Gwardia Opole
21
Opas Radosław
1 KYU
AZS UW Warszawa
22
Ośka Jan
1 KYU
AZS UW Warszawa
23
Ouerfelli Kerim
1 KYU
MKS CM Jordan Kraków
24
Pawlita Sebastian
3 KYU
TS Gwardia Opole
25
Ponichtera Bartosz
3 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
26
Rajtar Jakub
2 KYU
AKS Strzegom
27
Salamon Daniel
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
28
Selecky Lukas
Czech Republic .
29
Skórka Szymon
1 KYU
GKS Czarni Bytom
30
Skurka Szymon
Czech Republic .
31
Skurka Szymon
Czech Republic .
32
Slanicka Jan
Czech Republic .
33
Sordyl Mateusz
2 KYU
UKS Grot Kraków
34
Stodolski Tomasz
1 DAN
UKS Leśnik Kaczory
35
Szuba Mikołaj
3 KYU
UKS Judo Fight Club Warszawa
36
Szulc Jakub
3 KYU
KS "Gwardia" Łódź
37
Szynalski Tobiasz
2 KYU
UKS Olimp Rawicz
38
Toporek Radosław
2 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
39
Tylek Sebastian
1 DAN
MKS CM Jordan Kraków
40
Wancel Damian
2 KYU
Akademia Judo Żagań UKS Żagań
41
Wawrzyczek Paweł
1 DAN
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
42
Wiśniewski Radosław
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
43
Wyleżoł Patryk
1 KYU
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec