WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych
Piła, 9-10.3.2013
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Adamów Michał
2 KYU
Klub Judo AZS Opole
2
Bardecki Krzysztof
2 KYU
UKJ Ryś Warszawa
3
Bartkowski Jacek
IKIZAMA Judo Klub Warszawa
4
Błoński Przemysław
2 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
5
Błoński Robert
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
6
Czekała Michał
2 KYU
GKS Czarni Bytom
7
Darul Marcel
4 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
8
Drewek Piotr
1 KYU
UKJ " Mosty" Kosakowo
9
Dworczyński Tomasz
3 KYU
TS Wisła Kraków
10
Feliszek Daniel
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
11
Figarski Piotr
1 KYU
KS Start Radom
12
Gawlik Marcel
2 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
13
Golec Amadeusz
3 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
14
Górniak Kamil
1 DAN
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
15
Gromadziński Karol
2 KYU
MUKS KOKORO Łódź
16
Guzowski Hubert
3 KYU
TS Wisła Kraków
17
Hys Paweł
3 KYU
AZS-UKW Bydgoszcz
18
Itrych Mateusz
1 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
19
IWAŃSKI Jakub
1 KYU
UKS "OLIMP" Skaryszew
20
Kardas Adrian
3 KYU
UKS Judo Fight Club Warszawa
21
Krogulski Maciej
1 KYU
UKJ 225 Warszawa
22
Kura Mateusz
2 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
23
List Gracjan
1 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
24
Lizut Marcin
4 KYU
UKJ Legion Zamość
25
Łoziński Karol
1 DAN
Klub Judo Samuraj Koszalin
26
Malicki Mikołaj
4 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
27
Marcinkiewicz Sebastian
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
28
Markowski Rafał
1 DAN
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów
29
Migacz Aleksander
4 KYU
AZS AWF Warszawa
30
Młynarczyk Adrian
3 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
31
MUCHEWICZ KAMIL
4 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
32
Pflegel Jakub
1 KYU
UKS IPPON Jarocin
33
Popis Mikołaj
3 KYU
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
34
Rombel Michał
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
35
Salamon Daniel
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
36
Salamon Paweł
3 KYU
K.S. MaKo Judo Wrocław
37
Skocz Sławomir
2 KYU
TS Wisła Kraków
38
Skomurski Marcin
4 KYU
UKS Eljot Płock
39
Sokół Dawid
1 KYU
UKS Judo Wolbrom
40
Stodolski Tomasz
1 DAN
UKS Leśnik Kaczory
41
STROKA RADOSŁAW
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
42
Szawiel Michał
4 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
43
Szulc Maciej
2 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
44
Szynalski Tobiasz
2 KYU
UKS Olimp Rawicz
45
Tonga Kacper
1 KYU
MKS Truso Elbląg
46
Tylek Sebastian
1 DAN
TS Wisła Kraków
47
Wachowicz Dawid
2 KYU
UKS Judo Sensei Płock
48
Wantoch-Rekowski Michał
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
49
Wilk Kacper
1 KYU
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
50
Wilman Bartłomiej
3 KYU
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
51
Wiśniewski Radosław
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
52
Wróbel Dawid
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
53
Wyleżoł Patryk
1 KYU
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
54
ZAGÓRA Piotr
1 KYU
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
55
Zych Aleksander
1 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
56
Żurawski Krzysztof
3 KYU
UKS SPARTA SŁAWA Sława