WYNIKI ZAWODÓW
X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - OPP Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 24.3.2013
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 60 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Baraniewski Iwo
1 KYU
UKJ 225 Warszawa
2
Barczyk Karol
1 KYU
UKS Judo Wolbrom
3
Barej Damian
3 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
4
Bronsztejn Wojciech
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
5
Bugaj Mateusz
1 DAN
UKS Judo Sensei Płock
6
Bukojemski Wojciech
1 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7
Cabak Karol
2 KYU
Klub Judo DRAKO Warszawa
8
Całka Paweł
1 KYU
K.S. MaKo Judo Wrocław
9
Chromiński Sebastian
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
10
Chybczyński Dominik
1 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
11
Demski Oskar
3 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
12
Dulęba Marta
4 KYU
UKS Judo Sensei Płock
13
Dziarmaga Arkadiusz
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
14
Gawęda Jakub
2 KYU
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
15
GŁOWIŃSKI ADRIAN
4 KYU
K.S. MaKo Judo Wrocław
16
Górecki Kamil
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
17
Hojzler Paweł
2 KYU
UKS Dwunastka Leszno
18
Jarosiński Karol
3 KYU
TS Wisła Kraków
19
Kapciak Daniel
3 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
20
Kastner Patryk
2 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
21
Kępiński Jan
5 KYU
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
22
Kiełbasa Rafał
2 KYU
GKS ,,Olimpia" Grudziądz
23
Łoś Michał
3 KYU
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
24
Malicki Mikołaj
4 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
25
Niemczal Michał
3 KYU
UKS Dwunastka Leszno
26
Pauch Arkadiusz
1 DAN
UKS Dwunastka Leszno
27
Piwoński Przemysław
1 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
28
PUNDA WOJCIECH
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
29
Sadowski Kamil
3 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
30
Siedlikowski Jakub
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
31
Skocz Sławomir
2 KYU
TS Wisła Kraków
32
Spychała Bartosz
2 KYU
UKS "Shizoku" Ostróda
33
Starzyk Krzysztof
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
34
Sternicki Tomasz
2 KYU
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
35
Stiefel Mariusz
4 KYU
WKS "Flota" Gdynia
36
SWINIAREK DAMIAN
3 KYU
UKS Ósemka Nowa Sól
37
Talar Przemysław
2 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
38
TOMASZEWSKI STANISŁAW
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
39
Wszołek Rafał
3 KYU
WKS Śląsk Wrocław
40
Zielak Przemysław
5 KYU
UKS SAKURA Judo Płock Płock
41
Zięba Piotr
3 KYU
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.