WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Luboń koło Poznania, 29-30.3.2014
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 42 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Armata Adam
3 KYU
GKS Czarni Bytom
2
Biedrzycki Jakub
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
3
Bortniczuk Bartosz
3 KYU
HKS Żubr Hajnówka
4
Czarnota Tomasz
3 KYU
UKS SPARTA SŁAWA Sława
5
Dragan Arkadiusz
3 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
6
Duszak Bartosz
3 KYU
AKS Strzegom
7
Dzióbek Kacper
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
8
Giczan Wiktor
5 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
9
Gruchała Krzysztof
3 KYU
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
10
Gurbiel Damian
4 KYU
MKS CM Jordan Kraków
11
Iwaszkieiwicz Jan
4 KYU
AZS-WSPiA Poznań
12
JABŁOŃSKI Jakub
1 KYU
MKS Truso Elbląg
13
Jaroszewicz Jakub
4 KYU
UKS Judo Wolbrom
14
Kalinowski Piotr
5 KYU
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
15
Kostenko Artur
3 KYU
GKS Czarni Bytom
16
Kostrzębski Adam
3 KYU
MKS "Zryw" Łowicz
17
Król Dominik
1 DAN
UKS Judo Wolbrom
18
Kwiatkowski Bartosz
3 KYU
UKS Judo Tuliszków
19
Kwiatkowski Flip
3 KYU
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
20
Łukaszewicz Sebastian
2 KYU
UKS Conrad Gdańsk
21
Maciuka Filip
3 KYU
HKS Żubr Hajnówka
22
Matracki Mateusz
3 KYU
UKJ Ryś Warszawa
23
Moskal Michał
4 KYU
TS Wisła Kraków
24
Mroczkowski Daniel
4 KYU
UKJ " Mosty" Kosakowo
25
Mroziński Jan
3 KYU
UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie
26
Nawrot Michał
3 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
27
NOWAK DANIEL
4 KYU
MDK KRAKÓW Kraków
28
Panek Olaf
4 KYU
Polonia Rybnik
29
Pankowski Jakub
1 KYU
Klub Judo AZS Opole
30
Patan Gracjan
4 KYU
MKS Juvenia Wrocław
31
Pełka Adrian
1 KYU
TS Gwardia Warszawa
32
Penkala Damian
3 KYU
Polonia Rybnik
33
Pieczyński Hubert
1 DAN
UKS Górnik Konin
34
Radzewski Piotr
1 KYU
PKS "OLIMPIA" Poznań
35
Sitek Oliwier
4 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
36
Sówka Jakub
4 KYU
AZS AWF Gorzów Wlkp.
37
Stemplewski Patryk
1 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
38
Wieczorek Cezary
4 KYU
GKS ,,Olimpia" Grudziądz
39
Wigand Łukasz
3 KYU
GKS Czarni Bytom
40
Witalis Wojciech
1 KYU
GKS Czarni Bytom
41
Wróbel Wiktor
3 KYU
UKS 15 Krosno