WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Luboń koło Poznania, 29-30.3.2014
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 46 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Awtomonow Bartosz
4 KYU
UKS "SPARTAKUS" Lublin
2
Baranowski Oskar
2 KYU
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Bąk Mikołaj
3 KYU
UKS Judo Fight Club Warszawa
4
Berger Michał
2 KYU
KS "Gwardia" Łódź
5
Białowąs Wiktor
1 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
6
Binek Jakub
2 KYU
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7
Buczkowski Stanisław
2 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
8
Cwek Emil
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
9
Czyszczoń Jonasz
5 KYU
UKS Judo Wolbrom
10
Gabryelski Robert
3 KYU
UKJ " Mosty" Kosakowo
11
Górka Szymon
3 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
12
Grzęda Wojciech
3 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
13
Jaremczuk Michał
3 KYU
UKS GRIZZLY Gdańsk
14
Kacperski Jan
4 KYU
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
15
KLIMENTOWSKI KRZYSZTOF
4 KYU
MKS Juvenia Wrocław
16
Kokosza Kacper
KS Budowlani Sosnowiec
17
KOTWICKI CEZARY
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
18
Kowalczyk Paweł
1 KYU
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
19
Kozaczko Kacper
4 KYU
Polonia Rybnik
20
Kukla Łukasz
3 KYU
UKJ Ryś Warszawa
21
Kyzioł Gabriel
5 KYU
UKS Judo Wolbrom
22
Lobka Oskar
3 KYU
K.S. MaKo Judo Wrocław
23
Łapa Franciszek
2 KYU
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
24
Mateusz Halk
3 KYU
TS Gwardia Warszawa
25
Mazurek Jakub
4 KYU
AZS-WSPiA Poznań
26
Morawski Bogusław
UKS Judo Sensei Płock
27
Piechowiak Marcel
3 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
28
Pławecki Mateusz
2 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
29
Płochocki Oskar
2 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
30
POLEK Krystian
3 KYU
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
31
Połącarz Juliusz
1 KYU
Klub Judo AZS Opole
32
Potomski Adam
3 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
33
Prajzner Szymon
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
34
Radziszewski Jakub
1 KYU
UKS Olimp Nowa Sól
35
Rutkowski Kewin
2 KYU
UKS Górnik Konin
36
Smentek Jakub
2 KYU
UKS Judo Wolbrom
37
Staniak Patryk
3 KYU
MMKS Wojownik Skierniewice
38
Stankiewicz Iwo
4 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
39
Wąsowski Kamil
3 KYU
ULKS Błyskawica Mietków
40
Wierzbiński Karol
4 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
41
Włodarczyk Michał
4 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
42
Wójcik Jan
4 KYU
KS Yawara Warszawa
43
Wróbel Dawid
3 KYU
UKS 15 Krosno
44
Wykupil Mikołaj
3 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
45
Zielski Tomasz
1 KYU
UKS Galeon Gdynia
46
Żytniak Grzegorz
3 KYU
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło