WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Luboń koło Poznania, 29-30.3.2014
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 55 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Barańczyk Wiktor
1 KYU
MMKS Wojownik Skierniewice
2
Bączek Beniamin
2 KYU
UKS Ósemka Nowa Sól
3
Berlanka Piotr
1 KYU
Klub Judo AZS Opole
4
Bernacki Samuel
4 KYU
UKS SPARTA SŁAWA Sława
5
Bujoczek Jakub
3 KYU
GKS Czarni Bytom
6
CZARNECKI Krzysztof
3 KYU
WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
7
Dabrowski Łukasz
2 KYU
UKS Judo Fight Club Warszawa
8
Derebecki Michał
4 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
9
Drąg Arkadiusz
2 KYU
WKS Śląsk Wrocław
10
Grabowski Mateusz
2 KYU
MKS Truso Elbląg
11
Gruszka Patryk
1 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
12
Gwóźdź Kamil
1 KYU
TS Wisła Kraków
13
Haberka Kacper
2 KYU
UKS Judo Wolbrom
14
Kobylarczyk Bartłomiej
1 KYU
UKJ " Mosty" Kosakowo
15
Koczorowski Jakub
4 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
16
KOZIK JAN
3 KYU
UKS "Katana" Sułkowice
17
Kubiak Nikodem
1 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
18
Kuzdowicz Krzysztof
3 KYU
GKS Czarni Bytom
19
LECH JAN
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
20
Legierski Tomasz
4 KYU
UKS Wisła Centrum Wisła
21
Lewandowski Dawid
4 KYU
PTS Gwardia Bydgoszcz
22
Litwin Piotr
2 KYU
K.S. MaKo Judo Wrocław
23
Majchrzak Jakub
2 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
24
Makowski Sebastian
2 KYU
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
25
Maliborski Bartosz
2 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
26
Miernik Bartosz
2 KYU
UKJ Ryś Warszawa
27
Mikszta Maciej
3 KYU
Polonia Rybnik
28
Miszczuk Wiktor
4 KYU
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
29
Miszkiewicz Jakub
3 KYU
AKS Strzegom
30
Monkiewicz Daniel
4 KYU
UKS Tomita Elbląg
31
Nawrot Jakub
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
32
PIASECKI JAKUB
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
33
PIOTROWSKI Szymon
1 KYU
UKS Pohl Judo Przemęt
34
Plombon Aleksander
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
35
Potocki Jan
4 KYU
AZS-WSPiA Poznań
36
Przybylski Szymon
2 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
37
Reneson Dawid
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
38
Rosa Marcin
3 KYU
KS Budowlani Sosnowiec
39
Sieniawski Kacper
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
40
Sitarz Patryk
3 KYU
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
41
Szafrański Kacper
4 KYU
AZS-WSPiA Poznań
42
TOKARCZYK Miłosz
1 KYU
UKS Ronin-Team Warszawa
43
Wieja Kamil
1 KYU
UKS Grot Kraków
44
Zamorowski Wiktor
2 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
45
Żoładziejewski Bartosz
2 KYU
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.