WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorów i Juniorek młodszych (Limity do OOM)
Suchy Las, 26-27.4.2014
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 73 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Antoniewicz Dawid
3 KYU
AZS-AWF Poznań
2
BATOG Igor
4 KYU
TG Sokół Myślenice
3
Biel Adrian
4 KYU
UKS "Sokół" Pisarzowice
4
Biel Dawid
4 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Czekała Michał
2 KYU
GKS Czarni Bytom
6
Dłużniak Mateusz
2 KYU
WKS Śląsk Wrocław
7
Dusza Aleksander
3 KYU
TS Wisła Kraków
8
Dworczyński Tomasz
3 KYU
TS Wisła Kraków
9
Dyr Sambor
2 KYU
GKS Czarni Bytom
10
Dziarmaga Arkadiusz
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
11
FAFIŃSKI Jakub
2 KYU
UKS "6" Piła
12
GOŁĘBIEWSKI Michał
1 DAN
MMKS Wojownik Skierniewice
13
Górczyński Adrian
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
14
Gromadziński Karol
2 KYU
MUKS KOKORO Łódź
15
Guzowski Hubert
3 KYU
TS Wisła Kraków
16
Hys Paweł
3 KYU
AZS-UKW Bydgoszcz
17
Jakubiak Kacper
2 KYU
UKS Junior w Lipnie Lipno
18
Jędrycha Daniel
1 KYU
KS Budowlani Sosnowiec
19
Jóźwiak Paweł
2 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
20
Kałucki Wojciech
3 KYU
TS Wisła Kraków
21
Kiwior Karol
4 KYU
UKS Judo Wolbrom
22
Kociszewski Daniel
3 KYU
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów
23
Krajewski Bartosz
2 KYU
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
24
Krauze Mateusz
1 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
25
Krogulski Maciej
1 KYU
UKJ 225 Warszawa
26
Kubiak Kacper
1 DAN
PGE Akademia Judo Poznań
27
Kuczborski Przemysław
1 KYU
UKJ 225 Warszawa
28
Kurtyka Paweł
1 DAN
GKS Czarni Bytom
29
Lipa Arkadiusz
1 DAN
"KS CIESZYN" Cieszyn
30
Łoziński Karol
1 DAN
Klub Judo Samuraj Koszalin
31
Maciejewski Krystian
3 KYU
UKS Górnik Konin
32
Małowicki Alan
2 KYU
UKS "6" Piła
33
Mansfeld Patryk
4 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
34
Marcinkiewicz Sebastian
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
35
Markowski Rafał
1 DAN
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów
36
Ołdak Sebastian
1 KYU
AZS AWF Warszawa
37
Opas Radosław
1 KYU
AZS UW Warszawa
38
Ouerfelli Kerim
1 KYU
MKS CM Jordan Kraków
39
Polny Kamil
1 KYU
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów
40
Przybyła Radosław
3 KYU
UKS Górnik Konin
41
Rajtar Jakub
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
42
Rogucki Michał
3 KYU
Białostocki KS Hetman Białystok
43
Rosijski Dawid
1 KYU
GKS Czarni Bytom
44
Salamon Daniel
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
45
Sokół Dawid
1 KYU
UKS Judo Wolbrom
46
Strzelecki Eryk
1 KYU
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów
47
Szaniawski Bartosz
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
48
Szczepaniak Michał
1 KYU
WKS Śląsk Wrocław
49
SZUBA Mikołaj
1 DAN
AZS UW Warszawa
50
Wachowicz Dawid
2 KYU
UKS Judo Sensei Płock
51
Wiśniewski Radosław
2 KYU
MKS Olimpijczyk Włocławek
52
Wyleżoł Patryk
1 KYU
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
53
Zajączkowski Dawid
1 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
54
ZAJĄCZKOWSKI Łukasz
1 KYU
UKS Targówek Warszawa
55
Zawadzki Bartosz
2 KYU
UKS Górnik Konin