WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Bochnia, 03-04.10.2015
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 60 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Adamczyk Patryk
1 KYU
AZS Łódź Łódź
2
Bierówka Jakub
4 KYU
TS Wisła Kraków
3
Borysiak Jakub
1 KYU
UKS Kodokan Toruń
4
Brzeziński Kacper
1 KYU
UKS Pohl Judo Przemęt
5
Bunkiewicz Adam
1 KYU
Klub Judo AZS Opole
6
Chryst Bartosz
2 KYU
GKS Czarni Bytom
7
Ciechacki Oliwier
3 KYU
UKS Kodokan Toruń
8
Ciechacki Oliwier
3 KYU
UKS Kodokan Toruń
9
Czarnota Jędrzej
3 KYU
UMKS "Dziatwa" Warszawa
10
Dryjański Michał
3 KYU
GKS Czarni Bytom
11
Dutkiewicz Rafał
3 KYU
K.S. MaKo Judo Wrocław
12
Gorzelak Jan
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
13
GWIAZDA Jakub
1 KYU
AZS UW Warszawa
14
Herrman Mateusz
2 KYU
UKS NAKANO Pogwizdów
15
Ignaszak Kacper
1 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
16
Jankowski Aleksander
1 KYU
KS Start Radom
17
Jaremczuk Michał
3 KYU
UKS GRIZZLY Gdańsk
18
Jarosik Kacper
2 KYU
MUKS KOKORO Łódź
19
Jaworski Marcel
4 KYU
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
20
Jędrzejewski Michał
1 DAN
SGKS Wybrzeże Gdańsk
21
Juszczak Jakub
4 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
22
KOWALSKI MICHAŁ
3 KYU
TS Gwardia Opole
23
KRETOWICZ Jakub
3 KYU
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
24
Kroczyński Krzysztof
3 KYU
KS Yawara Warszawa
25
Krzewski Michał
3 KYU
UMKS "Dziatwa" Warszawa
26
Kubiak Filip
1 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
27
Kukułka Mateusz
2 KYU
TS Wisła Kraków
28
Łoś Łukasz
3 KYU
UKS Tomita Elbląg
29
Pastuszek Mateusz
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
30
Pawliczak Szymon
1 KYU
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
31
Piekar Dawid
2 KYU
UKS NAKANO Pogwizdów
32
Pintara Radosław
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
33
PIOTROWSKI Szymon
1 KYU
UKS Pohl Judo Przemęt
34
Płochocki Oskar
2 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
35
Rosa Marcin
3 KYU
KS Budowlani Sosnowiec
36
Rutkowski Paweł
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
37
Sas Igor
3 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
38
Smentek Jakub
2 KYU
UKS Judo Wolbrom
39
Supel Sylwester
5 KYU
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
40
Szadejko Stanisław
4 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
41
Tempczyk Krystian
4 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
42
TOKARCZYK Miłosz
1 KYU
UKS Ronin-Team Warszawa
43
Wiśniewski Paweł
4 KYU
PKS "OLIMPIA" Poznań
44
Wojnowski Wojciech
4 KYU
UKS Okay Opole
45
Ziółkowski Jakub
2 KYU
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
46
Żoładziejewski Bartosz
2 KYU
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.