WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa
Oleśnica, 01.10.2016
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -73 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Birkowski Borys
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
2
BRYSZ ADAM
1 DAN
KS AZS AWF Katowice
3
Brysz Jacek
1 DAN
KS AZS AWF Katowice
4
Bukojemski Wojciech
1 KYU
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5
CZERNIAWSKI Tomasz
1 DAN
AZS UW Warszawa
6
DĄBROWSKI Stanisław
1 DAN
AZS UW Warszawa
7
Dłużniak Mateusz
2 KYU
WKS Śląsk Wrocław
8
Drzymał Paweł
1 DAN
GKS Czarni Bytom
9
Gajór Grzegorz
1 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
10
Gros Grzegorz
1 DAN
KS Budowlani Sosnowiec
11
Gwóźdź Sebastian
1 DAN
GKS Czarni Bytom
12
Jatowtt Antoni
1 DAN
KS AZS AWF Wrocław
13
Kastner Patryk
1 DAN
Gwardia Wrocław
14
Kisielewicz Arkadiusz
1 DAN
Gwardia Wrocław
15
Kowalski Aleksander
1 DAN
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
16
Kubań Aleksander
1 DAN
TS Gwardia Warszawa
17
Kubicki Patryk
1 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
18
Kurtyka Paweł
1 DAN
GKS Czarni Bytom
19
Majewski Rafał
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
20
Morka Ksawery
1 DAN
UKJ Ryś Warszawa
21
Mrówczyński Wiktor
1 DAN
KS AZS AWF Katowice
22
Puzyr Tobiasz
1 DAN
SGKS Wybrzeże Gdańsk
23
Radgowski Paweł
2 DAN
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
24
RAJTAR JAKUB
1 DAN
Gwardia Wrocław
25
Sporys Mateusz
1 DAN
KS Budowlani Sosnowiec
26
Stando Grzegorz
1 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
27
Stecki Jędrzej
1 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
28
Stolarek Jan
1 KYU
Klub Judo AZS Opole
29
Szetekauri Gaga
1 KYU
AZS AWF Warszawa
30
Tchórzewski Cezary
1 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
31
Tylek Sebastian
1 DAN
TS Wisła Kraków
32
Walczyk Patryk
1 DAN
GKS Czarni Bytom
33
Wawrzyczek Paweł
1 DAN
KS AZS AWF Katowice
34
Wilk Kacper
1 KYU
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
35
WIŁKOMIRSKI Krzysztof
4 DAN
HATO JUDO Warszawa
36
Włodarski Kacper
1 KYU
MMKS Wojownik Skierniewice
37
Woźniak Szymon
1 DAN
UKS Grot Kraków
38
Zagrodnik Paweł
1 DAN
GKS Czarni Bytom