WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 14-15.10.2017
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -60 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Antoniewicz Jan
1 KYU
UKS Judo Tuliszków
2
Bogusz Stanisław
4 KYU
UKS Team Superstar Wrocław
3
Dłuski Dominik
3 KYU
UKS Ósemka Nowa Sól
4
DROZDOWSKI KAROL
4 KYU
MKS Juvenia Wrocław
5
Gawęda Wojciech
2 KYU
TS Wisła Kraków
6
Giembicki Jarosław
1 KYU
PKS "OLIMPIA" Poznań
7
Grzegorczyk Patryk
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
8
Jabłonka Jakub
1 KYU
UKS "SPARTAKUS" Lublin
9
Kacalak Jakub
4 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
10
Kajca Maksymilian
3 KYU
GKS Czarni Bytom
11
Kammer Aleksander
4 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
12
Karolczyk Kacper
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
13
Kaszuba Paweł
5 KYU
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
14
Kielesiński Jakub
3 KYU
UKJ Ryś Warszawa
15
Kieloch Michał
3 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
16
KLABECKI JAN
2 KYU
UKS NAKANO Pogwizdów
17
Kotlewski Rafał
1 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
18
Koziołek Wojciech
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
19
Laskowski Patryk
1 KYU
MKS ŻAK Ełk
20
Lasmak Alex
3 KYU
KS "Gwardia" Białystok Białystok
21
Maciejewski Andrzej
PGE Akademia Judo Poznań
22
Magdziński Krzysztof
1 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
23
Majcher Miłosz
3 KYU
UKS Galeon Gdynia
24
Makal Jakub
3 KYU
MKS ŻAK Ełk
25
Marszolik Kacper
3 KYU
Polonia Rybnik
26
Nagórski Maciej
4 KYU
PKS "OLIMPIA" Poznań
27
Nojek Antoni
2 KYU
UKJ CHAMPION Warszawa
28
OLSZEWSKI DAWID
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
29
Onuszkiewicz Hubert
3 KYU
UKS Judo Panda Warszawa
30
Orszulik Dominik
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
31
PIETRAS Mateusz
4 KYU
MKJ Lublinianka-Team Lublin
32
Pławecki Damian
3 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
33
Przybylski Łukasz
2 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
34
Radziusz Szymon
1 KYU
UKS Ósemka Nowa Sól
35
Rogalski Oskar
1 KYU
HATO JUDO Warszawa
36
Romaniec Jan
1 KYU
GKS Czarni Bytom
37
Róg Dominik
3 KYU
Polonia Rybnik
38
Rydzewski Janusz
5 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
39
Smołka Szymon
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
40
Stachowiak Nikodem
4 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
41
Stanczewski Tymoteusz
1 KYU
UKS Kodokan Toruń
42
Szadejko Bartłomiej
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
43
Wawrzyniak Adam
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań
44
WITKOWSKI MATEUSZ
2 KYU
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
45
Włoka Marcin
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
46
WYDERSKI JAKUB
5 KYU
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
47
Zawistowski Franek
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
48
Zdrodowski Patryk
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
49
Zdrodowski Piotr
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice