WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 10.11.2018
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
BIELECKI BRUNO
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
2
Błacha Mateusz
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3
BOGDAŃSKI FILIP
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
4
Bogusz Stanisław
2 KYU
KS Judo Tigers Wrocław
5
Budziaszek Bartosz
3 KYU
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
6
Burta Jakub
3 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7
Chagovets Daniil
4 KYU
Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR
8
Cherednichenco Mark
1 KYU
Ukraina MSMS
9
Dej Łukasz
3 KYU
GKS Czarni Bytom
10
Dziedzic Jakub
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
11
Dzierżek Konrad
1 DAN
UKS Narew Łapy
12
Gargasz Denis
2 KYU
GKS Czarni Bytom
13
Gawęda Wojciech
2 KYU
TS Wisła Kraków
14
Graca Dawid
2 KYU
GKS Czarni Bytom
15
Halstian Edhar
1 KYU
Ukraina MSMS
16
Janas Jakub
4 KYU
GKS Czarni Bytom
17
Jarosik Kacper
2 KYU
MUKS KOKORO Łódź
18
Jelinek Tobiaś
3 KYU
K.S. Judo Stredni Cechy CZE
19
Kajca Maksymilian
3 KYU
GKS Czarni Bytom
20
Kałamucki Szymon
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Katowice
21
Karolczyk Kacper
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
22
Kasiński Adrian
2 KYU
MUKS KOKORO Łódź
23
Khachatutian Arsen
4 KYU
Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR
24
Kłosiński Szymon
2 KYU
UKS Galeon Gdynia
25
Korop Ruslan
3 KYU
MUKS KOKORO Łódź
26
Kowalczyk Michał
1 DAN
UKJ Ryś Warszawa
27
Koziołek Wojciech
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
28
Kubiak Filip
1 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
29
Kuksenko Oleh
3 KYU
Lion Lwów UKR
30
Lhotzki Frantisek
3 KYU
U15-Team Czech Judo Federation
31
Marcinkowski Dominik
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
32
Matkowski Grzegorz
1 KYU
TS Gwardia Opole
33
Michalski Kamil
4 KYU
GKS Czarni Bytom
34
Mikszta Wojciech
3 KYU
Polonia Rybnik
35
Miller Adrian
3 KYU
UKJ ARCUS Warszawa
36
Nebotov Serhii
1 KYU
Ukraina MSMS
37
Novaćek Jiři
3 KYU
K.S. Judo Stredni Cechy CZE
38
Orszulik Dominik
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
39
Pietras Dawid
1 KYU
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
40
Raczek Aleksander
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
41
Rawiak Lucjan
1 KYU
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław
42
Romaniec Jan
1 KYU
GKS Czarni Bytom
43
Strouhal David
3 KYU
U15-Team Czech Judo Federation
44
Szadejko Bartłomiej
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
45
SZAŁACHA DAMIAN
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
46
Szulik Dawid
1 DAN
Polonia Rybnik
47
Tobiška Jan
3 KYU
K.S. Judo Stredni Cechy CZE
48
Tobiška Jaroslav
3 KYU
K.S. Judo Stredni Cechy CZE
49
Tsuryk Stanislav
3 KYU
MUKS KOKORO Łódź
50
Vondracek Jan
3 KYU
U15-Team Czech Judo Federation
51
Wąsikowski Michał
1 KYU
HATO JUDO Warszawa
52
Wilczewski Maciej
3 KYU
UKS Opty Gdynia
53
Woźniak Dawid
3 KYU
ULKS Judo Kowala Kowala
54
Wysocki Michał
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
55
ZALAS DAWID
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
56
Zawistowski Franek
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
57
Zdrodowski Patryk
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
58
Zdrodowski Piotr
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
59
Zdrodowski Piotr
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
60
Zieliński Jacek
1 KYU
HATO JUDO Warszawa