WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 16.3.2019
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
BIELECKI BRUNO
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
2
Błacha Mateusz
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3
BOGDAŃSKI FILIP
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
4
Bogusz Stanisław
2 KYU
KS Judo Tigers Wrocław
5
Chryścina Adam
1 KYU
IKIZAMA Judo Klub Warszawa
6
Ciesielski Kajetan
3 KYU
UKS Galeon Gdynia
7
Dereń Adrian
1 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
8
Dziedzic Jakub
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
9
Dzierżek Konrad
1 DAN
UKS Narew Łapy
10
Gargasz Denis
2 KYU
GKS Czarni Bytom
11
Gawęda Wojciech
2 KYU
TS Wisła Kraków
12
Hypta Mateusz
4 KYU
UKS Judo Kraków Kraków
13
Jesionek Bruno
1 KYU
MUKS KOKORO Łódź
14
Jesiotr Michał
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
15
Kłosiński Szymon
2 KYU
UKS Galeon Gdynia
16
Kocięda Mikołaj
2 KYU
TS Gwardia Warszawa
17
Kos Mateusz
2 KYU
HATO JUDO Warszawa
18
Koziołek Wojciech
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
19
Kubiak Filip
1 KYU
PGE Akademia Judo Poznań
20
MAKAL JAKUB
1 KYU
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
21
Marcinkowski Dominik
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
22
Mikszta Wojciech
3 KYU
Polonia Rybnik
23
Oleksy Filip
1 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
24
Pietras Dawid
1 KYU
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
25
Pietras Mateusz
2 KYU
UKS Arashi Łódź
26
Popal Adrian
1 KYU
UKS Judo Panda Warszawa
27
Przybylski Łukasz
2 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
28
Raczek Aleksander
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
29
Rawiak Lucjan
1 KYU
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław
30
Romaniec Jan
1 KYU
GKS Czarni Bytom
31
Salecki Piotr
3 KYU
UKS Judo Kraków Kraków
32
Strzelczyk Mikołaj
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
33
SZAŁACHA DAMIAN
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
34
Trzaszczka Dominik
4 KYU
KS Start Radom
35
Wilczewski Maciej
3 KYU
UKS Opty Gdynia
36
Włoka Marcin
1 KYU
KS AZS AWF Katowice
37
Woźniak Dawid
3 KYU
ULKS Judo Kowala Kowala
38
Wysocki Michał
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
39
Zdrodowski Patryk
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
40
Zdrodowski Piotr
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
41
Zieliński Jacek
1 KYU
HATO JUDO Warszawa
42
Ziółkowski Jakub
3 KYU
Klub Judo AZS Opole