WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodzików
Poznań, 24.3.2019


Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 55 kg.

Lp. Imię i nazwisko Stopień Klub
1 Ambroziak Vitalii MUKS KOKORO Łódź
2 Balcerowski Alan 3 KYU UKS Conrad Gdańsk
3 Bartosz Krawczyk UKS Judo Panda Warszawa
4 Bieńkowski Szymon MKS Truso Elbląg
5 Bondarenko Daniil KS "Gwardia" Łódź
6 Broczkowski Artur UKS Judo Wolbrom
7 Caliński Aleksy 3 KYU K.S. MaKo Judo Wrocław
8 Chudzik Mateusz 3 KYU Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
9 CHWISTEK Piotr 2 KYU MKS Juvenia Wrocław
10 Drewek Jacek 3 KYU UKS NAKANO Pogwizdów
11 Fuchs Paweł MKS Pałac Młodzieży Katowice
12 Giza Wiktor 3 KYU Klub Środowiskowy AZS Gliwice
13 Gromek Mateusz 3,5 KYU UKS 15 Krosno
14 Hayek Matyas Sakura Judo Liberec Liberec
15 Honcharuk Oleksandr KS "Gwardia" Łódź
16 Ilski Bartosz AZS AWF Katowice
17 Jesiołowski Jan 3 KYU UKS "Orkan" Sochaczew
18 Juszczyk Antoni 4 KYU T.S.MOSiR Bochnia
19 Kazimierczak Adam 3 KYU KS Yawara Warszawa
20 Kolos Jakub 3 KYU TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
21 Kotłowski MIchał 3 KYU UKS Conrad Gdańsk
22 Kurdun Aleksander 2 KYU KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów
23 Kuzia Szymon 3 KYU UKJ Millenium Rzeszów
24 Losiak Konrad UKS Olimp Nowa Sól
25 Łajdych Paweł 3 KYU UKS "6" Piła
26 MIK BERNARD 3,5 KYU Klub Judo Shamo Ełk Ełk
27 Neumann Eryk MKS Olimpijczyk Włocławek
28 Okuniewicz Jakub 2 KYU GKS Czarni Bytom
29 Osiński Eryk 3 KYU UKS "Orkan" Sochaczew
30 Otevrel Filip Czech National Team
31 Pawlikowski Bartłomiej 2 KYU GKS ,,Olimpia" Grudziądz
32 Polkowski Jan 3 KYU Judo Legia Warszawa Warszawa
33 Protsenko Yevhen UKS "Jedenastka" Jelenia Góra
34 Pudłowski Jakub 4 KYU UKS "6" Piła
35 Romanik Antoni 3 KYU KS Judo Tigers Wrocław
36 Rumas Mateusz 4 KYU KJ Samuraj Koszalin
37 Sałata Adrian 3 KYU UKS GRIZZLY Gdańsk
38 Schenk Krzysztof GKS Czarni Bytom
39 Skrzypczak Filip 4 KYU UKS SPARTA SŁAWA Sława
40 STACHOŃ Robert 3 KYU Yamabushi Zakopane
41 Szopa Mikołaj 2 KYU KS Judo Tigers Wrocław
42 Szpik Michał 3 KYU Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
43 Szyperek Mateusz 3 KYU UKS Galeon Gdynia
44 Tarkowski Fabrycjusz 4 KYU Klub Judo AZS Opole
45 Wantuch Filip 3 KYU MKS Pałac Młodzieży Tarnów
46 Wątkowski Kacper 2 KYU UKS "Orkan" Sochaczew
47 Wiącek Kacper 3,5 KYU K.S. MaKo Judo Wrocław
48 Wiśniewski Wiktor 3 KYU UKJ "Lemur" Warszawa
49 Zviadauri Georgi 4 KYU UKS Czerwone Smoki Toshi Nadarzyn
50 Żelichowski Oliwer 4 KYU T.S.MOSiR Bochnia