WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodzików
Poznań, 24.3.2019


Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 60 kg.

Lp. Imię i nazwisko Stopień Klub
1 Aksamit Krzysztof 4 KYU MKS Pałac Młodzieży Tarnów
2 Apolinarski Mikołaj 3 KYU UKS 10 Bydgoszcz
3 Arkuszewski Bartosz 4 KYU KUMA Judo Warszawa
4 Bayer Daniel Czech National Team
5 Bętkowski Antoni 4 KYU UMKS Żak Kielce
6 Borysiak Konrad 3 KYU UKS Kodokan Toruń
7 Capłap Szymon 3 KYU TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
8 Cieciorko Krzysztof 3 KYU KS Judo Tigers Wrocław
9 Cieślak Alan 4 KYU MKS Truso Elbląg
10 Dereń Adam 4 KYU UKJ Millenium Rzeszów
11 DZIKOWSKI MATEUSZ 3 KYU UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
12 EZHIEV ABDUL 4 KYU Klub SportowyJudo Koch Szczecin
13 Filipczyk Wiktor 3 KYU KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
14 Filipek Maciej 4 KYU KUMA Judo Warszawa
15 Grzęda Michał UKS Smecz Pobiedziska
16 HERRMAN JAKUB 3 KYU UKS NAKANO Pogwizdów
17 Jan Buszkiewicz 6 KYU UKS Gimnazjon Suchy Las
18 Jaskuła Tomasz 3 KYU UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
19 Kluś Stanisław 5 KYU Yamabushi Zakopane
20 Kopczyński Szymon 4 KYU Klub Środowiskowy AZS Gliwice
21 Kopertowski Nikodem 3,5 KYU KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
22 Kotwica Mikołaj 4 KYU UKS SPARTA SŁAWA Sława
23 Kowalski Miłosz 3 KYU KS Judo Tigers Wrocław
24 Kozubek Tomasz 3,5 KYU KS Start Radom
25 Lepianka Bartosz 1 KYU UKJ "Lemur" Warszawa
26 Lubasiński Gracjan 4 KYU Klub Judo AZS Opole
27 Luśnia Karol 4 KYU UKS Halinów Team Halinów
28 Łopato Marcin 3 KYU UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
29 Madej Jakub 4 KYU UKS Judo Kraków Kraków
30 Marko Szymon 3 KYU KJ Samuraj Koszalin
31 Matczak Jan Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
32 Misterowicz Igor 4 KYU UKS Siódemka Strzelce Opolskie
33 MYSZKOWSKI Miłosz 3 KYU UKS Ippon MDK Kutno
34 Nowak Maksymilian 2 KYU UKS 10 Bydgoszcz
35 Panek Kamil UKJ Millenium Rzeszów
36 Poręba Hubert 4 KYU MKS Pałac Młodzieży Tarnów
37 Powchowicz Nikodem UKS Pohl Judo Przemęt
38 Rymkevych Heorhii KS "Gwardia" Łódź
39 Siemoński Miłosz 3 KYU KS Yawara Warszawa
40 Siudowski Hubert 3 KYU KJ Samuraj Koszalin
41 Sobczyk Bartłomiej 3 KYU UKJ Millenium Rzeszów
42 Staniek Dawid 2 KYU KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów
43 Stańczewski Sergiusz 3 KYU UKS Kodokan Toruń
44 Strzelczyk Karol 4 KYU Klub Judo AZS Opole
45 Strzeliński Kamil 3 KYU MKS Pałac Młodzieży Katowice
46 Szmyt Kacper 5 KYU UKS SPARTA SŁAWA Sława
47 SZURAKOWSKI OSKAR 2 KYU Klub Judo Shamo Ełk Ełk
48 Świdwa Marcin 1 KYU UKJ "Lemur" Warszawa
49 Ter-Vardanyan Hovhanes 2 KYU GKS ,,Olimpia" Grudziądz
50 Tomaszewski Bartosz 3 KYU UKS 10 Bydgoszcz
51 Trzmiel Szymon 3 KYU MKS Juvenia Wrocław
52 Wicik Maciej 4 KYU UKJ ARCUS Warszawa
53 Wołkowski Adam 4 KYU TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
54 Zapałowski Kacper 2 KYU GKS ,,Olimpia" Grudziądz
55 Związek Oskar MKS Pałac Młodzieży Katowice