WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 09.11.2019
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -60 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Babirecki Grzegorz
1 DAN
Klub Judo Samuraj Koszalin
2
Bayer Daniel
3 KYU
U15-Team Czech Judo Federation
3
Błasiak Kamil
1 KYU
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
4
Broczkowski Artur
2 KYU
UKS Judo Wolbrom
5
Bronzel Dawid
2 KYU
GKS Czarni Bytom
6
BUKOWSKI Kacper
3 KYU
TKS "Judo" Toruń
7
Domagała Karol
1 KYU
ULKS Judo Kowala Kowala
8
Haręża Kamil
2 KYU
UKS "FENIKS" Bytom Bytom
9
Ignasiak Ksawery
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
10
Kaliniecki Michał
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
11
Kędzierski Jakub
2 KYU
KS "Akademia Sparta" Skoczów
12
Kleinos Anton
2 KYU
Ukraina .
13
Klimkiewicz Krzysztof
4 KYU
UMKS Żak Kielce
14
Kornijczuk Bogdan
2 KYU
KS Judo "Hejnał" Kęty
15
Malaczynski Filip
3 KYU
Judo Club Banik Ostrawa CZE
16
Małaczyński Filip
2 KYU
GKS Czarni Bytom
17
Meixner Tomaś
3 KYU
Judo Club Banik Ostrawa CZE
18
Mladvedzka Andrei
3 KYU
BUOR Brześć BLR
19
Mohilnyi Dawid
2 KYU
Ukraina .
20
Mojeścik Nathan
5 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
21
Moskwa Maciej
2 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
22
Naczyński Bartosz
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
23
Okuniewicz Jakub
1 KYU
GKS Czarni Bytom
24
Osowski Mateusz
1 KYU
KS Start Radom
25
Otevrel Filip
3 KYU
U15-Team Czech Judo Federation
26
PAŚ DOMINIK
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
27
Pec Jakub
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
28
Petryka Igor
2 KYU
KS AZS AWF Katowice
29
Platruchyk Vadzim
3 KYU
BUOR Brześć BLR
30
Polishchuk Vitalii
2 KYU
MUKS KOKORO Łódź
31
Rola Kacper
1 DAN
KS Start Radom
32
Snigur Rostyslav
3 KYU
Ukraina .
33
Staniek Dawid
1 KYU
KS "Akademia Sparta" Skoczów
34
Strzelczyk Karol
4 KYU
Klub Judo AZS Opole
35
Svydyniuk Yevhen
3 KYU
Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
36
Szilasi Olivier
3 KYU
SKKP Brno Cze
37
Szołtysik Łukasz
1 KYU
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
38
Szymonik Krystian
1 KYU
KS Gwardia Bielsko-Biała
39
Świerczek Jakub
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
40
Tarasenko Yevhen
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
41
Votroubek David
3 KYU
TJ Start Kolin, CZE
42
Wantuch Filip
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
43
Włodarski Patryk
1 KYU
KS Błękitni Tarnów