WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 12-13.12.2020
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 55 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Bida Bartosz
1 KYU
KS Judo Tigers Wrocław
2
Bielawa Łukasz
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
3
Bochenek Mateusz
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
4
Derkacz Marcel
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
5
Domowicz Igor
3 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
6
Gawłowski Oliwier
2 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
7
Grządziel Filip
3 KYU
UKS Galeon Gdynia
8
Hryniewicz Adam
1 KYU
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
9
Hulboj Mateusz
2 KYU
KS "Akademia Sparta" Skoczów
10
Januszek Wojciech
2 KYU
UKS Judo Wolbrom
11
Jewtuch Marcin
1 KYU
PKS "OLIMPIA" Poznań
12
Konieczny Mateusz
1 KYU
UKS "FENIKS" Bytom Bytom
13
Kowalik Andrzej
1 KYU
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
14
Kowalik Kamil
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
15
Koźlik Franciszek
1 KYU
KS AZS AWF Katowice
16
KRÓL MICHAŁ
1 KYU
KS Judo REI Świdnik Świdnik
17
Lechowicz Arkadiusz
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
18
Lepucki Oskar
2 KYU
KS KUZUSHI Kielce
19
Madej Maksymilian
2 KYU
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
20
MADZIAK Maciej
2 KYU
Klub Sportowy Judo Spartakus Międzyrzecz-Wybudowanie
21
Małoń Kamil
1 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
22
Manowski Dawid
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
23
Marchel Aleksander
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
24
Markiewicz Michał
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
25
Matukiewicz Piotr
3 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
26
Matusiak Arkadiusz
2 KYU
KS Judo "Hejnał" Kęty
27
Mazurek Arkadiusz
3 KYU
LKS Szubinianka Szubin
28
Michna Kamil
1 KYU
GKS Czarni Bytom
29
Panek Szymon
1 KYU
Polonia Rybnik
30
Pankowski Mateusz
3 KYU
Klub Judo AZS Opole
31
Pashaev Kilas
4 KYU
KS Start Radom
32
Piechota Stanisław
1 KYU
UKS Judo Panda Warszawa
33
Płoski Bartosz
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
34
Romanik Antoni
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
35
Romanik Stanisław
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
36
Romanowski Konrad
3,5 KYU
UKS "Orkan" Sochaczew
37
Roszkowski Szymon
3 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
38
Rumas Dominik
2 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
39
Skwarek Maksymilian
3 KYU
UKJ Legion Zamość
40
Tomkiewicz Tytus
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
41
Waćko Mateusz
1 KYU
UKS "SameJudo" Ząbki
42
Warzecha Tymoteusz
5 KYU
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom
43
Weiss Damian
3 KYU
UKS Pohl Judo Przemęt
44
Wiwatowski Bartosz
1 KYU
UKS Kodokan Toruń
45
Zajko Jan
4 KYU
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski