WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piaseczno, 05.3.2022
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 60 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Biedrzycki Hubert
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
2
Bielawa Łukasz
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
3
Bochenek Mateusz
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
4
Budzyn Michał
2 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
5
Ceglarski Daniel
3 KYU
HATO JUDO Warszawa
6
Ćwik Michał
2 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
7
Derkacz Marcel
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
8
Dominiczak Marcel
2 KYU
UKJ Ryś Warszawa
9
Gawłowski Oliwier
2 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
10
Gołembicki Jakub
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
11
Grubelski Jakub
1 KYU
KUMA Judo Warszawa
12
Heine Jan
2 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
13
Heród Leon
2 KYU
TS Wisła Kraków
14
Jaremko Kamil
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
15
Karwacki Wiktor
3 KYU
UKS Arashi Łódź
16
Koźlik Franciszek
1 KYU
KS AZS AWF Katowice
17
Król Bartosz
3 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
18
KRÓL MICHAŁ
1 KYU
KS Judo REI Świdnik Świdnik
19
KRZYSTYNIAK KAJETAN
3 KYU
Stowarzyszenie Sportowe Poziom 303 Wrocław
20
Kwieciński Antoni
3 KYU
UKJ CHAMPION Warszawa
21
Lechowicz Arkadiusz
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
22
Lepucki Oskar
2 KYU
KS KUZUSHI Kielce
23
LIPIŃSKI FRANCISZEK
1 KYU
UKS "SameJudo" Ząbki
24
Manowski Dawid
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
25
Marchel Aleksander
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
26
Michna Kamil
1 KYU
GKS Czarni Bytom
27
Mozol Adam
2 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
28
Nowosielski Alan
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
29
Pankowski Mateusz
3 KYU
Klub Judo AZS Opole
30
Piechota Stanisław
1 KYU
UKS Judo Panda Warszawa
31
Pieniążek Adrian
2 KYU
UKJ MEIYO Warszawa
32
Polkowski Jan
3 KYU
HATO JUDO Warszawa
33
Prokopiuk Łukasz
1 KYU
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
34
Rainko Dominik
2 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
35
Romanik Antoni
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
36
Ronge Maksymilian
3 KYU
UKJ Ryś Warszawa
37
Rudzinskii Danill
3 KYU
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław
38
Rumas Dominik
2 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
39
Skwarek Maksymilian
3 KYU
UKJ Legion Zamość
40
Svyryd Artur
3 KYU
UKJ 225 Warszawa
41
SZEJA MIKOŁAJ
2 KYU
UKS 15 Krosno
42
Wąsowski Antoni
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
43
Węglarski Waldemar
2 KYU
UKS "HACHI JUDO" Warszawa
44
Wielądek Marcin
2 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
45
Zviadauri Mate
2 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "Czerwone Smoki Toshi" Brwinów