Chołuj Dawid |
UKJ Siódemka Mława, , 4 KYU | Szyszkowski A. |
Szyszkowski Arkadiusz | | |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, , 1 DAN | | Szyszkowski A. |
| | | |
, | | | |
| | | |
, | | | Szyszkowski A. |
Jamuła Bruno | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | Jamuła B. | | | |
| | | | |
, | | Jamuła B. | | |
Romanowski Mateusz | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 3 KYU | Romanowski M. | | | |
| | | | |
, | | | | Leśniak M. |
Gugała Maciej | | | | | |
WKS "Flota" Gdynia, , 1 DAN | Leśniak M. | | | | |
Leśniak Michał | | | | | |
T.S. MOSiR Bochnia, , 2 KYU | | Leśniak M. | | | |
Kozieł Michał | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 3 KYU | Kozieł M. | | | | |
| | | | | |
, | | | Leśniak M. | | |
Machander Olaf | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | Świczerewski A. | | | | |
Świczerewski Adrian | | | | | |
AZS-UKW Bydgoszcz, , 1 KYU | | Świczerewski A. | | | |
Stanek David | | | | | |
KS Błękitni Tarnów, , 1 KYU | Stanek D. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Leśniak M. |
Bełczowski Wojciech | | | | | |
MOSiR Stalowa Wola, , 3 KYU | Kaskonas E. | | | | |
Kaskonas Eimantas | | | | | |
Judo Club Alitus -LTU, | | Kaskonas E. | | | |
Wawrzyniak Dominik | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 5 KYU | Wawrzyniak D. | | | | |
| | | | | |
, | | | Matynia K. | | |
Matynia Krzysztof | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 2 KYU | Matynia K. | | | | |
Kortowski Robert | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | | Matynia K. | | | |
Lewandowski Filip | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 KYU | Lewandowski F. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Matynia K. | |
Bil Dawid | | | | |
JSS Gwardia Jelenia Góra, , 1 KYU | Lota T. | | | |
Lota Tomasz | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU | | Lota T. | | |
Bęben Tomasz | | | | |
UKS Judo NOKO Nowiny, , 2 KYU | Bęben T. | | | |
| | | | |
, | | | Rybczyński R. | |
Rybczyński Robert | | | |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki, , 1 KYU | Rybczyński R. | | |
| | | |
, | | Rybczyński R. | |
Gąsiorowski Przemysław | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | Gąsiorowski P. | |
| |
, |