Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Kaleta A. |
Tomczak Wiktoria | | |
MKS Olimpijczyk Włocławek, , 1 DAN | | Kaleta A. |
Śmietana Katarzyna | | | |
UKJ Legion Zamość, , 2 KYU | Śmietana K. | | |
Kucharska Małgorzata | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 3 KYU | | | Kaleta A. |
Szewczak Alicja | | | | |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski, , 4 KYU | Szewczak A. | | | |
WALCZAK KAROLINA | | | | |
UKS Ippon Kożuchów, | | Szewczak A. | | |
Pisko Alicja | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 3 KYU | Kura W. | | | |
Kura Weronika | | | | |
UKS Ippon MDK Kutno, , 3 KYU | | | | Kaleta A. |
Bandura Wiktoria | | | | | |
UKS Judo Pawłowice, , 1 KYU | Bocek W. | | | | |
Bocek Weronika | | | | | |
LKS Wyzwolenie Simoradz, , 4 KYU | | Bocek W. | | | |
Więcek Aleksandra | | | | | |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, , 4 KYU | Więcek A. | | | | |
Wróblewska Laura | | | | | |
PGE Akademia Judo Poznań, , 1 KYU | | | Łosoś R. | | |
Łosoś Roksana | | | | | |
UKS "6" Piła, , 1 KYU | Łosoś R. | | | | |
Motkowicz Julia | | | | | |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło, , 4 KYU | | Łosoś R. | | | |
Krawczyk Anita | | | | | |
UKS Judo Fight Club Warszawa, , 4 KYU | Baniak K. | | | | |
Baniak Karolina | | | | | |
T.S. MOSiR Bochnia, , 5 KYU | | | | | Kaleta A. |
Bączek Wiktoria | | | | | |
UKS Ósemka Nowa Sól, , 4 KYU | Bączek W. | | | | |
Weber Marta | | | | | |
UKJ Orzeł Warszawa, , 4 KYU | | Kołodziej A. | | | |
Kędziora Magdalena | | | | | |
TS Gwardia Opole, , 4 KYU | Kołodziej A. | | | | |
Kołodziej Agnieszka | | | | | |
Klub Judo AZS Opole, , 4 KYU | | | Kuczera W. | | |
Medyńska Oliwia | | | | | |
UKS Ippon MDK Kutno, , 4 KYU | Siejka Z. | | | | |
Siejka Zuzanna | | | | | |
UKS Judo Fight Club Warszawa, , 3 KYU | | Kuczera W. | | | |
Kuczera Wioletta | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 KYU | Kuczera W. | | | | |
Sójka Weronika | | | | | |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice, , 4 KYU | | | | Szymańska A. | |
Szymańska Angelika | | | | |
MKS Olimpijczyk Włocławek, , 1 DAN | Szymańska A. | | | |
Nowak Aleksandra | | | | |
AZS AWF Gorzów Wlkp., , 2 KYU | | Szymańska A. | | |
ZYGMUNT Agata | | | | |
UKJ Legion Zamość, , 1 KYU | Szota P. | | | |
Szota Patrycja | | | | |
UKS Olimp Nowa Sól, , 1 KYU | | | Szymańska A. | |
Gajdowska Felicja | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 1 KYU | Fałtynowicz B. | | |
Fałtynowicz Barbara | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | | Fałtynowicz B. | |
Wiśniowicz Iga | | |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło, , 4 KYU | Wiśniowicz I. | |
| |
, |