Otwarty Puchar Polski 2. Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików
Łódź, 26.5.2012

kategoria: -50 kg.

1 Soha Ruslan Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
2 JOGEVA TARVO Voru Judoclub REI Estonia .
3 Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
3 Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
5 Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
5 Lochmajer Oliwer Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7 Korgol Jakub TS Wisła Kraków
7 Artemiuk Damian Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
Gołembiewski Rafał 
KS "Gwardia" Łódź, , 4 KYU Wojtasiak J. 
Wojtasiak Jakub 
MKS Olimpijczyk Włocławek, , 4 KYU Soha R. 
Soha Ruslan 
Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa, Soha R. 
Drzymał Paweł 
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU Soha R. 
Szawarejko Stefan 
UKS Conrad Gdańsk, , 3 KYU Buczek D. 
Buczek Dawid 
T.S.MOSiR Bochnia, , 4 KYU Jesionek S. 
Jesionek Stanisław 
Klub Judo AZS Opole, , 3 KYU Jesionek S. 
GRYGLEWICZ KRZYSZTOF 
MKS Juvenia Wrocław, , 4 KYU Soha R. 
Korgol Jakub 
TS Wisła Kraków, , 1 KYU Korgol J. 
Rek Marcel 
KS "Gwardia" Łódź, , 2 KYU Korgol J. 
KOSMOWSKI SZYMON 
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU Litwin P. 
Litwin Przemysław 
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 1 KYU Lochmajer O. 
Lochmajer Oliwer 
Klub Środowiskowy AZS Gliwice, , 4 KYU Lochmajer O. 
Pachała Kamil 
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski, , 4 KYU Lochmajer O. 
Wichrowski Kajetan 
GKS Czarni Bytom, , 3 KYU Wichrowski K. 
 
, Soha R. 
Pilipyuk Evgeny 
Judo Kaliningrad Rosja, , 3 KYU Artemiuk D. 
Artemiuk Damian 
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok, , 2 KYU Artemiuk D. 
PUNDA WOJCIECH 
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU PUNDA W. 
Maćkowski Bartosz 
Akademia Judo KS Warszawa, , 3 KYU Stanuszek K. 
Fuchs Friedrich 
Germany ,, Fuchs F. 
Nojek Ignac 
UKJ CHAMPION Warszawa, , 4 KYU Stanuszek K. 
Stanuszek Konrad 
T.S.MOSiR Bochnia, , 1 KYU Stanuszek K. 
 
, JOGEVA T. 
Włdarski Kacper 
UKS Siódemka Sochaczew, , 4 KYU Włdarski K. 
Leśniak Patryk 
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU JOGEVA T. 
Tempski Aleksander 
PTS Gwardia Bydgoszcz, , 3 KYU JOGEVA T. 
JOGEVA TARVO 
Voru Judoclub REI Estonia ., JOGEVA T. 
Babiński Paweł 
UKS Conrad Gdańsk, , 3 KYU Babiński P. 
Niedziela Filip 
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU Babiński P. 
Wanke Jan 
UKS Górnik Konin, , 3 KYU Wanke J. 
 
,


Repasaże:

Drzymał P. 
Wojtasiak J. 
Wojtasiak J. 
Jesionek S. 
Jesionek S. 
Jesionek S. 
Pachała K. 
Wichrowski K. 
Wichrowski K. 
Korgol J. 
Korgol J. 
Stanuszek K. 
Stanuszek K. 
 
Fuchs F. 
Fuchs F. 
Artemiuk D. 
Artemiuk D. 
Włdarski K. 
Tempski A. 
Włdarski K. 
Włdarski K. 
Włdarski K. 
Babiński P. 
Włdarski K. 
Lochmajer O.