Klimczak Michał |
UKJ Ryś Warszawa, , 2 KYU | Zduńczyk D. |
Zduńczyk Dawid | | |
Polonia Rybnik, , 4 KYU | | Wawrzyński A. |
Wawrzyński Arkadiusz | | | |
UKS Ippon Kożuchów, , 3 KYU | Wawrzyński A. | | |
| | | |
, | | | Jędrzejewski M. |
Jędrzejewski Michał | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | Jędrzejewski M. | | | |
GRZELAK JAN | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU | | Jędrzejewski M. | | |
PIRCZEWSKI SZYMON | | | | |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin, , 4 KYU | Krawczyk P. | | | |
Krawczyk Patryk | | | | |
UKS Dwunastka Leszno, , 2 KYU | | | | Jędrzejewski M. |
Bogdaniuk Jakub | | | | | |
UKS Halinów Team Halinów, , 1 DAN | Brzeziński K. | | | | |
Brzeziński Kacper | | | | | |
UKS Pohl Judo Przemęt, , 1 KYU | | Gutt J. | | | |
Gutt Jakub | | | | | |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, , 3 KYU | Gutt J. | | | | |
GRZEGORCZYK KACPER | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | | | Żmudziński J. | | |
Suponik Jakub | | | | | |
UKS Dwójka Rydułtowy, , 3 KYU | Suponik J. | | | | |
Markowski Szymon | | | | | |
UKS Olimp Nowa Sól, , 3 KYU | | Żmudziński J. | | | |
Poterała Gracjan | | | | | |
AKS Strzegom, , 4 KYU | Żmudziński J. | | | | |
Żmudziński Jakub | | | | | |
UKS Dwójka Tarnowskie Góry, , 1 KYU | | | | | PERCHUN K. |
Sordyl Jakub | | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 1 KYU | Wyrzykowski M. | | | | |
Wyrzykowski Mateusz | | | | | |
TS Judo Gryf Słupsk, , 3 KYU | | Leśniewski A. | | | |
Leśniewski Alessio | | | | | |
ULKS Judo Kowala Kowala, , 3 KYU | Leśniewski A. | | | | |
| | | | | |
, | | | Leśniewski A. | | |
Kosnowicz Partyk | | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 3 KYU | Borysiak J. | | | | |
Borysiak Jakub | | | | | |
UKS Kodokan Toruń, , 1 KYU | | Kukułka M. | | | |
Kukułka Mateusz | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 2 KYU | Kukułka M. | | | | |
Szadejko Stanisław | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 4 KYU | | | | PERCHUN K. | |
Wojciechowski Kacper | | | | |
UKS Tomita Elbląg, , 1 DAN | Wojciechowski K. | | | |
| | | | |
, | | PERCHUN K. | | |
PERCHUN KRYSTIAN | | | | |
Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom, , 3 KYU | PERCHUN K. | | | |
Gwóźdź Tomasz | | | | |
UKS Dwójka Rydułtowy, , 4 KYU | | | PERCHUN K. | |
Krajewski Kacper | | | |
UKS Ósemka Nowa Sól, , 3 KYU | Krajewski K. | | |
Donart Franciszek | | | |
UKS Arashi Łódź, , 4 KYU | | Piekar D. | |
Łupiński Konrad | | |
UKS Narew Łapy, , 4 KYU | Piekar D. | |
Piekar Dawid | |
UKS NAKANO Pogwizdów, , 2 KYU |