Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych- Judo Baltic Cup
Gdynia, 30.5.2021

kategoria: 73 kg.

1 Rymkevych Heorhii KS "Gwardia" Łódź
2 Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
3 Drąg Stanisław UKJ Ryś Warszawa
3 Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
5 Bondarenko Daniil KS "Gwardia" Łódź
5 Wantuch Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7 Wawrzonek Jakub UKJ "Lemur" Warszawa
7 Heflik Dorian GKS Czarni Bytom
Szadejko Bartłomiej 
UKS Conrad Gdańsk, , 1 KYU Szadejko B. 
Morawski Jakub 
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 3 KYU Szadejko B. 
Bogacki Paweł 
UKS Galeon Gdynia, , 2 KYU Bogacki P. 
RAFAŁOWSKI DAWID 
Klub Judo Shamo Ełk Ełk, , 3 KYU Szadejko B. 
Koszowski Jan 
UKJ Ryś Warszawa, , 3 KYU Wawrzonek J. 
Wawrzonek Jakub 
UKJ "Lemur" Warszawa, , 1 KYU Wawrzonek J. 
Klimko Michał 
UKJ Millenium Rzeszów, , 3 KYU Klimko M. 
Toporek Filip 
UKS "FENIKS" Bytom Bytom, , 3 KYU Bouatia K. 
Bondarenko Daniil 
KS "Gwardia" Łódź, , 2 KYU Bondarenko D. 
Palmowski Mateusz 
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek, , 3 KYU Bondarenko D. 
Brzozowski Bartosz 
UKS GRIZZLY Gdańsk, , 3 KYU Brzozowski B. 
Ter-Vardanyan Hovhanes 
GKS ,,Olimpia" Grudziądz, , 2 KYU Bouatia K. 
Dereń Adam 
UKJ Millenium Rzeszów, , 3 KYU Błasik W. 
Błasik Wiktor 
UKS Judo Wolbrom, , 2 KYU Bouatia K. 
Bętkowski Antoni 
KS KUZUSHI Kielce, , 2 KYU Bouatia K. 
Bouatia Kamil 
UKJ Ryś Warszawa, , 2 KYU Rymkevych H. 
Drąg Stanisław 
UKJ Ryś Warszawa, , 2 KYU Drąg S. 
Gromek Mateusz 
UKS 15 Krosno, , 2 KYU Drąg S. 
van Ballegooijen Stefan 
Holandia Netherlands, Wantuch F. 
Wantuch Filip 
MKS Pałac Młodzieży Tarnów, , 1 KYU Drąg S. 
Czado Patryk 
PKS "OLIMPIA" Poznań, , 1 KYU Czado P. 
Karkulowski Jan 
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 3 KYU Czado P. 
Płotka Piotr 
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 3 KYU Filipczyk W. 
Filipczyk Wiktor 
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 1 KYU Rymkevych H. 
Guszczin Marcin 
UKS Galeon Gdynia, , 2 KYU Heflik D. 
Heflik Dorian 
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU Rymkevych H. 
Groen Bartłomiej 
UKS GRIZZLY Gdańsk, , 3 KYU Rymkevych H. 
Rymkevych Heorhii 
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU Rymkevych H. 
Lepianka Bartosz 
UKJ "Lemur" Warszawa, , 1 KYU Lepianka B. 
Grendys Mateusz 
UKJ Millenium Rzeszów, , 2 KYU Lepianka B. 
Konstański Krzysztof 
WKS "Flota" Gdynia, Kliś A. 
Kliś Adam 
UKJ Ryś Warszawa, , 2 KYU


Repasaże:

Morawski J. 
Bogacki P. 
Bogacki P. 
Wawrzonek J. 
Wawrzonek J. 
Bondarenko D. 
Bętkowski A. 
Błasik W. 
Błasik W. 
Bondarenko D. 
Bondarenko D. 
Drąg S. 
Drąg S. 
Gromek M. 
Wantuch F. 
Wantuch F. 
Wantuch F. 
Czado P. 
Wantuch F. 
Groen B. 
Heflik D. 
Heflik D. 
Heflik D. 
Lepianka B. 
Szadejko B. 
Szadejko B.