Lisowski Tomasz |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | Lisowski T. |
Mielcarek Błażej | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 1 DAN | | Lisowski T. |
Ptaszyński Łukasz | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Ptaszyński Ł. | | |
| | | |
, | | | Lisowski T. |
Karolkowski Piotr | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 1 KYU | Karolkowski P. | | | |
| | | | |
, | | Zamęcki M. | | |
Zamęcki Michał | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Zamęcki M. | | | |
| | | | |
, | | | | Skórkowski T. |
Ludwiniak Marcin | | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 1 DAN | Ludwiniak M. | | | | |
Dworak Marcin | | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 KYU | | Ludwiniak M. | | | |
Iwański Tomasz | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 2 KYU | Iwański T. | | | | |
| | | | | |
, | | | Skórkowski T. | | |
Szyprowski Bartosz | | | | | |
KS Yawara Warszawa, , 1 KYU | Szyprowski B. | | | | |
| | | | | |
, | | Skórkowski T. | | | |
Skórkowski Tomasz | | | | | |
KS AZS AWF Wrocław, , 1 DAN | Skórkowski T. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Bałanda Ł. |
Zamęcki Radosław | | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Zamęcki R. | | | | | |
Gajdamakin Radosław | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | | Zamęcki R. | | | | |
Sulecki Piotr | | | | | | |
UKS Piast Wrze¶cie Wrze¶cie, , 1 DAN | Sulecki P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Bałanda Ł. | | | |
Kozłowski Kamil | | | | | | |
TS "Gwardia" Olsztyn, , 2 DAN | Kozłowski K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Bałanda Ł. | | | | |
Bałanda Łukasz | | | | | | |
AZS UW Warszawa, , 1 DAN | Bałanda Ł. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Bałanda Ł. | | |
Mi¶kiewicz Radosław | | | | | | |
TS Olimpia Poznań, , 1 DAN | Mi¶kiewicz R. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Rudkowski P. | | | | |
Rudkowski Piotr | | | | | | |
TS Gwardia Opole, , 1 DAN | Rudkowski P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Urban P. | | | |
Urban Paweł | | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 1 DAN | Urban P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Urban P. | | | | |
Sosnowski Krzysztof | | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 1 DAN | Sosnowski K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Błach Ł. |
Kowalski Szymon | | | | | | |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 1 DAN | Kubieniec J. | | | | | |
Kubieniec Jakub | | | | | | |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, , 1 DAN | | Kubieniec J. | | | | |
Krajewski Paweł | | | | | | |
OKAMI K.S Łomianki, , 1 KYU | Krajewski P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Gawron R. | | | |
Gawron Robert | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | Gawron R. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Gawron R. | | | | |
Kopeć Andrzej | | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 2 DAN | Kopeć A. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Błach Ł. | | |
Czajka Grzegorz | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | Czajka G. | | | | | |
Murawiak Grzegorz | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | | Czajka G. | | | | |
Mróz Daniel | | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 2 DAN | Mróz D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Błach Ł. | | | |
Płoński Paweł | | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 1 DAN | Płoński P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Błach Ł. | | | | |
Błach Łukasz | | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Błach Ł. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Błach Ł. | |
Stańczak Piotr | | | | | |
UKJ Ry¶ Warszawa, , 1 DAN | Stańczak P. | | | | |
Wielgosz Daniel | | | | | |
KS Yawara Warszawa, , 1 DAN | | Stańczak P. | | | |
Haberka Michał | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Haberka M. | | | | |
| | | | | |
, | | | Stańczak P. | | |
Bukowski Paweł | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 1 KYU | Bukowski P. | | | | |
| | | | | |
, | | Szot B. | | | |
Szot Bartłomiej | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 KYU | Szot B. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Gadacz K. | |
Gadacz Krzysztof | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | Gadacz K. | | | |
| | | | |
, | | Gadacz K. | | |
Bibrowicz Bartosz | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Bibrowicz B. | | | |
| | | | |
, | | | Gadacz K. | |
Kotwica Tomasz | | | |
KS AZS AWF Wrocław, , 1 KYU | Kotwica T. | | |
| | | |
, | | Ciniewski Ł. | |
Ciniewski Łukasz | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 1 KYU | Ciniewski Ł. | |
| |
, |