Kobus Kasjan |
UKS Galeon Gdynia, , 1 DAN | Trześniewski M. |
Trześniewski Mikołaj | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | | Józwik B. |
Smagała Marcin | | | |
UKS "Orkan" Sochaczew, , 1 KYU | Józwik B. | | |
Józwik Bogdan | | | |
WKS Śląsk Wrocław, , 2 KYU | | | Józwik B. |
Kordyasz Łukasz | | | | |
OKAMI K.S Łomianki, , 1 KYU | Ewert-Krzemieniewski A. | | | |
Ewert-Krzemieniewski Adam | | | | |
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin, , 2 KYU | | Bienia P. | | |
Błoński Roman | | | | |
TS Judo Gryf Słupsk, , 1 KYU | Bienia P. | | | |
Bienia Paweł | | | | |
PTS Walter Rzeszów, , 2 KYU | | | | Gajerski G. |
Badocha Paweł | | | | | |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, , 2 KYU | Badocha P. | | | | |
Stankiewicz Bartłomiej | | | | | |
UKS De La Salle gdańsk, , 1 DAN | | Badocha P. | | | |
Kuganda Mateusz | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Kuganda M. | | | | |
Bromirski Paweł | | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 2 KYU | | | Gajerski G. | | |
Bębas Maciej | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Bębas M. | | | | |
Jędraszek Łukasz | | | | | |
UKS Tomita Elbląg, , 2 KYU | | Gajerski G. | | | |
Gajerski Grzegorz | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Gajerski G. | | | | |
Łażewski Jakub | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 3 KYU | | | | | Lisowski M. |
Król Patryk | | | | | | |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice, , 3 KYU | Rydwański M. | | | | | |
Rydwański Michał | | | | | | |
AKS Strzegom, , 1 KYU | | Lisowski M. | | | | |
Kozłowski Wojciech | | | | | | |
AZS-UKW Bydgoszcz, , 2 KYU | Lisowski M. | | | | | |
Lisowski Marek | | | | | | |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin, , 1 DAN | | | Lisowski M. | | | |
Wiśniewski Adam | | | | | | |
UKS Judo-Kano Płock, , 3 KYU | Bołoz M. | | | | | |
Bołoz Mateusz | | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 KYU | | Klecha M. | | | | |
Klecha Marcin | | | | | | |
UKS Junior w Lipnie Lipno, , 1 KYU | Klecha M. | | | | | |
Smołka Kamil | | | | | | |
KS Błękitni Tarnów, , 3 KYU | | | | Lisowski M. | | |
Kurkiewicz Bartosz | | | | | | |
UKJ Ryś Warszawa, , 1 DAN | Kurkiewicz B. | | | | | |
Leszczyński Piotr | | | | | | |
MKS "Zryw" Łowicz, , 1 KYU | | Kurkiewicz B. | | | | |
Jóźwiak Adrian | | | | | | |
UKS Judo Sensei Płock, , 2 KYU | Chrapkiewicz M. | | | | | |
Chrapkiewicz Marek | | | | | | |
KS Gwardia Bielsko-Biała, , 1 KYU | | | Przybysz S. | | | |
Przybysz Sebastian | | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 1 KYU | Przybysz S. | | | | | |
Tondera Kamil | | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 1 DAN | | Przybysz S. | | | | |
Filipiak Michał | | | | | | |
TS Olimpia Poznań, , 2 KYU | Nawrot J. | | | | | |
Nawrot Jakub | | | | | | |
WKS Śląsk Wrocław, , 1 KYU | | | | | | Cal J. |
Mackus Jacek | | | | | | |
TS Judo Gryf Słupsk, , 2 KYU | Mackus J. | | | | | |
Rybicki Paweł | | | | | | |
TS "Gwardia" Olsztyn, , 3 KYU | | Mackus J. | | | | |
Węgrzynowicz Dawid | | | | | | |
MKS ŻAK Ełk, , 1 KYU | Warzęchowski P. | | | | | |
Warzęchowski Piotr | | | | | | |
TS Gwardia Opole, , 2 KYU | | | Kreft J. | | | |
Tondera Dawid | | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 2 DAN | Kreft J. | | | | | |
Kreft Jacek | | | | | | |
UKS Opty Gdynia, , 1 DAN | | Kreft J. | | | | |
Błażejewski Adrian | | | | | | |
PTS Walter Rzeszów, , 2 KYU | Myśliwiec P. | | | | | |
Myśliwiec Piotr | | | | | | |
KS Błękitni Tarnów, , 3 KYU | | | | Kreft J. | | |
Kaliszuk Maciej | | | | | | |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin, , 3 KYU | Kwiatkowski T. | | | | | |
Kwiatkowski Tomasz | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | | Kwiatkowski T. | | | | |
Kowalczyk Rafał | | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 DAN | Kowalczyk R. | | | | | |
Czyż Adam | | | | | | |
UKJ Ryś Warszawa, , 2 DAN | | | Kwiatkowski T. | | | |
Górak Piotr | | | | | | |
WKS Śląsk Wrocław, , 2 KYU | Lindert R. | | | | | |
Lindert Robert | | | | | | |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, , 1 KYU | | Lindert R. | | | | |
Chojnowski Rafał | | | | | | |
UKS Narew Łapy, , 1 DAN | Puzyr F. | | | | | |
Puzyr Filip | | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | | | | | Cal J. | |
Pryszło Mateusz | | | | | |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz, , 1 KYU | Pryszło M. | | | | |
Mistarz Patryk | | | | | |
MKS CM Jordan Kraków, , 3 KYU | | Pryszło M. | | | |
Ogonowski Patryk | | | | | |
Klub Judo Samuraj Koszalin, , 2 KYU | Ogonowski P. | | | | |
Wojtkowiak Mateusz | | | | | |
Gwardia Piła, , 3 KYU | | | Masiukiewicz P. | | |
Buchocki Szymon | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 2 KYU | Buchocki S. | | | | |
Kwaśniok Kamil | | | | | |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, , 3 KYU | | Masiukiewicz P. | | | |
Masiukiewicz Paweł | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Masiukiewicz P. | | | | |
Kozak Dawid | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 2 KYU | | | | Cal J. | |
Cal Jacek | | | | |
AZS Łódź Łódź, , 1 KYU | Cal J. | | | |
Panek Jakub | | | | |
TS Olimpia Poznań, , 1 DAN | | Cal J. | | |
Pojawa Piotr | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Pojawa P. | | | |
Pikala Robert | | | | |
MKS Jedynka Łódź, , 1 KYU | | | Cal J. | |
Dziewicki Damian | | | |
AZS UW Warszawa, , 1 KYU | Gast D. | | |
Gast Daniel | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | | Pipczyński D. | |
Wilczyński Szymon | | |
Yamabushi Zakopane, , 1 KYU | Pipczyński D. | |
Pipczyński Damian | |
KS "Gwardia" Łódź, , 2 KYU |