Dobranowski Bartosz |
T.S. MOSiR Bochnia, , 2 KYU | Ali P. |
Ali Piotr | | |
UKS Olimp Rawicz, , 2 KYU | | Brot J. |
Brot Jan | | | |
KS "Gwardia" ŁódĽ, , 1 KYU | Brot J. | | |
Puzyr Tobiasz | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | | | Ochnio M. |
Drogowski Artur | | | | |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 1 KYU | Ochnio M. | | | |
Ochnio Michał | | | | |
UKJ 225 Warszawa, , 1 KYU | | Ochnio M. | | |
Itrych Łukasz | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 2 KYU | Itrych Ł. | | | |
| | | | |
, | | | | Szwarnowiecki D. |
Szerszeniewski Przemysław | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 1 DAN | Szwarnowiecki D. | | | | |
Szwarnowiecki Damian | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | | Szwarnowiecki D. | | | |
Czechowski Marcin | | | | | |
KS "Gwardia" ŁódĽ, , 1 KYU | Czechowski M. | | | | |
| | | | | |
, | | | Szwarnowiecki D. | | |
DˇBROWSKI Stanisław | | | | | |
AZS UW Warszawa, , 1 DAN | Kiełbasiński Ł. | | | | |
Kiełbasiński Łukasz | | | | | |
UKJ Ry¶ Warszawa, , 1 DAN | | Kiełbasiński Ł. | | | |
Długosz Maciej | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Długosz M. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Szwarnowiecki D. |
Pers Mateusz | | | | | | |
MKS CM Jordan Kraków, , 1 KYU | Martu¶ K. | | | | | |
Martu¶ Kacper | | | | | | |
T.S. MOSiR Bochnia, , 3 KYU | | Martu¶ K. | | | | |
Starzyk Radosław | | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 3 KYU | Starzyk R. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Poniecki J. | | | |
RUSOWSKI MAKSYMILIAN | | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 KYU | Hanke B. | | | | | |
Hanke Bartłomiej | | | | | | |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry, , 2 KYU | | Poniecki J. | | | | |
Poniecki Jakub | | | | | | |
KS "Gwardia" ŁódĽ, , 1 DAN | Poniecki J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Poniecki J. | | |
Słupik Tomasz | | | | | | |
KS Błękitni Tarnów, , 3 KYU | Słupik T. | | | | | |
Stodolak Marek | | | | | | |
UKS 15 Krosno, , 3 KYU | | Stemplewski M. | | | | |
Stemplewski Mateusz | | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 KYU | Stemplewski M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Zacheja M. | | | |
Bury Szymon | | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 KYU | Garbacz M. | | | | | |
Garbacz Mateusz | | | | | | |
UMKS Żak Kielce, , 1 DAN | | Zacheja M. | | | | |
Zacheja Maciej | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Zacheja M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Szwarnowiecki D. |
Raczek Łukasz | | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 3 KYU | Brot P. | | | | | |
Brot Paweł | | | | | | |
KS "Gwardia" ŁódĽ, , 1 DAN | | Brot P. | | | | |
Feliga Dawid | | | | | | |
UKS Siódemka Sochaczew, , 2 DAN | Feliga D. | | | | | |
Natkaniec Krzysztof | | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 KYU | | | Brot P. | | | |
STOLARCZYK ADAM | | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 KYU | STOLARCZYK A. | | | | | |
Tymecki Damian | | | | | | |
UKJ Legion Zamo¶ć, , 2 KYU | | STOLARCZYK A. | | | | |
Stypiński Dominik | | | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 2 KYU | Stypiński D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Ziembikiewicz D. | | |
Surowaniec Wojciech | | | | | | |
MOSiR Stalowa Wola, , 3 KYU | Surowaniec W. | | | | | |
Dworak Artur | | | | | | |
KS Błękitni Tarnów, , 1 KYU | | Domański T. | | | | |
Domański Tomasz | | | | | | |
UKJ Ry¶ Warszawa, , 1 KYU | Domański T. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Ziembikiewicz D. | | | |
Ziembikiewicz Dawid | | | | | | |
Gwardia Piła, , 2 DAN | Ziembikiewicz D. | | | | | |
Woch Mateusz | | | | | | |
KS "Gwardia" ŁódĽ, , 1 KYU | | Ziembikiewicz D. | | | | |
Wójcik Łukasz | | | | | | |
UKJ Siódemka Mława, , 1 KYU | Wójcik Ł. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Popiel D. | |
Skulik Przemysław | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | Popiel D. | | | | |
Popiel Damian | | | | | |
KS "Gwardia" ŁódĽ, , 1 DAN | | Popiel D. | | | |
Wierzba Norbert | | | | | |
UMKS Żak Kielce, , 1 KYU | Wierzba N. | | | | |
| | | | | |
, | | | Popiel D. | | |
Florek Jakub | | | | | |
T.S. MOSiR Bochnia, , 3 KYU | Fałtynowicz Ł. | | | | |
Fałtynowicz Łukasz | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | | Fałtynowicz Ł. | | | |
Sordyl Mateusz | | | | | |
UKS Grot Kraków, , 2 KYU | Sordyl M. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Popiel D. | |
Chodyna Dawid | | | | |
GKS ,,Olimpia" Grudzi±dz, , 1 KYU | Chodyna D. | | | |
Karp Bartosz | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 KYU | | Chodyna D. | | |
Wo¶ Radosław | | | | |
AZS-WSPiA Poznań, , 2 KYU | Wo¶ R. | | | |
| | | | |
, | | | Chodyna D. | |
Błasiak Krystian | | | |
O¶rodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty, , 3 KYU | Wrona A. | | |
Wrona Aleksander | | | |
TS Wisła Kraków, , 1 DAN | | Wrona A. | |
Dymecki Maciej | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Dymecki M. | |
| |
, |